נכון ל-30 ביוני 2026
(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026התחילו כאן
או לפי סוג החיסכון
עשרת המסלולים הגדולים
| מנורה מבטחים פנסיה - כללי | מנורה מבטחים פנסיה וגמל | פנסיה מקיפה | 51.4% | 18.3% | 54.8% | 111.5 מיליארד ₪ |
| מגדל מקפת אישית כללי | מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | פנסיה מקיפה | 50.1% | 19.5% | 53.4% | 69.7 מיליארד ₪ |
| הפניקס פנסיה מקיפה מסלול לבני 50 ומטה | הפניקס פנסיה וגמל | פנסיה מקיפה | 56.0% | 21.0% | 53.3% | 60.4 מיליארד ₪ |
| כלל פנסיה כללי | כלל פנסיה וגמל | פנסיה מקיפה | 53.4% | 19.5% | 48.7% | 57.3 מיליארד ₪ |
| הראל - גילעד כללי | הראל פנסיה וגמל | פנסיה מקיפה | 52.3% | 19.6% | 53.6% | 50.0 מיליארד ₪ |
| הראל פנסיה גילאי 50 ומטה | הראל פנסיה וגמל | פנסיה מקיפה | 59.6% | 20.8% | 57.9% | 43.9 מיליארד ₪ |
| כלל פנסיה לבני 50 ומטה | כלל פנסיה וגמל | פנסיה מקיפה | 59.3% | 19.8% | 50.7% | 41.2 מיליארד ₪ |
| מגדל מקפת אישית לבני 50 ומטה | מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | פנסיה מקיפה | 58.3% | 18.8% | 61.6% | 39.7 מיליארד ₪ |
| מנורה מבטחים פנסיה בסיסי למקבלי קצבה | מנורה מבטחים פנסיה וגמל | פנסיה מקיפה | 18.0% | 9.7% | 29.6% | 33.2 מיליארד ₪ |
| מיטב פנסיה מקיפה לבני 50 ומטה | מיטב גמל ופנסיה | פנסיה מקיפה | 57.7% | 20.9% | 56.3% | 31.5 מיליארד ₪ |
חשיפה מנייתית ומט"ח מוצגות לפי הדיווח הרשמי של הגוף המוסדי לרשות שוק ההון (חשיפה במונחי דלתא, נטו אחרי גידור), לא לפי ההחזקה הישירה בדוח הנכסים. במסלול שבו אין דיווח כזה, מוצגת ההחזקה בפועל במקום.
| מיטב השתלמות כללי | מיטב גמל ופנסיה | השתלמות | 47.5% | 19.1% | 76.6% | 35.6 מיליארד ₪ |
| אלטשולר שחם השתלמות כללי | אלטשולר שחם גמל ופנסיה | השתלמות | 50.3% | 20.5% | 78.0% | 27.8 מיליארד ₪ |
| מור השתלמות כללי | מור גמל ופנסיה | השתלמות | 52.7% | 19.3% | 71.5% | 27.6 מיליארד ₪ |
| הפניקס השתלמות כללי | הפניקס פנסיה וגמל | השתלמות | 49.3% | 20.0% | 73.8% | 24.4 מיליארד ₪ |
| כלל השתלמות כללי | כלל פנסיה וגמל | השתלמות | 53.4% | 19.1% | 69.6% | 23.1 מיליארד ₪ |
| ילין לפידות השתלמות מסלול כללי | ילין לפידות ניהול קופות גמל | השתלמות | 52.7% | 20.5% | 93.6% | 22.8 מיליארד ₪ |
| אנליסט השתלמות כללי | אנליסט קופות גמל | השתלמות | 48.5% | 18.9% | 97.7% | 22.0 מיליארד ₪ |
| מגדל השתלמות כללי | מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | השתלמות | 51.4% | 17.9% | 69.8% | 20.7 מיליארד ₪ |
| אנליסט השתלמות מניות | אנליסט קופות גמל | השתלמות | 99.9% | 28.7% | 99.1% | 17.4 מיליארד ₪ |
| הראל השתלמות כללי | הראל פנסיה וגמל | השתלמות | 50.8% | 19.3% | 72.1% | 15.7 מיליארד ₪ |
חשיפה מנייתית ומט"ח מוצגות לפי הדיווח הרשמי של הגוף המוסדי לרשות שוק ההון (חשיפה במונחי דלתא, נטו אחרי גידור), לא לפי ההחזקה הישירה בדוח הנכסים. במסלול שבו אין דיווח כזה, מוצגת ההחזקה בפועל במקום.
