בקופה מה יש בקופה?
הרכב נכסים נכון ל-30 ביוני 2026 · תשואה ודמי ניהול: אוגוסט 2026(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026

הראל גמל להשקעה מסלול סחיר- אג"ח עם מניות (עד 25% מניות)

הראל פנסיה וגמל · קופת גמל / השתלמות · מספר אוצר 15289

גמל להשקעה אג"ח עם מניות (עד 25%) רבעון 2 2026 + הוספה לתיק שלי השוואה למסלול אחר

במה מושקע הראל גמל להשקעה מסלול סחיר- אג"ח עם מניות (עד 25% מניות)?

בקצרה: הראל גמל להשקעה מסלול סחיר- אג"ח עם מניות (עד 25% מניות) הוא מסלול סולידי ברובו: כ-24% מהכסף חשוף למניות, כ-14% לשווקים בחו"ל וכ-14% למטבע זר. כ-73% מושקע באג"ח. המסלול מנהל 28.3 מיליון ₪, נכון ל-30.6.2026, לפי הדוח הרשמי של הראל פנסיה וגמל.
24.3%חשיפה למניותכולל חוזים ואופציות · דיווח רשמי↑ 24.4% באוגוסט 2026 (+0.1 נק')נמוך מ-65% מסלולי הגמל להשקעה
13.8%חשיפה לחו"ללפי החשיפה הכלכלית · דיווח רשמי↑ 13.9% באוגוסט 2026 (+0.1 נק')נמוך מ-75% מסלולי הגמל להשקעה
28 מיליון ₪שווי המסלולבאוגוסט 2026: 30 מיליון ₪ (כולל הפקדות ומשיכות)נמוך מ-86% מסלולי הגמל להשקעה
עוד נתונים
13.8%חשיפה למט"חאחרי גידור · דיווח רשמי↑ 13.9% באוגוסט 2026 (+0.1 נק')
3.33%תשואה לפדיון של האג"חמחושבת על 28% מרכיב החוב
100.0%נכסים סחיריםלא סחיר 0.0%

תשואה ודמי ניהול

נתון רשמי, לא דירוג
דמי ניהול
0.58%
מהיתרה, בשנה · 0.00% מההפקדות
נמוך מ-77% מסלולי הגמל להשקעה
מתחילת השנה עד אוגוסט 2026
4.5%

התשואה היא נתון היסטורי ואינה צופה פני עתיד. מסלולים עם חשיפה שונה למניות נושאים סיכון שונה, ולכן כדאי להשוות תשואה רק בין מסלולים בעלי הרכב דומה. התשואה נטו, אחרי דמי הניהול.

מקור: דיווח הגוף המוסדי לרשות שוק ההון (גמל-נט/פנסיה-נט, data.gov.il), נכון לאוגוסט 2026.

תשואות ודמי ניהול של כל מסלולי גמל להשקעה ←

הניתוח מכסה את מלוא נכסי המסלול: 28.3 מיליון ₪ ב־49 שורות אחזקה, כפי שדווחו ברבעון 2 2026. הסכום אומת מול גיליון "סכום נכסים" שבקובץ המקור (פער 0.00%). 0.0% מהמסלול מוחזק בנכסים לא־סחירים (אג"ח מיועדות, אפיק מובטח תשואה, קרנות השקעה, הלוואות, זכויות מקרקעין ומוצרים מובנים), ששוויים נקבע בהערכה ולא במסחר יומי.

הקצאת הנכסים

אג"ח73.5%
מניות24.3%
מזומנים2.2%
אחר0.0%

כך מתפלג הכסף שהושקע בפועל: קרן סל על מדד מניות נספרת כמניות ולא כ"קרן".

אג"ח73.5%20.8 מיליון ₪
מניות24.3%6.9 מיליון ₪
מזומנים2.2%634 אלף ₪
אחר<0.05%5 אלף ₪

חשיפה למניות: מה נקנה בפועל ומה מגיע מחוזים

מניות שנקנו ישירות0.0%
מניות דרך קרנות סל ונאמנות24.3%
סך המניות שנקנו בפועל24.3%
חשיפה כוללת, כולל חוזים ואופציות (דיווח רשמי)24.3%

המניות שנקנו בפועל (24.3%) קרובות לחשיפה הכוללת שהקופה מדווחת (24.3%, יוני 2026). המסלול לא מחזיק חוזים או אופציות שמשנים את התמונה.

לאן הכסף חשוף

ישראל מול חו"ל

13.8% מהמסלול חשוף לשווקים בחו"ל (חשיפה כלכלית, דיווח רשמי, יוני 2026).

למה בפירוט לפי נייר יוצא מספר אחר?
ישראל 87%
חו"ל 13.4%

בפירוט לפי מקום הרישום של כל נייר, 13.4% מסווג "חו"ל", קרוב למספר הרשמי.

מטבעות

13.8% מהמסלול חשוף למטבע זר, אחרי גידור (דיווח רשמי, יוני 2026).

פירוט לפי מטבע הנייר, לפני גידור
שקל86.2%
דולר אמריקאי13.8%

13.8% מהנכסים נקובים במטבע זר, קרוב למספר הרשמי.

