בקופה מה יש בקופה?
הרכב נכסים נכון ל-30 ביוני 2026 · תשואה ודמי ניהול: אוגוסט 2026(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026

הראל גמל להשקעה אג"ח סחיר

הראל פנסיה וגמל · קופת גמל / השתלמות · מספר אוצר 15287

גמל להשקעה אג"ח סחיר רבעון 2 2026 + הוספה לתיק שלי השוואה למסלול אחר

במה מושקע הראל גמל להשקעה אג"ח סחיר?

בקצרה: הראל גמל להשקעה אג"ח סחיר הוא מסלול כמעט בלי מניות, בלי חשיפה לשווקים בחו"ל ולמטבע זר. כ-98% מושקע באג"ח. המסלול מנהל 38.7 מיליון ₪, נכון ל-30.6.2026, לפי הדוח הרשמי של הראל פנסיה וגמל.
0.0%חשיפה למניותכולל חוזים ואופציות · דיווח רשמינמוך מ-93% מסלולי הגמל להשקעה
0.0%חשיפה לחו"ללפי החשיפה הכלכלית · דיווח רשמינמוך מ-94% מסלולי הגמל להשקעה
39 מיליון ₪שווי המסלולבאוגוסט 2026: 42 מיליון ₪ (כולל הפקדות ומשיכות)נמוך מ-78% מסלולי הגמל להשקעה
עוד נתונים
0.0%חשיפה למט"חאחרי גידור · דיווח רשמי
3.67%תשואה לפדיון של האג"חמחושבת על 12% מרכיב החוב
100.0%נכסים סחיריםלא סחיר 0.0%

תשואה ודמי ניהול

נתון רשמי, לא דירוג
דמי ניהול
0.57%
מהיתרה, בשנה · 0.00% מההפקדות
נמוך מ-83% מסלולי הגמל להשקעה
מתחילת השנה עד אוגוסט 2026
3.3%

התשואה היא נתון היסטורי ואינה צופה פני עתיד. מסלולים עם חשיפה שונה למניות נושאים סיכון שונה, ולכן כדאי להשוות תשואה רק בין מסלולים בעלי הרכב דומה. התשואה נטו, אחרי דמי הניהול.

מקור: דיווח הגוף המוסדי לרשות שוק ההון (גמל-נט/פנסיה-נט, data.gov.il), נכון לאוגוסט 2026.

תשואות ודמי ניהול של כל מסלולי גמל להשקעה ←

הניתוח מכסה את מלוא נכסי המסלול: 38.7 מיליון ₪ ב־41 שורות אחזקה, כפי שדווחו ברבעון 2 2026. הסכום אומת מול גיליון "סכום נכסים" שבקובץ המקור (פער 0.00%). 0.0% מהמסלול מוחזק בנכסים לא־סחירים (אג"ח מיועדות, אפיק מובטח תשואה, קרנות השקעה, הלוואות, זכויות מקרקעין ומוצרים מובנים), ששוויים נקבע בהערכה ולא במסחר יומי.

הקצאת הנכסים

אג"ח98.3%
מזומנים1.7%

כך מתפלג הכסף שהושקע בפועל: קרן סל על מדד מניות נספרת כמניות ולא כ"קרן".

אג"ח98.3%38.0 מיליון ₪
מזומנים1.7%661 אלף ₪

לאן הכסף חשוף

ישראל מול חו"ל

0.0% מהמסלול חשוף לשווקים בחו"ל (חשיפה כלכלית, דיווח רשמי, יוני 2026).

למה בפירוט לפי נייר יוצא מספר אחר?
ישראל 100%

בפירוט לפי מקום הרישום של כל נייר, 0.0% מסווג "חו"ל", קרוב למספר הרשמי.

מטבעות

0.0% מהמסלול חשוף למטבע זר, אחרי גידור (דיווח רשמי, יוני 2026).

פירוט לפי מטבע הנייר, לפני גידור
שקל100.0%

0.0% מהנכסים נקובים במטבע זר, קרוב למספר הרשמי.