| אלטשולר שחם גמל לבני 50 עד 60 | אלטשולר שחם גמל ופנסיה | גמל לתגמולים | 51.2% | 21.1% | 80.9% | 25.0 מיליארד ₪ |
| מיטב גמל לבני 60 עד 50 | מיטב גמל ופנסיה | גמל לתגמולים | 47.4% | 19.1% | 80.1% | 24.7 מיליארד ₪ |
| מור תגמולים לבני 50 עד 60 | מור גמל ופנסיה | גמל לתגמולים | 51.3% | 19.3% | 73.2% | 17.4 מיליארד ₪ |
| מיטב גמל לבני 60 ומעלה | מיטב גמל ופנסיה | גמל לתגמולים | 28.8% | 13.4% | 78.5% | 16.7 מיליארד ₪ |
| הראל גמל- ומעלה 60 | הראל פנסיה וגמל | גמל לתגמולים | 32.8% | 14.6% | 66.6% | 13.5 מיליארד ₪ |
| ילין לפידות קופת גמל לבני 50 עד 60 | ילין לפידות ניהול קופות גמל | גמל לתגמולים | 52.6% | 20.5% | 94.7% | 12.4 מיליארד ₪ |
| כלל תמר לבני 60 ומעלה | כלל פנסיה וגמל | גמל לתגמולים | 33.6% | 13.5% | 69.1% | 11.5 מיליארד ₪ |
| מור תגמולים לבני 60 ומעלה | מור גמל ופנסיה | גמל לתגמולים | 31.9% | 16.6% | 77.4% | 10.3 מיליארד ₪ |
| הפניקס גמל מסלול לבני 50 עד 60 | הפניקס פנסיה וגמל | גמל לתגמולים | 48.0% | 21.3% | 80.0% | 9.5 מיליארד ₪ |
| אלטשולר שחם גמל לבני 60 ומעלה | אלטשולר שחם גמל ופנסיה | גמל לתגמולים | 29.1% | 18.6% | 79.3% | 9.2 מיליארד ₪ |
חשיפה מנייתית ומט"ח מוצגות לפי הדיווח הרשמי של הגוף המוסדי לרשות שוק ההון (חשיפה במונחי דלתא, נטו אחרי גידור), לא לפי ההחזקה הישירה בדוח הנכסים. במסלול שבו אין דיווח כזה, מוצגת ההחזקה בפועל במקום.
| אנליסט קופת גמל להשקעה מניות | אנליסט קופות גמל | גמל להשקעה | 99.7% | 28.6% | 100.0% | 6.4 מיליארד ₪ |
| הראל גמל להשקעה מניות | הראל פנסיה וגמל | גמל להשקעה | 95.4% | 27.5% | 98.5% | 6.3 מיליארד ₪ |
| הראל גמל להשקעה כללי | הראל פנסיה וגמל | גמל להשקעה | 49.0% | 19.6% | 90.6% | 6.2 מיליארד ₪ |
| מור גמל להשקעה- כללי | מור גמל ופנסיה | גמל להשקעה | 51.6% | 19.3% | 78.6% | 5.9 מיליארד ₪ |
| מור גמל להשקעה מניות | מור גמל ופנסיה | גמל להשקעה | 100.3% | 26.3% | 91.9% | 4.9 מיליארד ₪ |
| אלטשולר שחם חיסכון פלוס מניות | אלטשולר שחם גמל ופנסיה | גמל להשקעה | 101.2% | 32.1% | 100.0% | 4.3 מיליארד ₪ |
| אלטשולר שחם חיסכון פלוס כללי | אלטשולר שחם גמל ופנסיה | גמל להשקעה | 50.9% | 21.0% | 86.6% | 4.2 מיליארד ₪ |
| אנליסט קופת גמל להשקעה כללי | אנליסט קופות גמל | גמל להשקעה | 50.5% | 19.6% | 97.8% | 4.2 מיליארד ₪ |
| מיטב גמל להשקעה כללי | מיטב גמל ופנסיה | גמל להשקעה | 48.0% | 19.2% | 80.1% | 3.6 מיליארד ₪ |
| ילין לפידות קופת גמל להשקעה מסלול מניות | ילין לפידות ניהול קופות גמל | גמל להשקעה | 99.4% | 28.4% | 97.7% | 3.4 מיליארד ₪ |
חשיפה מנייתית ומט"ח מוצגות לפי הדיווח הרשמי של הגוף המוסדי לרשות שוק ההון (חשיפה במונחי דלתא, נטו אחרי גידור), לא לפי ההחזקה הישירה בדוח הנכסים. במסלול שבו אין דיווח כזה, מוצגת ההחזקה בפועל במקום.
שאלות שאנשים שואלים
- מי מחזיק את פועלים? (408 מסלולים)
- מהן המניות הנפוצות ביותר בקרנות הפנסיה והגמל?
- איזה מסלול השתלמות הכי חשוף לחו"ל?
- איזה מסלול פנסיה מקיפה חשוף הכי פחות למניות?
- אילו מסלולי גמל להשקעה חשופים הכי הרבה לדולר?
- אילו מסלולי פנסיה מחזיקים הכי מעט נכסים לא סחירים?
- מה זה חשיפה במונחי דלתא, ולמה היא שונה מההחזקה בפועל?
- איך מוצאים את שם המסלול ומספר האוצר שלי?
רוצים לדעת כשהנתונים מתעדכנים?
נשלח מייל אחד כשמתפרסם רבעון חדש, ולא יותר. הכתובת משמשת רק לכך, נשמרת אצל שירות הדיוור Buttondown ולא נמסרת הלאה, ואפשר להסיר אותה בלחיצה בכל הודעה.
מאיפה הנתונים
הנתונים נלקחים מדוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14. כל שורה בדוח היא נייר ערך בודד. סך הנכסים המחושב לכל מסלול אומת מול גיליון הסיכום שבקובץ המקור.
המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.