ענפים מובילים — החזקה ישירה

ביטוח0.0%

הענפים מחושבים מהמניות המוחזקות ישירות בלבד. במניות המוחזקות דרך קרנות, הקובץ מדווח את סיווג הקרן ולא את ענפי החברות שבתוכה.

8 האחזקות הגדולות

8 האחזקות הגדולות במסלול
ממשלתי שקלי 0927אג"ח ממשלתי14.63%4.1 מיליון ₪
SS SPDR S&P 500 ETF TRUST-USקרנות סל7.59%2.2 מיליון ₪
קסם תל בונד מאגרקרנות סל6.93%2.0 מיליון ₪
תכלית סל תל בונד מאגרקרנות סל6.92%2.0 מיליון ₪
מור סל תל בונד מאגרקרנות סל6.82%1.9 מיליון ₪
ממשלתי שקלי 0335אג"ח ממשלתי5.72%1.6 מיליון ₪
מור סל תא 125קרנות סל5.59%1.6 מיליון ₪
תכלית סל תא 125קרנות סל5.31%1.5 מיליון ₪

כל האחזקות במסלול (49) ←

רכיב החוב — 73.5% מהמסלול

התשואה השנתית שרכיב החוב צפוי להניב אם כל האג"ח יוחזקו עד מועד הפירעון.
3.33%
כיסוי 28% מרכיב החוב
משך חיים ממוצע: כמה שנים בממוצע עד שהכסף באג"ח חוזר. ככל שהוא ארוך יותר, כך האג"ח רגישה יותר לשינויי ריבית.
2.98 שנים
דירוג ממוצע
—

פילוח דירוגים, מתוך רכיב החוב

ללא דירוג72.3%
ממשלתי (RF)27.7%

לפרופיל החוב המלא: תשואה לפי סוג נכס, פילוח הצמדה וחוב בעייתי ←

מסלולים דומים

אותה קטגוריה וסוג חשיפה, בחברות אחרות
מסלולים דומים להראל גמל להשקעה מסלול סחיר- אג"ח עם מניות (עד 25% מניות)
הראל גמל להשקעה מסלול סחיר- אג"ח עם מניות (עד 25% מניות) (המסלול הזה)הראל פנסיה וגמל0.58%—24.3%28 מיליון ₪
אלטשולר שחם חיסכון פלוס אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% במניות)אלטשולר שחם גמל ופנסיה0.64%7.4%21.8%638 מיליון ₪השוואה ←
מור גמל להשקעה אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות)מור גמל ופנסיה0.72%8.3%26.6%516 מיליון ₪השוואה ←
מיטב גמל להשקעה אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות)מיטב גמל ופנסיה0.61%8.9%24.3%428 מיליון ₪השוואה ←
ילין לפידות קופת גמל להשקעה מסלול אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות)ילין לפידות ניהול קופות גמל0.68%7.4%24.7%325 מיליון ₪השוואה ←
הפניקס גמל להשקעה אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות)הפניקס פנסיה וגמל0.62%7.9%19.7%276 מיליון ₪השוואה ←
אנליסט קופת גמל להשקעה אשראי ואג"ח עד 25% מניותאנליסט קופות גמל0.61%8.4%21.7%206 מיליון ₪השוואה ←
כלל גמל לעתיד אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות)כלל פנסיה וגמל0.63%8.5%21.5%170 מיליון ₪השוואה ←
מגדל גמל להשקעה אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות)מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל0.62%8.6%23.9%123 מיליון ₪השוואה ←

ממוין לפי שווי המסלול. דמי ניהול ממוצעים מהיתרה ותשואה נטו לפי דיווח רשמי; תשואת עבר אינה צופה פני עתיד. "השוואה" פותחת את כלי ההשוואה עם שני המסלולים.

איפה המסלול עומד ביחס למסלולים אחרים

מיקום בתוך אותו סוג מוצר, לא המלצה

מחזיק נייר מסוים?

שאלות נפוצות

כמה מניות יש בהראל גמל להשקעה מסלול סחיר- אג"ח עם מניות (עד 25% מניות)?

כ-24% מהכסף בהראל גמל להשקעה מסלול סחיר- אג"ח עם מניות (עד 25% מניות) חשוף למניות, נכון ל-30.6.2026.

כמה מהכסף בהראל גמל להשקעה מסלול סחיר- אג"ח עם מניות (עד 25% מניות) מושקע בחו"ל?

כ-14% מהמסלול חשוף לשווקים בחו"ל, וכ-14% חשוף למטבע זר אחרי גידור, נכון ל-30.6.2026.

מה התשואה ודמי הניהול של הראל גמל להשקעה מסלול סחיר- אג"ח עם מניות (עד 25% מניות)?

דמי הניהול הממוצעים מהיתרה הם 0.58% בשנה, התשואה מתחילת השנה היא 4.5%, לפי הדיווח לרשות שוק ההון עד אוגוסט 2026. התשואה נטו אחרי דמי ניהול, ותשואת עבר אינה מבטיחה תשואה עתידית.

פרטי מקור

מספר אוצר
15289
סוג מוצר
גמל להשקעה
נכון ל-
רבעון 2 2026
מקור
דוח "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד"
כיסוי אימות
100% מסך המסלול, מאומת מול גיליון "סכום נכסים"
רישיון
CC BY 4.0, מותר להשתמש בתנאי שמציינים את בקופה כמקור

המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.