נכון ל-30 ביוני 2026
(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026מי מחזיק בזן יז
ISIN IL0012425851 · אנרגיה · ישראל
הרשימה כוללת מסלולים שמחזיקים את הנייר ישירות. מסלולים שחשופים אליו דרך קרנות סל, קרנות נאמנות או חוזים על מדדים (למשל מסלולי עוקב מדד) אינם נספרים כאן, ולכן החשיפה בפועל רחבה יותר.
לפי חברה
ממוין לפי ריכוזיות בחברה"% מנכסי החברה" מציין איזה חלק מסך נכסי החברה (בסינון שנבחר למעלה) מושקע בנייר הזה — לא כמה מהנייר היא מחזיקה ביחס לחברות האחרות. מיון לפי הריכוזיות הגבוהה ביותר, לא לפי השווי המוחלט הגדול ביותר.
| אנליסט קופות גמל | 10 | 23.9 מיליון ₪ | 0.0% |
| הראל פנסיה וגמל | 2 | 22.0 מיליון ₪ | 0.0% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | 20 | 18.1 מיליון ₪ | 0.0% |
כל המסלולים שמחזיקים
ממוין לפי שיעור מהמסלול"% מהמסלול" מחושב מול שווי המסלול המחזיק, כך שהוא ניתן להשוואה בין חברות. "סחיר במסלול" מציין איזה חלק מאותו מסלול מוחזק בנכסים סחירים: מסלול עם שיעור סחיר נמוך אינו בר-השוואה מלאה למסלול סחיר כמעט לגמרי.
| הראל פנסיה וגמל | הראל גמל להשקעה אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | גמל להשקעה | קופת גמל / השתלמות | 0.49% | 2.0 מיליון ₪ | 93% |
| הראל פנסיה וגמל | הראל גמל להשקעה כללי | גמל להשקעה | קופת גמל / השתלמות | 0.32% | 20.0 מיליון ₪ | 91% |
| אנליסט קופות גמל | אנליסט קופת גמל להשקעה אשראי ואג"ח עד 25% מניות | גמל להשקעה | קופת גמל / השתלמות | 0.15% | 312 אלף ₪ | 99% |
| אנליסט קופות גמל | אנליסט השתלמות אשראי ואג"ח עד 25% מניות | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.15% | 791 אלף ₪ | 99% |
| אנליסט קופות גמל | אנליסט קופת גמל להשקעה אשראי ואג"ח | גמל להשקעה | קופת גמל / השתלמות | 0.10% | 97 אלף ₪ | 100% |
| אנליסט קופות גמל | אנליסט השתלמות אשראי ואג"ח | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.10% | 241 אלף ₪ | 99% |
| אנליסט קופות גמל | אנליסט גמל אשראי ואג"ח | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.10% | 275 אלף ₪ | 99% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים השתלמות אשראי ואג"ח | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.06% | 340 אלף ₪ | 99% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים תגמולים אשראי ואג"ח | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.06% | 226 אלף ₪ | 99% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים משלימה - בסיסי למקבלי קצבה | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.06% | 583 אלף ₪ | 85% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים גמל להשקעה אשראי ואג"ח | גמל להשקעה | קופת גמל / השתלמות | 0.06% | 46 אלף ₪ | 100% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים פנסיה אשראי ואג"ח | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.06% | 224 אלף ₪ | 74% |
| אנליסט קופות גמל | אנליסט גמל - מסלול לבני 50 ומטה | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.05% | 3.8 מיליון ₪ | 98% |
| אנליסט קופות גמל | אנליסט קופת גמל להשקעה כללי | גמל להשקעה | קופת גמל / השתלמות | 0.05% | 2.1 מיליון ₪ | 98% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים משלימה אשראי ואג"ח | פנסיה כללית | קרן פנסיה | 0.05% | 27 אלף ₪ | 100% |
| אנליסט קופות גמל | אנליסט השתלמות כללי | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.05% | 11.0 מיליון ₪ | 98% |
| אנליסט קופות גמל | אנליסט גמל מסלול לבני 50-60 | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.05% | 3.9 מיליון ₪ | 99% |
| אנליסט קופות גמל | אנליסט גמל מסלול לבני 60 ומעלה | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.05% | 1.3 מיליון ₪ | 99% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים גמל להשקעה אג"ח עד 25% מניות | גמל להשקעה | קופת גמל / השתלמות | 0.05% | 28 אלף ₪ | 95% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים תגמולים לבני 60 ומעלה | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.03% | 1.0 מיליון ₪ | 81% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים השתלמות אג"ח עד 25% מניות | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.03% | 391 אלף ₪ | 63% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים תגמולים לבני 50-60 | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.02% | 1.0 מיליון ₪ | 79% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים תגמולים לבני 50 ומטה | גמל לתגמולים | קופת גמל / השתלמות | 0.02% | 793 אלף ₪ | 82% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים גמל להשקעה כללי | גמל להשקעה | קופת גמל / השתלמות | 0.01% | 228 אלף ₪ | 74% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה השתלמות כללי | השתלמות | קופת גמל / השתלמות | 0.01% | 2.0 מיליון ₪ | 76% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים פנסיה - מסלול לבני 60 ומעלה | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.01% | 2.5 מיליון ₪ | 52% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים פנסיה בסיסי למקבלי קצבה | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.01% | 2.8 מיליון ₪ | 30% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים פנסיה - מסלול יעד לפרישה 2035 | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | 0.01% | 794 אלף ₪ | 54% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים פנסיה - כללי | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | <0.01% | 3.9 מיליון ₪ | 55% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים פנסיה - מסלול לבני 50-60 | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | <0.01% | 696 אלף ₪ | 54% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים פנסיה - מסלול יעד לפרישה 2045 | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | <0.01% | 239 אלף ₪ | 56% |
| מנורה מבטחים פנסיה וגמל | מנורה מבטחים פנסיה - מסלול לבני 50 ומטה | פנסיה מקיפה | קרן פנסיה | <0.01% | 105 אלף ₪ | 57% |
ניירות קשורים
עוד ניירות של בתי זקוק לנפט בע"מ
ניירות שמוחזקים לרוב יחד איתו
מסלולים שמחזיקים את הנייר הזה נוטים להחזיק גם את אלה, יותר מהצפוי לפי הפופולריות הכללית שלהם. אין בכך המלצה.
המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.