הרכב נכסים נכון ל-30 ביוני 2026 · תשואה ודמי ניהול: אוגוסט 2026
(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026
קרן פנסיה מקיפה הראל: כל 22 המסלולים, תשואות ובמה מושקע
הראל פנסיה וגמל · ח.פ. 512267592
כל מסלולי פנסיה מקיפה של הראל
תשואה ודמי ניהול עד אוגוסט 2026| הראל - גילעד כללי | כללי | 0.16% | 8.0% | 11.9% | 8.7% | 52% | 50.0 מיליארד ₪ |
| הראל פנסיה גילאי 50 ומטה | תלוי גיל — עד גיל 50 | 0.16% | 8.8% | 13.2% | 9.4% | 60% | 43.9 מיליארד ₪ |
| הראל פנסיה עוקב מדד S&P 500 | עוקב מדד S&P 500 | 0.16% | 5.4% | 10.3% | 10.3% | 73% | 31.4 מיליארד ₪ |
| הראל פנסיה מניות | מניות | 0.16% | 9.5% | 16.1% | 11.0% | 73% | 19.9 מיליארד ₪ |
| הראל פנסיה גילאי 50-60 | תלוי גיל — גילאי 50 עד 60 | 0.16% | 7.6% | 11.8% | 8.5% | 51% | 15.3 מיליארד ₪ |
| הראל פנסיה בסיס למקבלי קצבה | מסלול קצבה (בתשלום) | 0.16% | 5.2% | 8.6% | 7.6% | 19% | 14.0 מיליארד ₪ |
| הראל פנסיה מנוף כללי | כללי | 0.16% | 7.8% | 11.9% | 8.7% | 52% | 10.3 מיליארד ₪ |
| הראל פנסיה גילאי 60 ומעלה | תלוי גיל — גיל 60 ומעלה | 0.16% | 5.8% | 9.1% | 6.5% | 31% | 6.8 מיליארד ₪ |
| הראל פנסיה הלכה | הלכה / שריעה | 0.16% | 8.1% | 12.9% | 9.1% | 57% | 5.0 מיליארד ₪ |
| הראל פנסיה מניות סחיר | מניות (סחיר) | 0.16% | 7.1% | — | — | 72% | 4.3 מיליארד ₪ |
| הראל פנסיה עוקב מדדי מניות | עוקב מדד מניות | 0.16% | 6.6% | — | — | 71% | 2.2 מיליארד ₪ |
| הראל פנסיה מקבלי קצבה קיימים | מסלול קצבה (בתשלום) | 0.16% | 3.2% | 5.8% | 5.2% | 1% | 1.9 מיליארד ₪ |
| הראל פנסיה הלכה למקבלי קצבה | מסלול קצבה (בתשלום) | 0.16% | 5.3% | 9.0% | 8.0% | 20% | 793 מיליון ₪ |
| הראל פנסיה עוקב מדדים גמיש | עוקב מדדים (גמיש) | 0.16% | 7.7% | 13.2% | — | 58% | 749 מיליון ₪ |
| הראל פנסיה אשראי ואג"ח | אשראי ואג"ח (ללא מניות) | 0.16% | 3.9% | 5.9% | 4.2% | 8% | 331 מיליון ₪ |
| הראל פנסיה כספי (שקלי) | כספי / שקלי | 0.16% | 3.2% | 5.3% | 4.6% | 0% | 298 מיליון ₪ |
| הראל פנסיה משולב סחיר | משולב (מעורב) | 0.16% | 6.8% | 6.0% | — | 57% | 182 מיליון ₪ |
| הראל פנסיה אג"ח סחיר | אג"ח סחיר | 0.16% | 3.7% | — | — | 0% | 91 מיליון ₪ |
| הראל פנסיה עוקב מדדי אג"ח | עוקב מדד אג"ח | 0.16% | -2.7% | — | — | 0% | 75 מיליון ₪ |
| הראל פנסיה קיימות | קיימות (ESG) | 0.16% | 4.4% | 3.2% | — | 66% | 66 מיליון ₪ |
| הראל פנסיה הלכה למקבלי קצבה קיימים | מסלול קצבה (בתשלום) | 0.16% | 2.9% | 5.0% | 4.7% | 0% | 63 מיליון ₪ |
| הראל פנסיה קצבה לזכאים קיימים | מסלול קצבה (בתשלום) | 0.16% | 3.9% | 6.5% | 6.1% | 0% | 23 מיליון ₪ |
התשואות נטו, אחרי דמי ניהול, כפי שהגוף מדווח לרשות שוק ההון. דמי הניהול הם הממוצע בפועל במסלול. החשיפה למניות במונחי דלתא. תשואת עבר אינה מבטיחה תשואה עתידית, והעמוד אינו המלצה.
