הרכב נכסים נכון ל-30 ביוני 2026 · תשואה ודמי ניהול: אוגוסט 2026
(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026מנורה מבטחים תגמולים משולב סחיר
מנורה מבטחים פנסיה וגמל · קופת גמל / השתלמות · מספר אוצר 14271
גמל לתגמולים משולב (מעורב) רבעון 2 2026 + הוספה לתיק שלי השוואה למסלול אחר
במה מושקע מנורה מבטחים תגמולים משולב סחיר?
עוד נתונים
תשואה ודמי ניהול
נתון רשמי, לא דירוגהתשואה היא נתון היסטורי ואינה צופה פני עתיד. מסלולים עם חשיפה שונה למניות נושאים סיכון שונה, ולכן כדאי להשוות תשואה רק בין מסלולים בעלי הרכב דומה. התשואה נטו, אחרי דמי הניהול.
מקור: דיווח הגוף המוסדי לרשות שוק ההון (גמל-נט/פנסיה-נט, data.gov.il), נכון לאוגוסט 2026.
הקצאת הנכסים
כך מתפלג הכסף שהושקע בפועל: קרן סל על מדד מניות נספרת כמניות ולא כ"קרן".
| מניות | 66.5% | 119.1 מיליון ₪ |
| אג"ח | 32.0% | 57.3 מיליון ₪ |
| מזומנים | 1.5% | 2.7 מיליון ₪ |
| אחר | <0.05% | 32 אלף ₪ |
כך מדווח המסלול בפועל, קרנות סל וקרנות נאמנות מופיעות כמכשיר נפרד.
| קרנות סל | 90.6% | 162.2 מיליון ₪ |
| קרנות נאמנות | 7.9% | 14.2 מיליון ₪ |
| מזומנים ושווי מזומנים | 1.5% | 2.7 מיליון ₪ |
| נכסים אחרים | <0.05% | 32 אלף ₪ |
חשיפה למניות: מה נקנה בפועל ומה מגיע מחוזים
המניות שנקנו בפועל (66.5%) קרובות לחשיפה הכוללת שהקופה מדווחת (66.6%, יוני 2026). המסלול לא מחזיק חוזים או אופציות שמשנים את התמונה.
לאן הכסף חשוף
ישראל מול חו"ל
70.0% מהמסלול חשוף לשווקים בחו"ל (חשיפה כלכלית, דיווח רשמי, יוני 2026).
למה בפירוט לפי נייר יוצא מספר אחר?
בפירוט לפי מקום הרישום של כל נייר, 66.5% מסווג "חו"ל", קרוב למספר הרשמי.
מטבעות
70.0% מהמסלול חשוף למטבע זר, אחרי גידור (דיווח רשמי, יוני 2026).
פירוט לפי מטבע הנייר, לפני גידור
66.9% מהנכסים נקובים במטבע זר. חוזים ונגזרים מוסיפים חשיפה למטבע זר מעבר לנכסים עצמם.
