הרכב נכסים נכון ל-30 ביוני 2026 · תשואה ודמי ניהול: אוגוסט 2026
(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026
קרן פנסיה מקיפה מנורה מבטחים: כל 18 המסלולים, תשואות ובמה מושקע
מנורה מבטחים פנסיה וגמל · ח.פ. 512245812
כל מסלולי פנסיה מקיפה של מנורה מבטחים
תשואה ודמי ניהול עד אוגוסט 2026| מנורה מבטחים פנסיה - כללי | כללי | 0.15% | 7.4% | 13.0% | 9.5% | 51% | 111.5 מיליארד ₪ |
| מנורה מבטחים פנסיה בסיסי למקבלי קצבה | מסלול קצבה (בתשלום) | 0.15% | 5.5% | 9.3% | 8.2% | 18% | 33.2 מיליארד ₪ |
| מנורה מבטחים פנסיה - מסלול לבני 50-60 | תלוי גיל — גילאי 50 עד 60 | 0.15% | 7.5% | 12.8% | 9.4% | 50% | 21.0 מיליארד ₪ |
| מנורה מבטחים פנסיה - מסלול יעד לפרישה 2045 | תלוי גיל | 0.15% | 6.6% | 13.8% | 10.0% | 55% | 20.6 מיליארד ₪ |
| מנורה מבטחים פנסיה - מסלול מניות | מניות | 0.15% | 9.3% | 17.1% | 11.7% | 73% | 20.6 מיליארד ₪ |
| מנורה מבטחים פנסיה - מסלול לבני 60 ומעלה | תלוי גיל — גיל 60 ומעלה | 0.15% | 6.3% | 9.8% | 7.6% | 32% | 17.7 מיליארד ₪ |
| מנורה מבטחים פנסיה עוקב מדד S&P500 | עוקב מדד S&P 500 | 0.15% | 5.5% | 10.4% | — | 74% | 16.5 מיליארד ₪ |
| מנורה מבטחים פנסיה - מסלול לבני 50 ומטה | תלוי גיל — עד גיל 50 | 0.15% | 8.4% | 14.5% | 10.4% | 59% | 15.2 מיליארד ₪ |
| מנורה מבטחים פנסיה - מסלול יעד לפרישה 2035 | תלוי גיל | 0.15% | 5.5% | 11.8% | 8.6% | 43% | 15.1 מיליארד ₪ |
| מנורה מבטחים פנסיה עוקב מדדי מניות | עוקב מדד מניות | 0.15% | 11.7% | 11.7% | 9.4% | 74% | 6.7 מיליארד ₪ |
| מנורה מבטחים פנסיה מקבלי קצבה קיימים | מסלול קצבה (בתשלום) | 0.15% | 3.2% | 5.1% | 4.5% | 0% | 4.8 מיליארד ₪ |
| מנורה מבטחים פנסיה מסלול אג"ח ממשלתי | אג"ח ממשלתי | 0.15% | 3.3% | — | — | 0% | 832 מיליון ₪ |
| מנורה מבטחים פנסיה עוקב מדדים גמיש | עוקב מדדים (גמיש) | 0.15% | 7.1% | 11.9% | — | 50% | 632 מיליון ₪ |
| מנורה מבטחים פנסיה משולב סחיר | משולב (מעורב) | 0.15% | 5.5% | 9.3% | — | 64% | 475 מיליון ₪ |
| מנורה מבטחים פנסיה אשראי ואג"ח | אשראי ואג"ח (ללא מניות) | 0.15% | 4.0% | 7.3% | 6.4% | 17% | 391 מיליון ₪ |
| מנורה מבטחים פנסיה מניות סחיר | מניות (סחיר) | 0.15% | — | — | — | 73% | 254 מיליון ₪ |
| מנורה מבטחים פנסיה עוקב מדדים למקבלי קצבה | מסלול קצבה (בתשלום) | 0.15% | 8.6% | — | — | 38% | 156 מיליון ₪ |
| מנורה מבטחים פנסיה קיימות | קיימות (ESG) | 0.15% | 7.5% | 4.4% | — | 70% | 18 מיליון ₪ |
התשואות נטו, אחרי דמי ניהול, כפי שהגוף מדווח לרשות שוק ההון. דמי הניהול הם הממוצע בפועל במסלול. החשיפה למניות במונחי דלתא. תשואת עבר אינה מבטיחה תשואה עתידית, והעמוד אינו המלצה.
