הרכב נכסים נכון ל-30 ביוני 2026 · תשואה ודמי ניהול: אוגוסט 2026
(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026מנורה מבטחים משלימה משולב סחיר
מנורה מבטחים פנסיה וגמל · קרן פנסיה · מספר אוצר 14308
פנסיה כללית משולב (מעורב) רבעון 2 2026 + הוספה לתיק שלי השוואה למסלול אחר
במה מושקע מנורה מבטחים משלימה משולב סחיר?
עוד נתונים
תשואה ודמי ניהול
נתון רשמי, לא דירוגהתשואה היא נתון היסטורי ואינה צופה פני עתיד. מסלולים עם חשיפה שונה למניות נושאים סיכון שונה, ולכן כדאי להשוות תשואה רק בין מסלולים בעלי הרכב דומה. התשואה נטו, אחרי דמי הניהול.
מקור: דיווח הגוף המוסדי לרשות שוק ההון (גמל-נט/פנסיה-נט, data.gov.il), נכון לאוגוסט 2026.
הקצאת הנכסים
כך מתפלג הכסף שהושקע בפועל: קרן סל על מדד מניות נספרת כמניות ולא כ"קרן".
| מניות | 66.7% | 16.7 מיליון ₪ |
| אג"ח | 32.2% | 8.0 מיליון ₪ |
| מזומנים | 1.1% | 280 אלף ₪ |
| אחר | <0.05% | 5 אלף ₪ |
כך מדווח המסלול בפועל, קרנות סל וקרנות נאמנות מופיעות כמכשיר נפרד.
| קרנות סל | 90.9% | 22.7 מיליון ₪ |
| קרנות נאמנות | 8.0% | 2.0 מיליון ₪ |
| מזומנים ושווי מזומנים | 1.1% | 280 אלף ₪ |
| נכסים אחרים | <0.05% | 5 אלף ₪ |
חשיפה למניות: מה נקנה בפועל ומה מגיע מחוזים
המניות שנקנו בפועל (66.7%) קרובות לחשיפה הכוללת שהקופה מדווחת (67.0%, יוני 2026). המסלול לא מחזיק חוזים או אופציות שמשנים את התמונה.
לאן הכסף חשוף
ישראל מול חו"ל
70.5% מהמסלול חשוף לשווקים בחו"ל (חשיפה כלכלית, דיווח רשמי, יוני 2026).
למה בפירוט לפי נייר יוצא מספר אחר?
בפירוט לפי מקום הרישום של כל נייר, 66.7% מסווג "חו"ל", קרוב למספר הרשמי.
מטבעות
70.5% מהמסלול חשוף למטבע זר, אחרי גידור (דיווח רשמי, יוני 2026).
פירוט לפי מטבע הנייר, לפני גידור
67.1% מהנכסים נקובים במטבע זר. חוזים ונגזרים מוסיפים חשיפה למטבע זר מעבר לנכסים עצמם.
