נכון ל-30 ביוני 2026
(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026מי מחזיק UBAM אג"ח תשואה גבוהה גלובלי
ISIN LU0569863243 · אג"ח בחו"ל - אג"ח נקובת מט"ח · חו"ל
הרשימה כוללת מסלולים שמחזיקים את הנייר ישירות. מסלולים שחשופים אליו דרך קרנות סל, קרנות נאמנות או חוזים על מדדים (למשל מסלולי עוקב מדד) אינם נספרים כאן, ולכן החשיפה בפועל רחבה יותר.
לפי חברה
ממוין לפי ריכוזיות בחברה"% מנכסי החברה" מציין איזה חלק מסך נכסי החברה (בסינון שנבחר למעלה) מושקע בנייר הזה — לא כמה מהנייר היא מחזיקה ביחס לחברות האחרות. מיון לפי הריכוזיות הגבוהה ביותר, לא לפי השווי המוחלט הגדול ביותר.
| הראל פנסיה וגמל | 25 | 201.2 מיליון ₪ | 0.1% |
| מיטב גמל ופנסיה | 24 | 137.0 מיליון ₪ | 0.1% |
כל המסלולים שמחזיקים
ממוין לפי שיעור מהמסלול"% מהמסלול" מחושב מול שווי המסלול המחזיק, כך שהוא ניתן להשוואה בין חברות. "סחיר במסלול" מציין איזה חלק מאותו מסלול מוחזק בנכסים סחירים: מסלול עם שיעור סחיר נמוך אינו בר-השוואה מלאה למסלול סחיר כמעט לגמרי.
| הראל פנסיה וגמל | הראל השתלמות משולב סחיר | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 2.98% | 17.4 מיליון ₪ | 99% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל גמל- משולב סחיר | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 2.97% | 4.1 מיליון ₪ | 99% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית משולב סחיר | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 2.78% | 301 אלף ₪ | 99% |
| מיטב גמל ופנסיה | מיטב גמל להשקעה אג"ח סחיר | גמל להשקעה | קופת גמל / השתלמות | 1.74% | 145 אלף ₪ | 99% |
| מיטב גמל ופנסיה | מיטב גמל אג"ח סחיר | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 1.71% | 926 אלף ₪ | 100% |
| מיטב גמל ופנסיה | מיטב השתלמות אג"ח סחיר | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 1.63% | 402 אלף ₪ | 99% |
| מיטב גמל ופנסיה | מיטב פנסיה מקיפה אג"ח סחיר | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 1.38% | 590 אלף ₪ | 73% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית אשראי ואג"ח | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 1.09% | 82 אלף ₪ | 100% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה משולב סחיר | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.98% | 1.8 מיליון ₪ | 72% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל השתלמות אשראי ואג"ח | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.82% | 3.1 מיליון ₪ | 72% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל השתלמות מסלול סחיר- אג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.77% | 916 אלף ₪ | 99% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה אשראי ואג"ח | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.64% | 2.1 מיליון ₪ | 48% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל השתלמות אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.63% | 16.4 מיליון ₪ | 70% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית גילאי 60 ומעלה | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.58% | 1.8 מיליון ₪ | 75% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית בסיסי למקבלי קצבה | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.44% | 1.7 מיליון ₪ | 77% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה גילאי 60 ומעלה | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.37% | 25.0 מיליון ₪ | 50% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית גילאי 50-60 | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.32% | 2.1 מיליון ₪ | 78% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל גמל- ומעלה 60 | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.30% | 40.7 מיליון ₪ | 67% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל גמל מסלול לגילאי 60 ומעלה | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.24% | 17.2 מיליון ₪ | 73% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית - כללי | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.20% | 2.0 מיליון ₪ | 73% |
| מיטב גמל ופנסיה | מיטב גמל אשראי ואג"ח | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.19% | 3.3 מיליון ₪ | 81% |