במה הכסף מושקע: עשרת הניירות הגדולים
רבעון 2 2026| לאומי | מניות | 3.0 מיליארד ₪ | 1.0% | 10 מתוך 18 |
| פועלים | מניות | 3.0 מיליארד ₪ | 1.0% | 10 מתוך 18 |
| טאואר | מניות | 2.7 מיליארד ₪ | 1.0% | 10 מתוך 18 |
| אנבידיה (NVDA) | מניות | 2.6 מיליארד ₪ | 0.9% | 9 מתוך 18 |
| אפל (AAPL) | מניות | 2.6 מיליארד ₪ | 0.9% | 9 מתוך 18 |
| טבע פארמצבטיקלס (ADR) | מניות | 2.2 מיליארד ₪ | 0.8% | 10 מתוך 18 |
| אלפאבית / גוגל (GOOGL) | מניות | 2.1 מיליארד ₪ | 0.7% | 9 מתוך 18 |
| אלביט מערכות | נכסים אחרים | 2.0 מיליארד ₪ | 0.7% | 10 מתוך 18 |
| נובה | מניות | 1.8 מיליארד ₪ | 0.6% | 10 מתוך 18 |
| הפניקס | מניות | 1.6 מיליארד ₪ | 0.6% | 10 מתוך 18 |
החזקה ישירה בלבד, בסוף הרבעון. בלי מזומן, פיקדונות, הלוואות, נגזרים ואג"ח מיועדות. קרן סל שמחזיקה מדד מופיעה כנייר אחד, לא לפי המניות שבתוכה.
קרן פנסיה מקיפה בחברות אחרות
כל המסלולים של מנורה מבטחים ← · השוואת מנורה מבטחים פנסיה - כללי למסלול אחר ←
שאלות נפוצות
אילו מסלולים יש בקרן פנסיה מקיפה של מנורה מבטחים?
למנורה מבטחים יש 18 מסלולי פנסיה מקיפה פעילים: מנורה מבטחים פנסיה - כללי, מנורה מבטחים פנסיה בסיסי למקבלי קצבה, מנורה מבטחים פנסיה - מסלול לבני 50-60, מנורה מבטחים פנסיה - מסלול יעד לפרישה 2045, מנורה מבטחים פנסיה - מסלול מניות, מנורה מבטחים פנסיה - מסלול לבני 60 ומעלה ועוד 12. המסלולים נבדלים בעיקר בכמה מניות יש בהם, ולכן התשואה שלהם שונה מאוד בשנים טובות ורעות.
מה דמי הניהול בקרן פנסיה מקיפה של מנורה מבטחים?
דמי הניהול הממוצעים בפועל במסלולי פנסיה מקיפה של מנורה מבטחים הם 0.15% מהיתרה בשנה, לעומת חציון של 0.14% בכל החברות, לפי הדיווח לרשות שוק ההון עד אוגוסט 2026. זה הממוצע בכל המסלול. דמי הניהול האישיים נקבעים מול הקופה, ולרוב אפשר להוריד אותם.
במה מושקע הכסף בקרן פנסיה מקיפה של מנורה מבטחים?
בממוצע משוקלל 48.7% מהכסף חשוף למניות, 39.6% לחו"ל ו-21.0% למטבע חוץ, נכון לרבעון 2 2026. בכל עמוד מסלול אפשר לראות את כל הניירות שהוא מחזיק.
יש לכם קרן פנסיה מקיפה במנורה מבטחים?
סוכן ביטוח פנסיוני מורשה יבדוק אם המסלול ודמי הניהול מתאימים לכם, ויחזור אליכם בטלפון.
המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.






