הרכב נכסים נכון ל-30 ביוני 2026 · תשואה ודמי ניהול: אוגוסט 2026
(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026הראל גמל להשקעה משולב סחיר
הראל פנסיה וגמל · קופת גמל / השתלמות · מספר אוצר 15288
גמל להשקעה משולב (מעורב) רבעון 2 2026 + הוספה לתיק שלי השוואה למסלול אחר
במה מושקע הראל גמל להשקעה משולב סחיר?
עוד נתונים
תשואה ודמי ניהול
נתון רשמי, לא דירוגהתשואה היא נתון היסטורי ואינה צופה פני עתיד. מסלולים עם חשיפה שונה למניות נושאים סיכון שונה, ולכן כדאי להשוות תשואה רק בין מסלולים בעלי הרכב דומה. התשואה נטו, אחרי דמי הניהול.
מקור: דיווח הגוף המוסדי לרשות שוק ההון (גמל-נט/פנסיה-נט, data.gov.il), נכון לאוגוסט 2026.
הקצאת הנכסים
כך מתפלג הכסף שהושקע בפועל: קרן סל על מדד מניות נספרת כמניות ולא כ"קרן".
| אג"ח | 51.3% | 16.3 מיליון ₪ |
| מניות | 45.1% | 14.3 מיליון ₪ |
| מזומנים | 3.5% | 1.1 מיליון ₪ |
| אחר | <0.05% | 4 אלף ₪ |
כך מדווח המסלול בפועל, קרנות סל וקרנות נאמנות מופיעות כמכשיר נפרד.
| קרנות סל | 96.4% | 30.6 מיליון ₪ |
| מזומנים ושווי מזומנים | 3.5% | 1.1 מיליון ₪ |
| נכסים אחרים | <0.05% | 4 אלף ₪ |
| מניות | <0.05% | 2 אלף ₪ |
חשיפה למניות: מה נקנה בפועל ומה מגיע מחוזים
המניות שנקנו בפועל (45.1%) קרובות לחשיפה הכוללת שהקופה מדווחת (45.2%, יוני 2026). המסלול לא מחזיק חוזים או אופציות שמשנים את התמונה.
לאן הכסף חשוף
ישראל מול חו"ל
96.6% מהמסלול חשוף לשווקים בחו"ל (חשיפה כלכלית, דיווח רשמי, יוני 2026).
למה בפירוט לפי נייר יוצא מספר אחר?
בפירוט לפי מקום הרישום של כל נייר, 60.6% מסווג "חו"ל". הפער נובע ממכשירים שנסחרים בישראל, כמו תעודות סל על מדדים בחו"ל, שנרשמים "ישראל" למרות שהחשיפה שלהם היא לחו"ל.
מטבעות
84.7% מהמסלול חשוף למטבע זר, אחרי גידור (דיווח רשמי, יוני 2026).
פירוט לפי מטבע הנייר, לפני גידור
60.7% מהנכסים נקובים במטבע זר. חוזים ונגזרים מוסיפים חשיפה למטבע זר מעבר לנכסים עצמם.
ענפים מובילים — החזקה ישירה
הענפים מחושבים מהמניות המוחזקות ישירות בלבד. במניות המוחזקות דרך קרנות, הקובץ מדווח את סיווג הקרן ולא את ענפי החברות שבתוכה.