| מיטב גמל ופנסיה | מיטב השתלמות אשראי ואג"ח | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.18% | 2.0 מיליון ₪ | 78% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל השתלמות כללי | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.18% | 28.5 מיליון ₪ | 72% |
| מיטב גמל ופנסיה | מיטב פנסיה כללית בסיסי למקבלי קצבה | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.18% | 377 אלף ₪ | 85% |
| מיטב גמל ופנסיה | מיטב פנסיה מקיפה אשראי ואג"ח | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.18% | 425 אלף ₪ | 55% |
| מיטב גמל ופנסיה | מיטב גמל להשקעה אשראי ואג"ח | גמל להשקעה | קופת גמל / השתלמות | 0.18% | 375 אלף ₪ | 81% |
| מיטב גמל ופנסיה | מיטב פנסיה כללית אשראי ואג"ח | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.16% | 28 אלף ₪ | 87% |
| מיטב גמל ופנסיה | מיטב השתלמות אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.15% | 5.5 מיליון ₪ | 78% |
| מיטב גמל ופנסיה | מיטב גמל להשקעה אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | גמל להשקעה | קופת גמל / השתלמות | 0.14% | 615 אלף ₪ | 85% |
| מיטב גמל ופנסיה | מיטב פנסיה כללית לבני 60 ומעלה | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.13% | 269 אלף ₪ | 84% |
| מיטב גמל ופנסיה | מיטב גמל לבני 60 ומעלה | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.13% | 21.0 מיליון ₪ | 79% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית גילאי 50 ומטה | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.11% | 2.1 מיליון ₪ | 76% |
| מיטב גמל ופנסיה | מיטב פנסיה מקיפה לבני 60 ומעלה | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.10% | 6.5 מיליון ₪ | 56% |
| מיטב גמל ופנסיה | מיטב פנסיה כללית לבני 50 עד 60 | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.10% | 474 אלף ₪ | 85% |
| מיטב גמל ופנסיה | מיטב גמל לבני 60 עד 50 | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.10% | 23.6 מיליון ₪ | 80% |
| מיטב גמל ופנסיה | מיטב השתלמות כללי | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.10% | 33.9 מיליון ₪ | 77% |
| מיטב גמל ופנסיה | מיטב פנסיה כללית לבני 50 ומטה | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.09% | 840 אלף ₪ | 84% |
| מיטב גמל ופנסיה | מיטב גמל להשקעה כללי | גמל להשקעה | קופת גמל / השתלמות | 0.09% | 3.4 מיליון ₪ | 80% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל גמל- לגילאי 50 ומטה | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.09% | 2.5 מיליון ₪ | 76% |
| מיטב גמל ופנסיה | מיטב גמל לבני 50 ומטה | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.09% | 5.0 מיליון ₪ | 84% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה בסיס למקבלי קצבה | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.08% | 11.2 מיליון ₪ | 29% |
| מיטב גמל ופנסיה | מיטב פנסיה מקיפה לבני 50 עד 60 | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.06% | 8.8 מיליון ₪ | 56% |
| מיטב גמל ופנסיה | מיטב פנסיה מקיפה בסיסי למקבלי קצבה | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.06% | 2.9 מיליון ₪ | 30% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה גילאי 50-60 | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.06% | 8.9 מיליון ₪ | 58% |
| מיטב גמל ופנסיה | מיטב פנסיה מקיפה לבני 50 ומטה | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.05% | 15.8 מיליון ₪ | 56% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה מנוף כללי | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.02% | 2.5 מיליון ₪ | 55% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל - גילעד כללי | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.02% | 8.4 מיליון ₪ | 54% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה גילאי 50 ומטה | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | <0.01% | 324 אלף ₪ | 58% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה מקבלי קצבה קיימים | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | <0.01% | 6 ₪ | 29% |
ניירות קשורים
עוד ניירות של UBAM - Global High Yield Solut
ניירות שמוחזקים לרוב יחד איתו
- MET 6.35 03/15/55
- NextEra Energy, 4.75% 26feb2056, EU
- JHCF GLOBAL LIFE SCIE-G2 USD
- יו.אמ.איץ' אגח ב
- פסיפיק אגח ב
- Citycon Oyj, 5.375% 8jul2031, EUR
מסלולים שמחזיקים את הנייר הזה נוטים להחזיק גם את אלה, יותר מהצפוי לפי הפופולריות הכללית שלהם. אין בכך המלצה.
המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.