הרכב נכסים נכון ל-30 ביוני 2026 · תשואה ודמי ניהול: אוגוסט 2026
(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026אנליסט גמל משולב סחיר
אנליסט קופות גמל · קופת גמל / השתלמות · מספר אוצר 818
גמל לתגמולים משולב (מעורב) רבעון 2 2026 + הוספה לתיק שלי השוואה למסלול אחר
במה מושקע אנליסט גמל משולב סחיר?
תשואה ודמי ניהול
נתון רשמי, לא דירוגתנודתיות (סטיית תקן) 6.7% · מדד שארפ 0.00.
התשואה היא נתון היסטורי ואינה צופה פני עתיד. מסלולים עם חשיפה שונה למניות נושאים סיכון שונה, ולכן כדאי להשוות תשואה רק בין מסלולים בעלי הרכב דומה. התשואה נטו, אחרי דמי הניהול.
מקור: דיווח הגוף המוסדי לרשות שוק ההון (גמל-נט/פנסיה-נט, data.gov.il), נכון לאוגוסט 2026.
הקצאת הנכסים
בנוסף, חוזים ואופציות על מדדים מוסיפים חשיפה של 21.2% למניות, ולכן החשיפה הכוללת למניות היא 48.1%.
כך מתפלג הכסף שהושקע בפועל: קרן סל על מדד מניות נספרת כמניות ולא כ"קרן".
| אג"ח | 64.8% | 303.4 מיליון ₪ |
| מניות | 27.0% | 126.2 מיליון ₪ |
| מזומנים | 8.5% | 39.8 מיליון ₪ |
כך מדווח המסלול בפועל, קרנות סל וקרנות נאמנות מופיעות כמכשיר נפרד.
| אג"ח ממשלתי | 40.2% | 188.1 מיליון ₪ |
| קרנות סל | 26.7% | 125.2 מיליון ₪ |
| אג"ח קונצרני | 24.5% | 114.8 מיליון ₪ |
| מזומנים ושווי מזומנים | 8.5% | 39.8 מיליון ₪ |
| מניות | 0.3% | 1.6 מיליון ₪ |
חשיפה למניות: מה נקנה בפועל ומה מגיע מחוזים
27.0% מהמסלול מושקע במניות שנקנו בפועל, ישירות או דרך קרנות. חוזים ואופציות על מדדים מוסיפים עוד 21.2%, ולכן החשיפה הכוללת למניות, כפי שהקופה מדווחת לרשות שוק ההון (יוני 2026), היא 48.1%. זה המספר שקובע כמה המסלול יושפע מתנודות בבורסה. את התוספת מהחוזים אי אפשר לחשב מדוח הנכסים עצמו, ולכן היא נלקחת מהדיווח הרשמי.
לאן הכסף חשוף
ישראל מול חו"ל
110.7% מהמסלול חשוף לשווקים בחו"ל (חשיפה כלכלית, דיווח רשמי, יוני 2026).
למה בפירוט לפי נייר יוצא מספר אחר?
בפירוט לפי מקום הרישום של כל נייר, 91.6% מסווג "חו"ל". הפער נובע ממכשירים שנסחרים בישראל, כמו תעודות סל על מדדים בחו"ל, שנרשמים "ישראל" למרות שהחשיפה שלהם היא לחו"ל.
מטבעות
96.2% מהמסלול חשוף למטבע זר, אחרי גידור (דיווח רשמי, יוני 2026).
פירוט לפי מטבע הנייר, לפני גידור
96.2% מהנכסים נקובים במטבע זר, קרוב למספר הרשמי.
ענפים מובילים — החזקה ישירה
הענפים מחושבים מהמניות המוחזקות ישירות בלבד. במניות המוחזקות דרך קרנות, הקובץ מדווח את סיווג הקרן ולא את ענפי החברות שבתוכה.
