נכון ל-30 ביוני 2026
(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026מי מחזיק ביטחונות CSA לאומי במטבע 20001
ISIN 88820001 · ישראל
הרשימה כוללת מסלולים שמחזיקים את הנייר ישירות. מסלולים שחשופים אליו דרך קרנות סל, קרנות נאמנות או חוזים על מדדים (למשל מסלולי עוקב מדד) אינם נספרים כאן, ולכן החשיפה בפועל רחבה יותר.
לפי חברה
ממוין לפי ריכוזיות בחברה"% מנכסי החברה" מציין איזה חלק מסך נכסי החברה (בסינון שנבחר למעלה) מושקע בנייר הזה — לא כמה מהנייר היא מחזיקה ביחס לחברות האחרות. מיון לפי הריכוזיות הגבוהה ביותר, לא לפי השווי המוחלט הגדול ביותר.
| הראל פנסיה וגמל | 49 | 810.4 מיליון ₪ | 0.3% |
כל המסלולים שמחזיקים
ממוין לפי שיעור מהמסלול"% מהמסלול" מחושב מול שווי המסלול המחזיק, כך שהוא ניתן להשוואה בין חברות. "סחיר במסלול" מציין איזה חלק מאותו מסלול מוחזק בנכסים סחירים: מסלול עם שיעור סחיר נמוך אינו בר-השוואה מלאה למסלול סחיר כמעט לגמרי.
| הראל פנסיה וגמל | הראל השתלמות מסלול הלכה | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 2.59% | 17.9 מיליון ₪ | 97% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה הלכה | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 2.52% | 124.7 מיליון ₪ | 70% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית הלכה | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 2.31% | 731 אלף ₪ | 97% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל גמל להשקעה הלכה | גמל להשקעה | קופת גמל / השתלמות | 1.73% | 2.0 מיליון ₪ | 98% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה הלכה למקבלי קצבה | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.98% | 7.8 מיליון ₪ | 39% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית מניות | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.44% | 6.5 מיליון ₪ | 98% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל השתלמות מסלול מניות | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.44% | 20.5 מיליון ₪ | 96% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה מניות | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.33% | 65.1 מיליון ₪ | 71% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית גילאי 50 ומטה | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.32% | 6.3 מיליון ₪ | 76% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל גמל- מניות סחיר | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.32% | 4.6 מיליון ₪ | 99% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל השתלמות מניות סחיר | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.32% | 6.2 מיליון ₪ | 99% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית מניות סחיר | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.32% | 1.1 מיליון ₪ | 99% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל גמל- לגילאי 50 ומטה | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.30% | 8.3 מיליון ₪ | 76% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית משולב סחיר | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.30% | 33 אלף ₪ | 99% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה משולב סחיר | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.30% | 542 אלף ₪ | 72% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל גמל- משולב סחיר | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.30% | 411 אלף ₪ | 99% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל השתלמות משולב סחיר | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.30% | 1.7 מיליון ₪ | 99% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית גילאי 50-60 | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.29% | 2.0 מיליון ₪ | 78% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל גמל מסלול לגילאי 60 ומעלה | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.28% | 19.9 מיליון ₪ | 73% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל השתלמות כללי | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.28% | 43.7 מיליון ₪ | 72% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה גילאי 50 ומטה | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.28% | 121.1 מיליון ₪ | 58% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית - כללי | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.27% | 2.7 מיליון ₪ | 73% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל גמל להשקעה מניות | גמל להשקעה | קופת גמל / השתלמות | 0.27% | 16.8 מיליון ₪ | 99% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה גילאי 50-60 | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.25% | 38.9 מיליון ₪ | 58% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה מנוף כללי | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.25% | 25.8 מיליון ₪ | 55% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל - גילעד כללי | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.25% | 122.8 מיליון ₪ | 54% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל גמל להשקעה כללי | גמל להשקעה | קופת גמל / השתלמות | 0.24% | 15.0 מיליון ₪ | 91% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה מניות סחיר | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.23% | 9.7 מיליון ₪ | 72% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית בסיסי למקבלי קצבה | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.22% | 882 אלף ₪ | 77% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל גמל- ומעלה 60 | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.21% | 28.7 מיליון ₪ | 67% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית גילאי 60 ומעלה | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.21% | 644 אלף ₪ | 75% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל השתלמות מסלול סחיר- אג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.20% | 242 אלף ₪ | 99% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה גילאי 60 ומעלה | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.16% | 10.6 מיליון ₪ | 50% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית עוקב מדד S&P 500 | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.15% | 4.5 מיליון ₪ | 99% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל השתלמות - עוקב מדד S&P 500 | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.15% | 11.1 מיליון ₪ | 99% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל גמל להשקעה עוקב מדד S&P 500 | גמל להשקעה | קופת גמל / השתלמות | 0.15% | 3.2 מיליון ₪ | 99% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל גמל- עוקב מדד S&P 500 | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.15% | 4.6 מיליון ₪ | 99% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל השתלמות אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.13% | 3.3 מיליון ₪ | 70% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל גמל להשקעה אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | גמל להשקעה | קופת גמל / השתלמות | 0.13% | 512 אלף ₪ | 93% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל השתלמות אשראי ואג"ח | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.12% | 435 אלף ₪ | 72% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית הלכה למקבלי קצבה | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.11% | 14 אלף ₪ | 100% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה עוקב מדד S&P 500 | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.11% | 34.5 מיליון ₪ | 72% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית אשראי ואג"ח | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.11% | 8 אלף ₪ | 100% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה בסיס למקבלי קצבה | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.10% | 14.2 מיליון ₪ | 29% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית מקבלי קצבה קיימים | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.05% | 33 אלף ₪ | 88% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה אשראי ואג"ח | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.04% | 124 אלף ₪ | 48% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה מקבלי קצבה קיימים | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.01% | 145 אלף ₪ | 29% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה הלכה למקבלי קצבה קיימים | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.01% | 3 אלף ₪ | 40% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה קצבה לזכאים קיימים | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | <0.01% | 22 ₪ | 13% |
ניירות קשורים
ניירות שמוחזקים לרוב יחד איתו
- ביטחונות CSA במטבע דולר(OTC) פועלים_x000D_
- בטחונות נגזרים לס דולר דיסקונט
- ריבית לקבל בטחונות לא סחיר דולר לאומי
- ביטחונות CSA במטבע 20001 (OTC) לאומי
- בטחונות נגזרים לס דולר מזרחי
- ביטחונות CSA במטבע שקל (OTC) פועלים
מסלולים שמחזיקים את הנייר הזה נוטים להחזיק גם את אלה, יותר מהצפוי לפי הפופולריות הכללית שלהם. אין בכך המלצה.
המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.