הרכב נכסים נכון ל-30 ביוני 2026 · תשואה ודמי ניהול: אוגוסט 2026
(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026כלל תמר משולב סחיר
כלל פנסיה וגמל · קופת גמל / השתלמות · מספר אוצר 14236
גמל לתגמולים משולב (מעורב) רבעון 2 2026 + הוספה לתיק שלי השוואה למסלול אחר
במה מושקע כלל תמר משולב סחיר?
תשואה ודמי ניהול
נתון רשמי, לא דירוגהתשואה היא נתון היסטורי ואינה צופה פני עתיד. מסלולים עם חשיפה שונה למניות נושאים סיכון שונה, ולכן כדאי להשוות תשואה רק בין מסלולים בעלי הרכב דומה. התשואה נטו, אחרי דמי הניהול.
מקור: דיווח הגוף המוסדי לרשות שוק ההון (גמל-נט/פנסיה-נט, data.gov.il), נכון לאוגוסט 2026.
הקצאת הנכסים
כך מתפלג הכסף שהושקע בפועל: קרן סל על מדד מניות נספרת כמניות ולא כ"קרן".
| מניות | 50.4% | 289.7 מיליון ₪ |
| אג"ח | 41.6% | 239.2 מיליון ₪ |
| מזומנים | 7.5% | 43.3 מיליון ₪ |
| נגזרים | 0.2% | 1.0 מיליון ₪ |
| מוצרים מובנים | 0.1% | 842 אלף ₪ |
| השקעות אלטרנטיביות | 0.1% | 726 אלף ₪ |
| קרנות מטבע | <0.05% | 501 ₪ |
כך מדווח המסלול בפועל, קרנות סל וקרנות נאמנות מופיעות כמכשיר נפרד.
| מניות | 46.8% | 269.1 מיליון ₪ |
| אג"ח ממשלתי | 25.4% | 146.2 מיליון ₪ |
| אג"ח קונצרני | 16.1% | 92.5 מיליון ₪ |
| מזומנים ושווי מזומנים | 5.7% | 32.9 מיליון ₪ |
| קרנות סל | 3.6% | 20.7 מיליון ₪ |
| פיקדונות | 1.8% | 10.4 מיליון ₪ |
| נגזרים אחרים | 0.1% | 849 אלף ₪ |
| מוצרים מובנים | 0.1% | 842 אלף ₪ |
| קרנות השקעה | 0.1% | 726 אלף ₪ |
| כתבי אופציה | 0.1% | 465 אלף ₪ |
| אופציות | <0.05% | 198 אלף ₪ |
| קרנות נאמנות | <0.05% | 501 ₪ |
חשיפה למניות: מה נקנה בפועל ומה מגיע מחוזים
המניות שנקנו בפועל (50.4%) קרובות לחשיפה הכוללת שהקופה מדווחת (51.4%, יוני 2026). המסלול לא מחזיק חוזים או אופציות שמשנים את התמונה.
לאן הכסף חשוף
ישראל מול חו"ל
5.2% מהמסלול חשוף לשווקים בחו"ל (חשיפה כלכלית, דיווח רשמי, יוני 2026).
למה בפירוט לפי נייר יוצא מספר אחר?
בפירוט לפי מקום הרישום של כל נייר, 9.0% מסווג "חו"ל", קרוב למספר הרשמי.
מטבעות
5.4% מהמסלול חשוף למטבע זר, אחרי גידור (דיווח רשמי, יוני 2026).
פירוט לפי מטבע הנייר, לפני גידור
לפני גידור, 9.6% מהנכסים נקובים במטבע זר. חלק מהחשיפה הזו מנוטרל בעסקאות גידור, ולכן החשיפה בפועל נמוכה יותר.
ענפים מובילים — החזקה ישירה
הענפים מחושבים מהמניות המוחזקות ישירות בלבד. במניות המוחזקות דרך קרנות, הקובץ מדווח את סיווג הקרן ולא את ענפי החברות שבתוכה.
8 האחזקות הגדולות
| ממשל צמודה 0527 | אג"ח ממשלתי | 4.52% | 26.0 מיליון ₪ |
| ממשל שקלית 0335 | אג"ח ממשלתי | 4.48% | 25.7 מיליון ₪ |
| בנק לאומי לישראל בע"מ | מזומנים ושווי מזומנים | 3.68% | 21.1 מיליון ₪ |
| ממשל צמודה 1131 | אג"ח ממשלתי | 3.36% | 19.3 מיליון ₪ |
| ממשל צמודה 1028 | אג"ח ממשלתי | 3.03% | 17.4 מיליון ₪ |
| פועלים | מניות | 2.77% | 15.9 מיליון ₪ |
| אלביט מערכות | מניות | 2.33% | 13.4 מיליון ₪ |
| לאומי | מניות | 2.30% | 13.2 מיליון ₪ |
רכיב החוב — 41.6% מהמסלול
פילוח דירוגים, מתוך רכיב החוב
הדירוג הממוצע מוצג רק כשלפחות מחצית מרכיב החוב מדורגת. אג"ח ממשלתיות ואג"ח מגובות מדינה אינן נושאות דירוג קונצרני ואינן נכללות בו.