8 האחזקות הגדולות

8 האחזקות הגדולות במסלול
הראל תלבונד מאגרקרנות סל9.50%3.7 מיליון ₪
קסם תל בונד מאגרקרנות סל9.49%3.7 מיליון ₪
תכלית סל תל בונד מאגרקרנות סל9.49%3.7 מיליון ₪
מגדל MTF סל תל בונד-מאגרקרנות סל9.48%3.7 מיליון ₪
מור סל תל בונד מאגרקרנות סל9.48%3.7 מיליון ₪
אי בי אי סל תל בונד 60קרנות סל7.00%2.7 מיליון ₪
אי בי אי סל תל בונד צמודותקרנות סל6.99%2.7 מיליון ₪
תכלית סל תל בונד 60קרנות סל5.00%1.9 מיליון ₪

כל האחזקות במסלול (41) ←

רכיב החוב — 98.3% מהמסלול

התשואה השנתית שרכיב החוב צפוי להניב אם כל האג"ח יוחזקו עד מועד הפירעון.
3.67%
כיסוי 12% מרכיב החוב
משך חיים ממוצע: כמה שנים בממוצע עד שהכסף באג"ח חוזר. ככל שהוא ארוך יותר, כך האג"ח רגישה יותר לשינויי ריבית.
2.44 שנים
דירוג ממוצע
—
מעט מדי אג"ח מדורגות (12% מהחוב)

פילוח דירוגים, מתוך רכיב החוב

ללא דירוג87.9%
AAA12.1%

הדירוג הממוצע מוצג רק כשלפחות מחצית מרכיב החוב מדורגת. אג"ח ממשלתיות ואג"ח מגובות מדינה אינן נושאות דירוג קונצרני ואינן נכללות בו.

לפרופיל החוב המלא: תשואה לפי סוג נכס, פילוח הצמדה וחוב בעייתי ←

מסלולים דומים

אותה קטגוריה וסוג חשיפה, בחברות אחרות
מסלולים דומים להראל גמל להשקעה אג"ח סחיר
הראל גמל להשקעה אג"ח סחיר (המסלול הזה)הראל פנסיה וגמל0.57%—0.0%39 מיליון ₪
מור גמל להשקעה - אג"ח סחירמור גמל ופנסיה0.70%—1.7%26 מיליון ₪השוואה ←
הפניקס גמל להשקעה אג"ח סחירהפניקס פנסיה וגמל0.61%—0.5%18 מיליון ₪השוואה ←
מיטב גמל להשקעה אג"ח סחירמיטב גמל ופנסיה0.65%—0.0%8 מיליון ₪השוואה ←
כלל גמל לעתיד אג"ח סחירכלל פנסיה וגמל——0.1%7 מיליון ₪השוואה ←

ממוין לפי שווי המסלול. דמי ניהול ממוצעים מהיתרה ותשואה נטו לפי דיווח רשמי; תשואת עבר אינה צופה פני עתיד. "השוואה" פותחת את כלי ההשוואה עם שני המסלולים.

איפה המסלול עומד ביחס למסלולים אחרים

מיקום בתוך אותו סוג מוצר, לא המלצה

מחזיק נייר מסוים?

שאלות נפוצות

כמה מניות יש בהראל גמל להשקעה אג"ח סחיר?

כ-0% מהכסף בהראל גמל להשקעה אג"ח סחיר חשוף למניות, נכון ל-30.6.2026.

כמה מהכסף בהראל גמל להשקעה אג"ח סחיר מושקע בחו"ל?

כ-0% מהמסלול חשוף לשווקים בחו"ל, וכ-0% חשוף למטבע זר אחרי גידור, נכון ל-30.6.2026.

מה התשואה ודמי הניהול של הראל גמל להשקעה אג"ח סחיר?

דמי הניהול הממוצעים מהיתרה הם 0.57% בשנה, התשואה מתחילת השנה היא 3.3%, לפי הדיווח לרשות שוק ההון עד אוגוסט 2026. התשואה נטו אחרי דמי ניהול, ותשואת עבר אינה מבטיחה תשואה עתידית.

פרטי מקור

מספר אוצר
15287
סוג מוצר
גמל להשקעה
נכון ל-
רבעון 2 2026
מקור
דוח "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד"
כיסוי אימות
100% מסך המסלול, מאומת מול גיליון "סכום נכסים"
רישיון
CC BY 4.0, מותר להשתמש בתנאי שמציינים את בקופה כמקור

המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.