8 האחזקות הגדולות
| T 3 7/8 08/15/33 | אג"ח ממשלתי | 14.98% | 70.2 מיליון ₪ |
| Invesco QQQ trust NAS1 | קרנות סל | 6.81% | 31.9 מיליון ₪ |
| T 2 7/8 08/15/28 | אג"ח ממשלתי | 5.80% | 27.1 מיליון ₪ |
| T 0.625 15/05/2030 | אג"ח ממשלתי | 4.88% | 22.9 מיליון ₪ |
| Vanguard S&P 500 etf | קרנות סל | 4.75% | 22.3 מיליון ₪ |
| Ishares dax | קרנות סל | 4.68% | 21.9 מיליון ₪ |
| T 2.375 5/29 | אג"ח ממשלתי | 4.23% | 19.8 מיליון ₪ |
| Ishares core s&p 500 etf | קרנות סל | 4.16% | 19.5 מיליון ₪ |
רכיב החוב — 64.8% מהמסלול
פילוח דירוגים, מתוך רכיב החוב
לפרופיל החוב המלא: תשואה לפי סוג נכס, פילוח הצמדה וחוב בעייתי ←
מסלולים דומים
אותה קטגוריה וסוג חשיפה, בחברות אחרות| אנליסט גמל משולב סחיר (המסלול הזה) | אנליסט קופות גמל | 0.60% | 2.7% | 48.1% | 468 מיליון ₪ | |
| מיטב גמל משולב סחיר | מיטב גמל ופנסיה | 0.54% | 28.2% | 98.9% | 3.5 מיליארד ₪ | השוואה ← |
| מור תגמולים משולב סחיר | מור גמל ופנסיה | 0.63% | 14.5% | 48.5% | 2.2 מיליארד ₪ | השוואה ← |
| ילין לפידות קופת גמל משולב סחיר | ילין לפידות ניהול קופות גמל | 0.62% | 20.4% | 58.4% | 774 מיליון ₪ | השוואה ← |
| אלטשולר שחם גמל משולב סחיר | אלטשולר שחם גמל ופנסיה | 0.54% | 11.3% | 53.3% | 636 מיליון ₪ | השוואה ← |
| כלל תמר משולב סחיר | כלל פנסיה וגמל | 0.38% | 19.5% | 51.4% | 575 מיליון ₪ | השוואה ← |
| הפניקס גמל משולב סחיר | הפניקס פנסיה וגמל | 0.57% | 12.8% | 52.2% | 267 מיליון ₪ | השוואה ← |
| מגדל לתגמולים ולפיצויים משולב סחיר | מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | 0.51% | 12.3% | 57.5% | 240 מיליון ₪ | השוואה ← |
| מנורה מבטחים תגמולים משולב סחיר | מנורה מבטחים פנסיה וגמל | 0.58% | 9.4% | 66.6% | 179 מיליון ₪ | השוואה ← |
ממוין לפי שווי המסלול. דמי ניהול ממוצעים מהיתרה ותשואה נטו לפי דיווח רשמי; תשואת עבר אינה צופה פני עתיד. "השוואה" פותחת את כלי ההשוואה עם שני המסלולים.
איפה המסלול עומד ביחס למסלולים אחרים
מיקום בתוך אותו סוג מוצר, לא המלצה- חשיפה למט"ח: בשליש העליון מבין 126 מסלולי גמל לתגמולים
- חשיפה לחו"ל: בשליש העליון מבין 126 מסלולי גמל לתגמולים
- תשואה לפדיון של האג"ח: בשליש העליון מבין 100 מסלולי גמל לתגמולים
- תנודתיות צפויה: בינונית ביחס ל-126 מסלולי גמל לתגמולים
- נכסים לא סחירים: בשליש התחתון מבין 126 מסלולי גמל לתגמולים
מחזיק נייר מסוים?
שאלות נפוצות
כמה מניות יש באנליסט גמל משולב סחיר?
כ-48% מהכסף באנליסט גמל משולב סחיר חשוף למניות, נכון ל-30.6.2026. מתוכם 27% הם מניות שנקנו בפועל, ישירות או דרך קרנות, והשאר מגיע מחוזים ואופציות על מדדים.
כמה מהכסף באנליסט גמל משולב סחיר מושקע בחו"ל?
כ-111% מהמסלול חשוף לשווקים בחו"ל, וכ-96% חשוף למטבע זר אחרי גידור, נכון ל-30.6.2026. החשיפה למטבע זר נמוכה יותר, כי חלק מההשקעות בחו"ל מגודר לשקל.
מה התשואה ודמי הניהול של אנליסט גמל משולב סחיר?
דמי הניהול הממוצעים מהיתרה הם 0.60% בשנה, התשואה מתחילת השנה היא -1.4%, התשואה השנתית הממוצעת בשלוש השנים האחרונות היא 2.7%, לפי הדיווח לרשות שוק ההון עד אוגוסט 2026. התשואה נטו אחרי דמי ניהול, ותשואת עבר אינה מבטיחה תשואה עתידית.
פרטי מקור
- מספר אוצר
- 818
- חברה
- אנליסט קופות גמל
- סוג מוצר
- גמל לתגמולים
- נכון ל-
- רבעון 2 2026
- מקור
- דוח "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד"
- כיסוי אימות
- 100% מסך המסלול, מאומת מול גיליון "סכום נכסים"
- רישיון
- CC BY 4.0, מותר להשתמש בתנאי שמציינים את בקופה כמקור
המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.