במה הכסף מושקע: עשרת הניירות הגדולים
רבעון 2 2026| מ.ק.מ 617 | אג"ח ממשלתי | 3.0 מיליארד ₪ | 1.4% | 20 מתוך 22 |
| תכלית סל S&P 500 | קרנות סל | 2.3 מיליארד ₪ | 1.1% | 1 מתוך 22 |
| טבע פארמצבטיקלס (ADR) | מניות | 2.1 מיליארד ₪ | 1.0% | 9 מתוך 22 |
| נובה | מניות | 1.9 מיליארד ₪ | 0.9% | 9 מתוך 22 |
| מ.ק.מ. 517 | אג"ח ממשלתי | 1.7 מיליארד ₪ | 0.8% | 20 מתוך 22 |
| לאומי | מניות | 1.7 מיליארד ₪ | 0.8% | 9 מתוך 22 |
| אלביט מערכות | נכסים אחרים | 1.6 מיליארד ₪ | 0.8% | 9 מתוך 22 |
| פועלים | מניות | 1.6 מיליארד ₪ | 0.8% | 9 מתוך 22 |
| ממשל צמודה 1033 | אג"ח ממשלתי | 1.5 מיליארד ₪ | 0.7% | 12 מתוך 22 |
| טאואר | מניות | 1.3 מיליארד ₪ | 0.6% | 9 מתוך 22 |
החזקה ישירה בלבד, בסוף הרבעון. בלי מזומן, פיקדונות, הלוואות, נגזרים ואג"ח מיועדות. קרן סל שמחזיקה מדד מופיעה כנייר אחד, לא לפי המניות שבתוכה.
קרן פנסיה מקיפה בחברות אחרות
כל המסלולים של הראל ← · השוואת הראל - גילעד כללי למסלול אחר ←
שאלות נפוצות
אילו מסלולים יש בקרן פנסיה מקיפה של הראל?
להראל יש 22 מסלולי פנסיה מקיפה פעילים: הראל - גילעד כללי, הראל פנסיה גילאי 50 ומטה, הראל פנסיה עוקב מדד S&P 500, הראל פנסיה מניות, הראל פנסיה גילאי 50-60, הראל פנסיה בסיס למקבלי קצבה ועוד 16. המסלולים נבדלים בעיקר בכמה מניות יש בהם, ולכן התשואה שלהם שונה מאוד בשנים טובות ורעות.
מה דמי הניהול בקרן פנסיה מקיפה של הראל?
דמי הניהול הממוצעים בפועל במסלולי פנסיה מקיפה של הראל הם 0.16% מהיתרה בשנה, לעומת חציון של 0.14% בכל החברות, לפי הדיווח לרשות שוק ההון עד אוגוסט 2026. זה הממוצע בכל המסלול. דמי הניהול האישיים נקבעים מול הקופה, ולרוב אפשר להוריד אותם.
במה מושקע הכסף בקרן פנסיה מקיפה של הראל?
בממוצע משוקלל 55.8% מהכסף חשוף למניות, 52.1% לחו"ל ו-27.7% למטבע חוץ, נכון לרבעון 2 2026. בכל עמוד מסלול אפשר לראות את כל הניירות שהוא מחזיק.
יש לכם קרן פנסיה מקיפה בהראל?
סוכן ביטוח פנסיוני מורשה יבדוק אם המסלול ודמי הניהול מתאימים לכם, ויחזור אליכם בטלפון.
המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.






