הרכב נכסים נכון ל-30 ביוני 2026 · תשואה ודמי ניהול: אוגוסט 2026
(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026מנורה מבטחים גמל להשקעה משולב סחיר
מנורה מבטחים פנסיה וגמל · קופת גמל / השתלמות · מספר אוצר 15465
גמל להשקעה משולב (מעורב) רבעון 2 2026 + הוספה לתיק שלי השוואה למסלול אחר
במה מושקע מנורה מבטחים גמל להשקעה משולב סחיר?
עוד נתונים
תשואה ודמי ניהול
נתון רשמי, לא דירוגהתשואה היא נתון היסטורי ואינה צופה פני עתיד. מסלולים עם חשיפה שונה למניות נושאים סיכון שונה, ולכן כדאי להשוות תשואה רק בין מסלולים בעלי הרכב דומה. התשואה נטו, אחרי דמי הניהול.
מקור: דיווח הגוף המוסדי לרשות שוק ההון (גמל-נט/פנסיה-נט, data.gov.il), נכון לאוגוסט 2026.
הקצאת הנכסים
כך מתפלג הכסף שהושקע בפועל: קרן סל על מדד מניות נספרת כמניות ולא כ"קרן".
| מניות | 66.2% | 15.1 מיליון ₪ |
| אג"ח | 32.2% | 7.3 מיליון ₪ |
| מזומנים | 1.5% | 348 אלף ₪ |
| אחר | <0.05% | 4 אלף ₪ |
כך מדווח המסלול בפועל, קרנות סל וקרנות נאמנות מופיעות כמכשיר נפרד.
| קרנות סל | 90.5% | 20.6 מיליון ₪ |
| קרנות נאמנות | 8.0% | 1.8 מיליון ₪ |
| מזומנים ושווי מזומנים | 1.5% | 348 אלף ₪ |
| נכסים אחרים | <0.05% | 4 אלף ₪ |
חשיפה למניות: מה נקנה בפועל ומה מגיע מחוזים
המניות שנקנו בפועל (66.2%) קרובות לחשיפה הכוללת שהקופה מדווחת (66.3%, יוני 2026). המסלול לא מחזיק חוזים או אופציות שמשנים את התמונה.
לאן הכסף חשוף
ישראל מול חו"ל
69.8% מהמסלול חשוף לשווקים בחו"ל (חשיפה כלכלית, דיווח רשמי, יוני 2026).
למה בפירוט לפי נייר יוצא מספר אחר?
בפירוט לפי מקום הרישום של כל נייר, 66.2% מסווג "חו"ל", קרוב למספר הרשמי.
מטבעות
69.8% מהמסלול חשוף למטבע זר, אחרי גידור (דיווח רשמי, יוני 2026).
פירוט לפי מטבע הנייר, לפני גידור
66.6% מהנכסים נקובים במטבע זר. חוזים ונגזרים מוסיפים חשיפה למטבע זר מעבר לנכסים עצמם.