8 האחזקות הגדולות
| SCHWAB 5-10 YEAR CORPORATE B | קרנות סל | 9.27% | 2.9 מיליון ₪ |
| קסם.IBOX$IG30 | קרנות סל | 8.84% | 2.8 מיליון ₪ |
| INVESCO BULLETSHARES 2026 CO | קרנות סל | 8.81% | 2.8 מיליון ₪ |
| ISHARES 0-5 YR INV GRD CORP | קרנות סל | 8.80% | 2.8 מיליון ₪ |
| מור סל S&P500 | קרנות סל | 7.91% | 2.5 מיליון ₪ |
| VANGUARD TOTAL BOND MARKET | קרנות סל | 7.80% | 2.5 מיליון ₪ |
| SS SPDR S&P 500 ETF TRUST-US | קרנות סל | 7.01% | 2.2 מיליון ₪ |
| מגדל סל SP500 | קרנות סל | 6.41% | 2.0 מיליון ₪ |
רכיב החוב — 51.3% מהמסלול
פילוח דירוגים, מתוך רכיב החוב
לפרופיל החוב המלא: תשואה לפי סוג נכס, פילוח הצמדה וחוב בעייתי ←
מסלולים דומים
אותה קטגוריה וסוג חשיפה, בחברות אחרות| הראל גמל להשקעה משולב סחיר (המסלול הזה) | הראל פנסיה וגמל | 0.56% | — | 45.2% | 32 מיליון ₪ | |
| מיטב גמל להשקעה משולב סחיר | מיטב גמל ופנסיה | 0.58% | — | 99.3% | 879 מיליון ₪ | השוואה ← |
| מור גמל להשקעה - משולב סחיר | מור גמל ופנסיה | 0.69% | — | 48.1% | 264 מיליון ₪ | השוואה ← |
| אנליסט קופת גמל להשקעה משולב סחיר | אנליסט קופות גמל | 0.61% | 2.7% | 48.1% | 158 מיליון ₪ | השוואה ← |
| כלל גמל לעתיד משולב סחיר | כלל פנסיה וגמל | — | — | 53.3% | 80 מיליון ₪ | השוואה ← |
| אלטשולר שחם חיסכון פלוס משולב סחיר | אלטשולר שחם גמל ופנסיה | — | — | 51.3% | 71 מיליון ₪ | השוואה ← |
| הפניקס גמל להשקעה משולב סחיר | הפניקס פנסיה וגמל | 0.59% | — | 51.5% | 36 מיליון ₪ | השוואה ← |
| מגדל גמל להשקעה משולב סחיר | מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | 0.62% | — | 57.6% | 27 מיליון ₪ | השוואה ← |
| מנורה מבטחים גמל להשקעה משולב סחיר | מנורה מבטחים פנסיה וגמל | 0.64% | — | 66.3% | 23 מיליון ₪ | השוואה ← |
ממוין לפי שווי המסלול. דמי ניהול ממוצעים מהיתרה ותשואה נטו לפי דיווח רשמי; תשואת עבר אינה צופה פני עתיד. "השוואה" פותחת את כלי ההשוואה עם שני המסלולים.
איפה המסלול עומד ביחס למסלולים אחרים
מיקום בתוך אותו סוג מוצר, לא המלצה- חשיפה למט"ח: בשליש העליון מבין 123 מסלולי גמל להשקעה
- חשיפה לחו"ל: בשליש העליון מבין 123 מסלולי גמל להשקעה
- תנודתיות צפויה: בינונית ביחס ל-123 מסלולי גמל להשקעה
- נכסים לא סחירים: בשליש התחתון מבין 123 מסלולי גמל להשקעה
מחזיק נייר מסוים?
שאלות נפוצות
כמה מניות יש בהראל גמל להשקעה משולב סחיר?
כ-45% מהכסף בהראל גמל להשקעה משולב סחיר חשוף למניות, נכון ל-30.6.2026.
כמה מהכסף בהראל גמל להשקעה משולב סחיר מושקע בחו"ל?
כ-97% מהמסלול חשוף לשווקים בחו"ל, וכ-85% חשוף למטבע זר אחרי גידור, נכון ל-30.6.2026. החשיפה למטבע זר נמוכה יותר, כי חלק מההשקעות בחו"ל מגודר לשקל.
מה התשואה ודמי הניהול של הראל גמל להשקעה משולב סחיר?
דמי הניהול הממוצעים מהיתרה הם 0.56% בשנה, התשואה מתחילת השנה היא 0.4%, לפי הדיווח לרשות שוק ההון עד אוגוסט 2026. התשואה נטו אחרי דמי ניהול, ותשואת עבר אינה מבטיחה תשואה עתידית.
פרטי מקור
- מספר אוצר
- 15288
- חברה
- הראל פנסיה וגמל
- סוג מוצר
- גמל להשקעה
- נכון ל-
- רבעון 2 2026
- מקור
- דוח "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד"
- כיסוי אימות
- 100% מסך המסלול, מאומת מול גיליון "סכום נכסים"
- רישיון
- CC BY 4.0, מותר להשתמש בתנאי שמציינים את בקופה כמקור
המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.