8 האחזקות הגדולות
| IQS ESG EQUITY GLOBAL | קרנות סל | 5.56% | 1.4 מיליון ₪ |
| ISHRS US E F R A ETF-USD INC | קרנות סל | 5.47% | 1.4 מיליון ₪ |
| CAP GROUP DIVIDEND VALUE | קרנות סל | 5.45% | 1.4 מיליון ₪ |
| TGRW US T Rowe Price Growth Stock ETF | קרנות סל | 4.69% | 1.2 מיליון ₪ |
| VANGUARD U.S. VALUE FACTOR | קרנות סל | 4.63% | 1.2 מיליון ₪ |
| DFA Dimensional Internatl High Profitability | קרנות סל | 4.33% | 1.1 מיליון ₪ |
| AVDE US Avantis International Equity E | קרנות סל | 3.87% | 965 אלף ₪ |
| WisdomTree US Value Fund | קרנות סל | 3.82% | 953 אלף ₪ |
רכיב החוב — 32.2% מהמסלול
משקל נמוך במסלול זהפילוח דירוגים, מתוך רכיב החוב
לפרופיל החוב המלא: תשואה לפי סוג נכס, פילוח הצמדה וחוב בעייתי ←
מסלולים דומים
אותה קטגוריה וסוג חשיפה, בחברות אחרות| מנורה מבטחים משלימה משולב סחיר (המסלול הזה) | מנורה מבטחים פנסיה וגמל | 0.26% | 8.8% | 67.0% | 25 מיליון ₪ | |
| מיטב פנסיה כללית משולב סחיר | מיטב גמל ופנסיה | 0.14% | 31.9% | 99.4% | 186 מיליון ₪ | השוואה ← |
| כלל פנסיה משלימה משולב סחיר | כלל פנסיה וגמל | 0.19% | 19.5% | 52.9% | 50 מיליון ₪ | השוואה ← |
| מור פנסיה כללית - משולב סחיר | מור גמל ופנסיה | 0.18% | 12.4% | 48.0% | 15 מיליון ₪ | השוואה ← |
| מגדל מקפת משלימה משולב סחיר | מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | 0.18% | 12.5% | 57.6% | 14 מיליון ₪ | השוואה ← |
| הראל פנסיה כללית משולב סחיר | הראל פנסיה וגמל | 0.15% | 4.1% | 57.4% | 11 מיליון ₪ | השוואה ← |
| הפניקס פנסיה משלימה משולב סחיר | הפניקס פנסיה וגמל | 0.13% | 11.6% | 46.5% | 8 מיליון ₪ | השוואה ← |
| אלטשולר שחם פנסיה כללית משולב סחיר | אלטשולר שחם גמל ופנסיה | 0.18% | 10.9% | 55.4% | 831 אלף ₪ | השוואה ← |
ממוין לפי שווי המסלול. דמי ניהול ממוצעים מהיתרה ותשואה נטו לפי דיווח רשמי; תשואת עבר אינה צופה פני עתיד. "השוואה" פותחת את כלי ההשוואה עם שני המסלולים.
איפה המסלול עומד ביחס למסלולים אחרים
מיקום בתוך אותו סוג מוצר, לא המלצה- חשיפה למט"ח: בשליש העליון מבין 99 מסלולי פנסיה כללית
- חשיפה לחו"ל: בשליש העליון מבין 99 מסלולי פנסיה כללית
- תנודתיות צפויה: בינונית ביחס ל-99 מסלולי פנסיה כללית
- נכסים לא סחירים: בשליש התחתון מבין 99 מסלולי פנסיה כללית
מחזיק נייר מסוים?
שאלות נפוצות
כמה מניות יש במנורה מבטחים משלימה משולב סחיר?
כ-67% מהכסף במנורה מבטחים משלימה משולב סחיר חשוף למניות, נכון ל-30.6.2026.
כמה מהכסף במנורה מבטחים משלימה משולב סחיר מושקע בחו"ל?
כ-71% מהמסלול חשוף לשווקים בחו"ל, וכ-71% חשוף למטבע זר אחרי גידור, נכון ל-30.6.2026.
מה התשואה ודמי הניהול של מנורה מבטחים משלימה משולב סחיר?
דמי הניהול הממוצעים מהיתרה הם 0.26% בשנה, התשואה מתחילת השנה היא 4.6%, התשואה השנתית הממוצעת בשלוש השנים האחרונות היא 8.8%, לפי הדיווח לרשות שוק ההון עד אוגוסט 2026. התשואה נטו אחרי דמי ניהול, ותשואת עבר אינה מבטיחה תשואה עתידית.
פרטי מקור
- מספר אוצר
- 14308
- סוג מוצר
- פנסיה כללית
- נכון ל-
- רבעון 2 2026
- מקור
- דוח "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד"
- כיסוי אימות
- 100% מסך המסלול, מאומת מול גיליון "סכום נכסים"
- רישיון
- CC BY 4.0, מותר להשתמש בתנאי שמציינים את בקופה כמקור
המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.