נכון ל-30 ביוני 2026
(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026מי מחזיק VOD 4 5/8 09/12/55
ISIN XS3181537526 · תקשורת ומדיה · חו"ל
הרשימה כוללת מסלולים שמחזיקים את הנייר ישירות. מסלולים שחשופים אליו דרך קרנות סל, קרנות נאמנות או חוזים על מדדים (למשל מסלולי עוקב מדד) אינם נספרים כאן, ולכן החשיפה בפועל רחבה יותר.
לפי חברה
ממוין לפי ריכוזיות בחברה"% מנכסי החברה" מציין איזה חלק מסך נכסי החברה (בסינון שנבחר למעלה) מושקע בנייר הזה — לא כמה מהנייר היא מחזיקה ביחס לחברות האחרות. מיון לפי הריכוזיות הגבוהה ביותר, לא לפי השווי המוחלט הגדול ביותר.
| מור גמל ופנסיה | 8 | 40.5 מיליון ₪ | 0.0% |
| מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | 27 | 40.8 מיליון ₪ | 0.0% |
| הראל פנסיה וגמל | 25 | 33.7 מיליון ₪ | 0.0% |
כל המסלולים שמחזיקים
ממוין לפי שיעור מהמסלול"% מהמסלול" מחושב מול שווי המסלול המחזיק, כך שהוא ניתן להשוואה בין חברות. "סחיר במסלול" מציין איזה חלק מאותו מסלול מוחזק בנכסים סחירים: מסלול עם שיעור סחיר נמוך אינו בר-השוואה מלאה למסלול סחיר כמעט לגמרי.
| הראל פנסיה וגמל | הראל השתלמות משולב סחיר | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.50% | 2.9 מיליון ₪ | 99% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל גמל- משולב סחיר | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.50% | 690 אלף ₪ | 99% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית משולב סחיר | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.47% | 50 אלף ₪ | 99% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית אשראי ואג"ח | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.18% | 14 אלף ₪ | 100% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה משולב סחיר | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.16% | 299 אלף ₪ | 72% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל השתלמות אשראי ואג"ח | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.14% | 515 אלף ₪ | 72% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל השתלמות מסלול סחיר- אג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.13% | 153 אלף ₪ | 99% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה אשראי ואג"ח | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.11% | 354 אלף ₪ | 48% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל השתלמות אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.11% | 2.7 מיליון ₪ | 70% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית גילאי 60 ומעלה | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.10% | 299 אלף ₪ | 75% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית בסיסי למקבלי קצבה | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.07% | 292 אלף ₪ | 77% |
| מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | מגדל מקפת משלימה אשראי ואג"ח | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.07% | 16 אלף ₪ | 79% |
| מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | מגדל לתגמולים ולפיצויים אשראי ואג"ח | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.07% | 202 אלף ₪ | 79% |
| מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | מגדל השתלמות אשראי ואג"ח | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.07% | 325 אלף ₪ | 78% |
| מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | מגדל גמל להשקעה מסלול אשראי ואג"ח | גמל להשקעה | קופת גמל / השתלמות | 0.07% | 29 אלף ₪ | 74% |
| מור גמל ופנסיה | מור השתלמות - אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.07% | 1.0 מיליון ₪ | 80% |
| מור גמל ופנסיה | מור גמל להשקעה אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | גמל להשקעה | קופת גמל / השתלמות | 0.07% | 338 אלף ₪ | 83% |
| מור גמל ופנסיה | מור תגמולים לבני 60 ומעלה | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.07% | 6.8 מיליון ₪ | 77% |
| מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | מגדל מקפת אישית אשראי ואג"ח | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.06% | 234 אלף ₪ | 57% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה גילאי 60 ומעלה | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.06% | 4.2 מיליון ₪ | 50% |
| מור גמל ופנסיה | מור תגמולים לבני 50 ומטה | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.06% | 4.7 מיליון ₪ | 81% |
| מור גמל ופנסיה | מור תגמולים לבני 50 עד 60 | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.06% | 10.1 מיליון ₪ | 73% |
| מור גמל ופנסיה | מור גמל להשקעה- כללי | גמל להשקעה | קופת גמל / השתלמות | 0.06% | 3.4 מיליון ₪ | 79% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית גילאי 50-60 | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.05% | 355 אלף ₪ | 78% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל גמל- ומעלה 60 | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.05% | 6.8 מיליון ₪ | 67% |
| מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | מגדל לתגמולים ולפיצויים משולב סחיר | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.05% | 121 אלף ₪ | 99% |
| מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | מגדל גמל להשקעה משולב סחיר | גמל להשקעה | קופת גמל / השתלמות | 0.05% | 14 אלף ₪ | 99% |
| מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | מגדל מקפת משלימה משולב סחיר | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.05% | 7 אלף ₪ | 99% |
| מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | מגדל השתלמות משולב סחיר | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.05% | 45 אלף ₪ | 99% |
