נכון ל-30 ביוני 2026
(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026מי מחזיק תכלית סל תל בונד מאגר
ISIN IL0011440133 · אג"ח בארץ - חברות והמרה-תל בונד אחר-תל בונד מאגר · ישראל
הרשימה כוללת מסלולים שמחזיקים את הנייר ישירות. מסלולים שחשופים אליו דרך קרנות סל, קרנות נאמנות או חוזים על מדדים (למשל מסלולי עוקב מדד) אינם נספרים כאן, ולכן החשיפה בפועל רחבה יותר.
לפי חברה
ממוין לפי ריכוזיות בחברה"% מנכסי החברה" מציין איזה חלק מסך נכסי החברה (בסינון שנבחר למעלה) מושקע בנייר הזה — לא כמה מהנייר היא מחזיקה ביחס לחברות האחרות. מיון לפי הריכוזיות הגבוהה ביותר, לא לפי השווי המוחלט הגדול ביותר.
| הראל פנסיה וגמל | 37 | 319.3 מיליון ₪ | 0.1% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | 11 | 76.3 מיליון ₪ | 0.0% |
| אנליסט קופות גמל | 2 | 6.1 מיליון ₪ | 0.0% |
כל המסלולים שמחזיקים
ממוין לפי שיעור מהמסלול"% מהמסלול" מחושב מול שווי המסלול המחזיק, כך שהוא ניתן להשוואה בין חברות. "סחיר במסלול" מציין איזה חלק מאותו מסלול מוחזק בנכסים סחירים: מסלול עם שיעור סחיר נמוך אינו בר-השוואה מלאה למסלול סחיר כמעט לגמרי.
| הראל פנסיה וגמל | הראל גמל להשקעה- עוקב מדדים- אג"ח מדדים (עד 25% מניות) | גמל להשקעה | קופת גמל / השתלמות | 14.55% | 4.1 מיליון ₪ | 100% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל השתלמות עוקב מדדי אג"ח- עם מניות (עד 25% מניות) | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 14.46% | 5.7 מיליון ₪ | 100% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל גמל להשקעה אג"ח סחיר | גמל להשקעה | קופת גמל / השתלמות | 9.49% | 3.7 מיליון ₪ | 100% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים תגמולים עוקב מדדי אג"ח | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 9.28% | 7.3 מיליון ₪ | 100% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל גמל להשקעה אשראי ואג"ח | גמל להשקעה | קופת גמל / השתלמות | 8.98% | 7.9 מיליון ₪ | 100% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים גמל להשקעה עוקב מדדי אג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | גמל להשקעה | קופת גמל / השתלמות | 7.38% | 4.8 מיליון ₪ | 100% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל גמל- עוקב מדדים גמיש | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 6.99% | 78.3 מיליון ₪ | 100% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית עוקב מדדים גמיש | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 6.99% | 3.1 מיליון ₪ | 100% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל השתלמות עוקב מדדים - גמיש | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 6.98% | 27.6 מיליון ₪ | 100% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל גמל להשקעה- עוקב מדדים - גמיש | גמל להשקעה | קופת גמל / השתלמות | 6.98% | 8.6 מיליון ₪ | 100% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל גמל להשקעה מסלול סחיר- אג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | גמל להשקעה | קופת גמל / השתלמות | 6.92% | 2.0 מיליון ₪ | 100% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים תגמולים עוקב מדדים גמיש | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 4.75% | 24.6 מיליון ₪ | 100% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים גמל להשקעה עוקב מדדים גמיש | גמל להשקעה | קופת גמל / השתלמות | 4.74% | 5.0 מיליון ₪ | 100% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים משלימה עוקב מדדים גמיש | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 4.58% | 2.8 מיליון ₪ | 100% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים השתלמות משולב סחיר | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 3.15% | 3.0 מיליון ₪ | 100% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים גמל להשקעה משולב סחיר | גמל להשקעה | קופת גמל / השתלמות | 3.10% | 705 אלף ₪ | 100% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים משלימה משולב סחיר | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 3.09% | 772 אלף ₪ | 100% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים תגמולים משולב סחיר | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 3.07% | 5.5 מיליון ₪ | 100% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים פנסיה עוקב מדדים גמיש | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 2.74% | 17.3 מיליון ₪ | 73% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל גמל- אג"ח סחיר | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 2.30% | 5.2 מיליון ₪ | 100% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל השתלמות אג"ח סחיר | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 2.30% | 3.0 מיליון ₪ | 100% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית אג"ח סחיר | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 2.30% | 109 אלף ₪ | 100% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה עוקב מדדים גמיש | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 2.27% | 17.0 מיליון ₪ | 72% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה אג"ח סחיר | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 1.62% | 1.5 מיליון ₪ | 72% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית אשראי ואג"ח | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 1.16% | 87 אלף ₪ | 100% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים פנסיה משולב סחיר | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.93% | 4.4 מיליון ₪ | 75% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל השתלמות מסלול סחיר- אג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.92% | 1.1 מיליון ₪ | 99% |