לפרופיל החוב המלא: תשואה לפי סוג נכס, פילוח הצמדה וחוב בעייתי ←
מסלולים דומים
אותה קטגוריה וסוג חשיפה, בחברות אחרות| כלל תמר משולב סחיר (המסלול הזה) | כלל פנסיה וגמל | 0.38% | 19.5% | 51.4% | 575 מיליון ₪ | |
| מיטב גמל משולב סחיר | מיטב גמל ופנסיה | 0.54% | 28.2% | 98.9% | 3.5 מיליארד ₪ | השוואה ← |
| מור תגמולים משולב סחיר | מור גמל ופנסיה | 0.63% | 14.5% | 48.5% | 2.2 מיליארד ₪ | השוואה ← |
| ילין לפידות קופת גמל משולב סחיר | ילין לפידות ניהול קופות גמל | 0.62% | 20.4% | 58.4% | 774 מיליון ₪ | השוואה ← |
| אלטשולר שחם גמל משולב סחיר | אלטשולר שחם גמל ופנסיה | 0.54% | 11.3% | 53.3% | 636 מיליון ₪ | השוואה ← |
| אנליסט גמל משולב סחיר | אנליסט קופות גמל | 0.60% | 2.7% | 48.1% | 468 מיליון ₪ | השוואה ← |
| הפניקס גמל משולב סחיר | הפניקס פנסיה וגמל | 0.57% | 12.8% | 52.2% | 267 מיליון ₪ | השוואה ← |
| מגדל לתגמולים ולפיצויים משולב סחיר | מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | 0.51% | 12.3% | 57.5% | 240 מיליון ₪ | השוואה ← |
| מנורה מבטחים תגמולים משולב סחיר | מנורה מבטחים פנסיה וגמל | 0.58% | 9.4% | 66.6% | 179 מיליון ₪ | השוואה ← |
ממוין לפי שווי המסלול. דמי ניהול ממוצעים מהיתרה ותשואה נטו לפי דיווח רשמי; תשואת עבר אינה צופה פני עתיד. "השוואה" פותחת את כלי ההשוואה עם שני המסלולים.
איפה המסלול עומד ביחס למסלולים אחרים
מיקום בתוך אותו סוג מוצר, לא המלצה- חשיפה למט"ח: בשליש התחתון מבין 126 מסלולי גמל לתגמולים
- חשיפה לחו"ל: בשליש התחתון מבין 126 מסלולי גמל לתגמולים
- תשואה לפדיון של האג"ח: בשליש התחתון מבין 100 מסלולי גמל לתגמולים
- תנודתיות צפויה: בינונית ביחס ל-126 מסלולי גמל לתגמולים
- נכסים לא סחירים: בשליש האמצעי מבין 126 מסלולי גמל לתגמולים
מחזיק נייר מסוים?
שאלות נפוצות
כמה מניות יש בכלל תמר משולב סחיר?
כ-51% מהכסף בכלל תמר משולב סחיר חשוף למניות, נכון ל-30.6.2026.
כמה מהכסף בכלל תמר משולב סחיר מושקע בחו"ל?
כ-5% מהמסלול חשוף לשווקים בחו"ל, וכ-5% חשוף למטבע זר אחרי גידור, נכון ל-30.6.2026.
מה התשואה ודמי הניהול של כלל תמר משולב סחיר?
דמי הניהול הממוצעים מהיתרה הם 0.38% בשנה, התשואה מתחילת השנה היא 7.9%, התשואה השנתית הממוצעת בשלוש השנים האחרונות היא 19.5%, לפי הדיווח לרשות שוק ההון עד אוגוסט 2026. התשואה נטו אחרי דמי ניהול, ותשואת עבר אינה מבטיחה תשואה עתידית.
פרטי מקור
- מספר אוצר
- 14236
- חברה
- כלל פנסיה וגמל
- סוג מוצר
- גמל לתגמולים
- נכון ל-
- רבעון 2 2026
- מקור
- דוח "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד"
- כיסוי אימות
- 100% מסך המסלול, מאומת מול גיליון "סכום נכסים"
- רישיון
- CC BY 4.0, מותר להשתמש בתנאי שמציינים את בקופה כמקור
המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.