8 האחזקות הגדולות
| IQS ESG EQUITY GLOBAL | קרנות סל | 5.54% | 9.9 מיליון ₪ |
| ISHRS US E F R A ETF-USD INC | קרנות סל | 5.46% | 9.8 מיליון ₪ |
| CAP GROUP DIVIDEND VALUE | קרנות סל | 5.44% | 9.7 מיליון ₪ |
| TGRW US T Rowe Price Growth Stock ETF | קרנות סל | 4.68% | 8.4 מיליון ₪ |
| VANGUARD U.S. VALUE FACTOR | קרנות סל | 4.62% | 8.3 מיליון ₪ |
| DFA Dimensional Internatl High Profitability | קרנות סל | 4.32% | 7.7 מיליון ₪ |
| AVDE US Avantis International Equity E | קרנות סל | 3.86% | 6.9 מיליון ₪ |
| WisdomTree US Value Fund | קרנות סל | 3.81% | 6.8 מיליון ₪ |
רכיב החוב — 32.0% מהמסלול
משקל נמוך במסלול זהפילוח דירוגים, מתוך רכיב החוב
לפרופיל החוב המלא: תשואה לפי סוג נכס, פילוח הצמדה וחוב בעייתי ←
מסלולים דומים
אותה קטגוריה וסוג חשיפה, בחברות אחרות| מנורה מבטחים תגמולים משולב סחיר (המסלול הזה) | מנורה מבטחים פנסיה וגמל | 0.58% | 9.4% | 66.6% | 179 מיליון ₪ | |
| מיטב גמל משולב סחיר | מיטב גמל ופנסיה | 0.54% | 28.2% | 98.9% | 3.5 מיליארד ₪ | השוואה ← |
| מור תגמולים משולב סחיר | מור גמל ופנסיה | 0.63% | 14.5% | 48.5% | 2.2 מיליארד ₪ | השוואה ← |
| ילין לפידות קופת גמל משולב סחיר | ילין לפידות ניהול קופות גמל | 0.62% | 20.4% | 58.4% | 774 מיליון ₪ | השוואה ← |
| אלטשולר שחם גמל משולב סחיר | אלטשולר שחם גמל ופנסיה | 0.54% | 11.3% | 53.3% | 636 מיליון ₪ | השוואה ← |
| כלל תמר משולב סחיר | כלל פנסיה וגמל | 0.38% | 19.5% | 51.4% | 575 מיליון ₪ | השוואה ← |
| אנליסט גמל משולב סחיר | אנליסט קופות גמל | 0.60% | 2.7% | 48.1% | 468 מיליון ₪ | השוואה ← |
| הפניקס גמל משולב סחיר | הפניקס פנסיה וגמל | 0.57% | 12.8% | 52.2% | 267 מיליון ₪ | השוואה ← |
| מגדל לתגמולים ולפיצויים משולב סחיר | מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | 0.51% | 12.3% | 57.5% | 240 מיליון ₪ | השוואה ← |
ממוין לפי שווי המסלול. דמי ניהול ממוצעים מהיתרה ותשואה נטו לפי דיווח רשמי; תשואת עבר אינה צופה פני עתיד. "השוואה" פותחת את כלי ההשוואה עם שני המסלולים.
איפה המסלול עומד ביחס למסלולים אחרים
מיקום בתוך אותו סוג מוצר, לא המלצה- חשיפה למט"ח: בשליש העליון מבין 126 מסלולי גמל לתגמולים
- חשיפה לחו"ל: בשליש העליון מבין 126 מסלולי גמל לתגמולים
- תנודתיות צפויה: בינונית ביחס ל-126 מסלולי גמל לתגמולים
- נכסים לא סחירים: בשליש התחתון מבין 126 מסלולי גמל לתגמולים
מחזיק נייר מסוים?
שאלות נפוצות
כמה מניות יש במנורה מבטחים תגמולים משולב סחיר?
כ-67% מהכסף במנורה מבטחים תגמולים משולב סחיר חשוף למניות, נכון ל-30.6.2026.
כמה מהכסף במנורה מבטחים תגמולים משולב סחיר מושקע בחו"ל?
כ-70% מהמסלול חשוף לשווקים בחו"ל, וכ-70% חשוף למטבע זר אחרי גידור, נכון ל-30.6.2026.
מה התשואה ודמי הניהול של מנורה מבטחים תגמולים משולב סחיר?
דמי הניהול הממוצעים מהיתרה הם 0.58% בשנה, התשואה מתחילת השנה היא 4.8%, התשואה השנתית הממוצעת בשלוש השנים האחרונות היא 9.4%, לפי הדיווח לרשות שוק ההון עד אוגוסט 2026. התשואה נטו אחרי דמי ניהול, ותשואת עבר אינה מבטיחה תשואה עתידית.
פרטי מקור
- מספר אוצר
- 14271
- סוג מוצר
- גמל לתגמולים
- נכון ל-
- רבעון 2 2026
- מקור
- דוח "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד"
- כיסוי אימות
- 100% מסך המסלול, מאומת מול גיליון "סכום נכסים"
- רישיון
- CC BY 4.0, מותר להשתמש בתנאי שמציינים את בקופה כמקור
המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.