| מור גמל ופנסיה | מור השתלמות כללי | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.05% | 13.5 מיליון ₪ | 72% |
| מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | מגדל מקפת אישית לבני 60 ומעלה | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.04% | 3.6 מיליון ₪ | 60% |
| מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | מגדל גמל להשקעה אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | גמל להשקעה | קופת גמל / השתלמות | 0.04% | 52 אלף ₪ | 73% |
| מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | מגדל השתלמות אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.04% | 88 אלף ₪ | 80% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל גמל מסלול לגילאי 60 ומעלה | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.04% | 2.9 מיליון ₪ | 73% |
| מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | מגדל מקפת משלימה בסיסי למקבלי קצבה | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.04% | 220 אלף ₪ | 82% |
| מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | מגדל מקפת משלימה לבני 50 עד 60 | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.04% | 452 אלף ₪ | 83% |
| מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | מגדל מקפת משלימה לבני 60 ומעלה | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.04% | 172 אלף ₪ | 83% |
| מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | מגדל מקפת אישית משולב סחיר | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.04% | 82 אלף ₪ | 73% |
| מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | מגדל גמל להשקעה כללי | גמל להשקעה | קופת גמל / השתלמות | 0.04% | 514 אלף ₪ | 75% |
| מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | מגדל לתגמולים ולפיצויים מסלול לבני 50 עד 60 | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.04% | 1.8 מיליון ₪ | 77% |
| מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | מגדל לתגמולים ולפיצויים מסלול לבני 60 ומעלה | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.04% | 1.1 מיליון ₪ | 80% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית - כללי | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.03% | 332 אלף ₪ | 73% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל השתלמות כללי | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.03% | 4.8 מיליון ₪ | 72% |
| מור גמל ופנסיה | מור תגמולים משולב סחיר | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.03% | 675 אלף ₪ | 100% |
| מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | מגדל מקפת משלימה כללי | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.03% | 341 אלף ₪ | 80% |
| מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | מגדל השתלמות כללי | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.03% | 5.9 מיליון ₪ | 70% |
| מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | מגדל מקפת אישית לבני 50 עד 60 | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.03% | 4.9 מיליון ₪ | 60% |
| מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | מגדל מקפת משלימה לבני 50 ומטה | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.03% | 636 אלף ₪ | 82% |
| מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | מגדל לתגמולים ולפיצויים מסלול לבני 50 ומטה | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.02% | 567 אלף ₪ | 79% |
| מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | מגדל מקפת אישית לבני 50 ומטה | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.02% | 9.1 מיליון ₪ | 62% |
| מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | מגדל מקפת אישית בסיסי למקבלי קצבה | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.02% | 3.5 מיליון ₪ | 31% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית גילאי 50 ומטה | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.02% | 359 אלף ₪ | 76% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל גמל- לגילאי 50 ומטה | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.01% | 411 אלף ₪ | 76% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה בסיס למקבלי קצבה | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.01% | 1.9 מיליון ₪ | 29% |
| מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | מגדל מקפת אישית כללי | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.01% | 6.8 מיליון ₪ | 53% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה גילאי 50-60 | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.01% | 1.5 מיליון ₪ | 58% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה מנוף כללי | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | <0.01% | 425 אלף ₪ | 55% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל - גילעד כללי | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | <0.01% | 1.4 מיליון ₪ | 54% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה גילאי 50 ומטה | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | <0.01% | 54 אלף ₪ | 58% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה מקבלי קצבה קיימים | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | <0.01% | 1 ₪ | 29% |
ניירות קשורים
עוד ניירות של VODAFONE GROUP PLC
ניירות שמוחזקים לרוב יחד איתו
- AXASA 6.375 PERP
- INTNED 7 PERP
- ORCL 6 1/2 04/15/38
- COHERENT CORP
- תכלית סל תלבונד תשו צמוד
- רפאל מערכות לחימה אג"ח סדרה ג' - צמוד
מסלולים שמחזיקים את הנייר הזה נוטים להחזיק גם את אלה, יותר מהצפוי לפי הפופולריות הכללית שלהם. אין בכך המלצה.
המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.