נכון ל-30 ביוני 2026
(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026מי מחזיק פימקו אג"ח תשואה גבוהה
ISIN IE0002460974 · Bond/Fixed Income Funds · חו"ל
הרשימה כוללת מסלולים שמחזיקים את הנייר ישירות. מסלולים שחשופים אליו דרך קרנות סל, קרנות נאמנות או חוזים על מדדים (למשל מסלולי עוקב מדד) אינם נספרים כאן, ולכן החשיפה בפועל רחבה יותר.
לפי חברה
ממוין לפי ריכוזיות בחברה"% מנכסי החברה" מציין איזה חלק מסך נכסי החברה (בסינון שנבחר למעלה) מושקע בנייר הזה — לא כמה מהנייר היא מחזיקה ביחס לחברות האחרות. מיון לפי הריכוזיות הגבוהה ביותר, לא לפי השווי המוחלט הגדול ביותר.
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | 20 | 284.6 מיליון ₪ | 0.1% |
| הראל פנסיה וגמל | 25 | 132.7 מיליון ₪ | 0.0% |
כל המסלולים שמחזיקים
ממוין לפי שיעור מהמסלול"% מהמסלול" מחושב מול שווי המסלול המחזיק, כך שהוא ניתן להשוואה בין חברות. "סחיר במסלול" מציין איזה חלק מאותו מסלול מוחזק בנכסים סחירים: מסלול עם שיעור סחיר נמוך אינו בר-השוואה מלאה למסלול סחיר כמעט לגמרי.
| הראל פנסיה וגמל | הראל השתלמות משולב סחיר | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 1.97% | 11.5 מיליון ₪ | 99% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל גמל- משולב סחיר | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 1.96% | 2.7 מיליון ₪ | 99% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית משולב סחיר | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 1.83% | 198 אלף ₪ | 99% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית אשראי ואג"ח | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.72% | 54 אלף ₪ | 100% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה משולב סחיר | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.65% | 1.2 מיליון ₪ | 72% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל השתלמות אשראי ואג"ח | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.54% | 2.0 מיליון ₪ | 72% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל השתלמות מסלול סחיר- אג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.51% | 604 אלף ₪ | 99% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה אשראי ואג"ח | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.42% | 1.4 מיליון ₪ | 48% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל השתלמות אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.41% | 10.8 מיליון ₪ | 70% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית גילאי 60 ומעלה | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.39% | 1.2 מיליון ₪ | 75% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים גמל להשקעה אג"ח עד 25% מניות | גמל להשקעה | קופת גמל / השתלמות | 0.32% | 185 אלף ₪ | 95% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים משלימה אשראי ואג"ח | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.31% | 166 אלף ₪ | 100% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית בסיסי למקבלי קצבה | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.29% | 1.2 מיליון ₪ | 77% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים פנסיה אשראי ואג"ח | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.26% | 1.0 מיליון ₪ | 74% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים השתלמות אג"ח עד 25% מניות | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.25% | 3.7 מיליון ₪ | 63% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה גילאי 60 ומעלה | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.24% | 16.5 מיליון ₪ | 50% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים משלימה - בסיסי למקבלי קצבה | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.22% | 2.1 מיליון ₪ | 85% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית גילאי 50-60 | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.21% | 1.4 מיליון ₪ | 78% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים תגמולים אשראי ואג"ח | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.21% | 765 אלף ₪ | 99% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים תגמולים לבני 60 ומעלה | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.20% | 6.8 מיליון ₪ | 81% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל גמל- ומעלה 60 | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.20% | 26.9 מיליון ₪ | 67% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים השתלמות אשראי ואג"ח | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.20% | 1.1 מיליון ₪ | 99% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים גמל להשקעה אשראי ואג"ח | גמל להשקעה | קופת גמל / השתלמות | 0.19% | 150 אלף ₪ | 100% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל גמל מסלול לגילאי 60 ומעלה | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.16% | 11.3 מיליון ₪ | 73% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים פנסיה - מסלול יעד לפרישה 2035 | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.14% | 21.2 מיליון ₪ | 54% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים פנסיה - מסלול לבני 60 ומעלה | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.14% | 24.7 מיליון ₪ | 52% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים תגמולים לבני 50-60 | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.14% | 7.4 מיליון ₪ | 79% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית - כללי | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.13% | 1.3 מיליון ₪ | 73% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים תגמולים לבני 50 ומטה | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.13% | 6.2 מיליון ₪ | 82% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים גמל להשקעה כללי | גמל להשקעה | קופת גמל / השתלמות | 0.13% | 2.0 מיליון ₪ | 74% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה השתלמות כללי | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.12% | 17.0 מיליון ₪ | 76% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל השתלמות כללי | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.12% | 18.8 מיליון ₪ | 72% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים פנסיה - כללי | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.11% | 125.7 מיליון ₪ | 55% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים פנסיה - מסלול לבני 50-60 | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.08% | 16.7 מיליון ₪ | 54% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים פנסיה בסיסי למקבלי קצבה | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.08% | 25.6 מיליון ₪ | 30% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה כללית גילאי 50 ומטה | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.07% | 1.4 מיליון ₪ | 76% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים פנסיה - מסלול יעד לפרישה 2045 | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.07% | 13.5 מיליון ₪ | 56% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל גמל- לגילאי 50 ומטה | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.06% | 1.6 מיליון ₪ | 76% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים פנסיה - מסלול לבני 50 ומטה | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.06% | 8.6 מיליון ₪ | 57% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה בסיס למקבלי קצבה | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.05% | 7.4 מיליון ₪ | 29% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה גילאי 50-60 | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.04% | 5.9 מיליון ₪ | 58% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה מנוף כללי | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.02% | 1.7 מיליון ₪ | 55% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל - גילעד כללי | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.01% | 5.5 מיליון ₪ | 54% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה גילאי 50 ומטה | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | <0.01% | 214 אלף ₪ | 58% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל פנסיה מקבלי קצבה קיימים | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | <0.01% | 4 ₪ | 29% |
ניירות קשורים
ניירות שמוחזקים לרוב יחד איתו
- FFUSIAC LX FF US HY
- POLGTIU ID Polar Capital Funds plc - Glob
- מגדל ביטוח הון אג"ח ח
- בזן אגח יג
- אשטרום נכסים אגח 9
- צ'נייר אנרג'י
מסלולים שמחזיקים את הנייר הזה נוטים להחזיק גם את אלה, יותר מהצפוי לפי הפופולריות הכללית שלהם. אין בכך המלצה.
המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.