| אנליסט קופות גמל | אנליסט השתלמות אשראי ואג"ח עד 25% מניות | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.83% | 4.4 מיליון ₪ | 99% |
| אנליסט קופות גמל | אנליסט קופת גמל להשקעה אשראי ואג"ח עד 25% מניות | גמל להשקעה | קופת גמל / השתלמות | 0.82% | 1.7 מיליון ₪ | 99% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה אשראי ואג"ח | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.67% | 2.2 מיליון ₪ | 48% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל השתלמות אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.56% | 14.7 מיליון ₪ | 70% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל השתלמות אשראי ואג"ח | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.51% | 1.9 מיליון ₪ | 72% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית בסיסי למקבלי קצבה | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.36% | 1.4 מיליון ₪ | 77% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית גילאי 60 ומעלה | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.32% | 975 אלף ₪ | 75% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל גמל- ומעלה 60 | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.28% | 38.1 מיליון ₪ | 67% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה גילאי 60 ומעלה | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.27% | 18.1 מיליון ₪ | 50% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית גילאי 50-60 | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.23% | 1.6 מיליון ₪ | 78% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית - כללי | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.22% | 2.2 מיליון ₪ | 73% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל גמל- לגילאי 50 ומטה | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.21% | 5.8 מיליון ₪ | 76% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית גילאי 50 ומטה | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.18% | 3.5 מיליון ₪ | 76% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל השתלמות כללי | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.17% | 26.0 מיליון ₪ | 72% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל גמל מסלול לגילאי 60 ומעלה | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.16% | 11.6 מיליון ₪ | 73% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית מקבלי קצבה קיימים | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.15% | 95 אלף ₪ | 88% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה גילאי 50-60 | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.07% | 11.0 מיליון ₪ | 58% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה בסיס למקבלי קצבה | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.06% | 7.8 מיליון ₪ | 29% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה מקבלי קצבה קיימים | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.03% | 488 אלף ₪ | 29% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה מנוף כללי | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.01% | 1.2 מיליון ₪ | 55% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה גילאי 50 ומטה | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | <0.01% | 761 אלף ₪ | 58% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל - גילעד כללי | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | <0.01% | 812 אלף ₪ | 54% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה קצבה לזכאים קיימים | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | <0.01% | 120 ₪ | 13% |
ניירות קשורים
עוד ניירות של מיטב קרנות נאמנות בע"מ
- תכלית סל S&P 500
- תכלית קרן סל תא 125
- תכלית קרן סל תא 35
- תכלית סל תא 90
- תכלית סל World Quality מד
- תכלית סל צמיחה עולמי
- תכלית סל ערך עולמי מד
- תכלית סל כש תא 125
ועוד 26 ניירות.
ניירות שמוחזקים לרוב יחד איתו
- מגדל MTF סל תל בונד-מאגר
- קסם תל בונד מאגר
- מגדל MTF סל תל בונד תשואות
- TEVA 4.1 10/01/46
- קרדן נדלן אגח ד
- רשי אגח א( מחוקה)
מסלולים שמחזיקים את הנייר הזה נוטים להחזיק גם את אלה, יותר מהצפוי לפי הפופולריות הכללית שלהם. אין בכך המלצה.
המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.