8 האחזקות הגדולות
| IQS ESG EQUITY GLOBAL | קרנות סל | 5.52% | 1.3 מיליון ₪ |
| ISHRS US E F R A ETF-USD INC | קרנות סל | 5.43% | 1.2 מיליון ₪ |
| CAP GROUP DIVIDEND VALUE | קרנות סל | 5.41% | 1.2 מיליון ₪ |
| TGRW US T Rowe Price Growth Stock ETF | קרנות סל | 4.66% | 1.1 מיליון ₪ |
| VANGUARD U.S. VALUE FACTOR | קרנות סל | 4.60% | 1.0 מיליון ₪ |
| DFA Dimensional Internatl High Profitability | קרנות סל | 4.30% | 978 אלף ₪ |
| AVDE US Avantis International Equity E | קרנות סל | 3.84% | 873 אלף ₪ |
| WisdomTree US Value Fund | קרנות סל | 3.79% | 862 אלף ₪ |
רכיב החוב — 32.2% מהמסלול
משקל נמוך במסלול זהפילוח דירוגים, מתוך רכיב החוב
לפרופיל החוב המלא: תשואה לפי סוג נכס, פילוח הצמדה וחוב בעייתי ←
מסלולים דומים
אותה קטגוריה וסוג חשיפה, בחברות אחרות| מנורה מבטחים גמל להשקעה משולב סחיר (המסלול הזה) | מנורה מבטחים פנסיה וגמל | 0.64% | — | 66.3% | 23 מיליון ₪ | |
| מיטב גמל להשקעה משולב סחיר | מיטב גמל ופנסיה | 0.58% | — | 99.3% | 879 מיליון ₪ | השוואה ← |
| מור גמל להשקעה - משולב סחיר | מור גמל ופנסיה | 0.69% | — | 48.1% | 264 מיליון ₪ | השוואה ← |
| אנליסט קופת גמל להשקעה משולב סחיר | אנליסט קופות גמל | 0.61% | 2.7% | 48.1% | 158 מיליון ₪ | השוואה ← |
| כלל גמל לעתיד משולב סחיר | כלל פנסיה וגמל | — | — | 53.3% | 80 מיליון ₪ | השוואה ← |
| אלטשולר שחם חיסכון פלוס משולב סחיר | אלטשולר שחם גמל ופנסיה | — | — | 51.3% | 71 מיליון ₪ | השוואה ← |
| הפניקס גמל להשקעה משולב סחיר | הפניקס פנסיה וגמל | 0.59% | — | 51.5% | 36 מיליון ₪ | השוואה ← |
| הראל גמל להשקעה משולב סחיר | הראל פנסיה וגמל | 0.56% | — | 45.2% | 32 מיליון ₪ | השוואה ← |
| מגדל גמל להשקעה משולב סחיר | מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | 0.62% | — | 57.6% | 27 מיליון ₪ | השוואה ← |
ממוין לפי שווי המסלול. דמי ניהול ממוצעים מהיתרה ותשואה נטו לפי דיווח רשמי; תשואת עבר אינה צופה פני עתיד. "השוואה" פותחת את כלי ההשוואה עם שני המסלולים.
איפה המסלול עומד ביחס למסלולים אחרים
מיקום בתוך אותו סוג מוצר, לא המלצה- חשיפה למט"ח: בשליש העליון מבין 123 מסלולי גמל להשקעה
- חשיפה לחו"ל: בשליש העליון מבין 123 מסלולי גמל להשקעה
- תנודתיות צפויה: בינונית ביחס ל-123 מסלולי גמל להשקעה
- נכסים לא סחירים: בשליש התחתון מבין 123 מסלולי גמל להשקעה
מחזיק נייר מסוים?
שאלות נפוצות
כמה מניות יש במנורה מבטחים גמל להשקעה משולב סחיר?
כ-66% מהכסף במנורה מבטחים גמל להשקעה משולב סחיר חשוף למניות, נכון ל-30.6.2026.
כמה מהכסף במנורה מבטחים גמל להשקעה משולב סחיר מושקע בחו"ל?
כ-70% מהמסלול חשוף לשווקים בחו"ל, וכ-70% חשוף למטבע זר אחרי גידור, נכון ל-30.6.2026.
מה התשואה ודמי הניהול של מנורה מבטחים גמל להשקעה משולב סחיר?
דמי הניהול הממוצעים מהיתרה הם 0.64% בשנה, התשואה מתחילת השנה היא 4.9%, לפי הדיווח לרשות שוק ההון עד אוגוסט 2026. התשואה נטו אחרי דמי ניהול, ותשואת עבר אינה מבטיחה תשואה עתידית.
פרטי מקור
- מספר אוצר
- 15465
- סוג מוצר
- גמל להשקעה
- נכון ל-
- רבעון 2 2026
- מקור
- דוח "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד"
- כיסוי אימות
- 100% מסך המסלול, מאומת מול גיליון "סכום נכסים"
- רישיון
- CC BY 4.0, מותר להשתמש בתנאי שמציינים את בקופה כמקור
המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.