בקופה מה יש בקופה?
הרכב נכסים נכון ל-30 ביוני 2026 · תשואה ודמי ניהול: אוגוסט 2026(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026

קרן השתלמות מור: כל 15 המסלולים, תשואות ובמה מושקע

מור גמל ופנסיה · ח.פ. 514956465

בקצרה: למור יש 15 מסלולי השתלמות שמנהלים יחד 49.8 מיליארד ₪. הגדול שבהם הוא מור השתלמות כללי (27.6 מיליארד ₪). דמי הניהול הממוצעים בפועל, משוקללים לפי שווי, הם 0.70% מהיתרה בשנה, לעומת חציון של 0.59% בכל 10 החברות. בממוצע משוקלל, 68.7% מהכסף חשוף למניות ו-57.7% לחו"ל.
15מסלולים
49.8 מיליארד ₪סך נכסים
0.70%דמי ניהול ממוצעיםמשוקללים לפי שווי, מהיתרה
68.7%חשיפה למניותממוצע משוקלל, במונחי דלתא

כל מסלולי השתלמות של מור

תשואה ודמי ניהול עד אוגוסט 2026
מסלולי מור: תשואות, דמי ניהול וחשיפה למניות
מור השתלמות כלליכללי0.70%7.7%12.5%8.5%53%27.6 מיליארד ₪
מור השתלמות מניותמניות0.71%13.3%21.2%12.6%100%14.3 מיליארד ₪
מור השתלמות -עוקב מדד S&P 500עוקב מדד S&P 5000.70%5.5%11.4%9.9%100%2.1 מיליארד ₪
מור השתלמות מניות סחירמניות (סחיר)0.65%14.9%——97%2.0 מיליארד ₪
מור השתלמות - אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות)אג"ח עם מניות (עד 25%)0.68%4.6%8.4%6.0%27%1.5 מיליארד ₪
מור השתלמות משולב סחירמשולב (מעורב)0.65%7.8%——49%1.1 מיליארד ₪
מור השתלמות - אשראי ואג"חאשראי ואג"ח (ללא מניות)0.64%4.1%8.9%—4%502 מיליון ₪
מור השתלמות עוקב מדדי מניותעוקב מדד מניות0.69%9.5%——100%268 מיליון ₪
מור השתלמות- כספי (שקלי)כספי / שקלי0.68%2.6%4.2%3.3%0%119 מיליון ₪
מור השתלמות אג"ח עם מניות (עד 25% מניות) סחיראג"ח עם מניות (עד 25%)0.67%5.0%——22%111 מיליון ₪
מור השתלמות עוקב מדדים גמישעוקב מדדים (גמיש)0.69%1.4%——48%62 מיליון ₪
מור השתלמות אג"ח סחיראג"ח סחיר0.67%3.5%——2%49 מיליון ₪
מור השתלמות עוקב מדדי אג"חעוקב מדד אג"ח0.70%-5.6%——0%45 מיליון ₪
מור השתלמות עוקב מדדים עם מניות (עד 25% מניות)עוקב מדד מניות0.69%-2.4%——20%16 מיליון ₪
מור השתלמות הלכההלכה / שריעה————75%10 מיליון ₪

התשואות נטו, אחרי דמי ניהול, כפי שהגוף מדווח לרשות שוק ההון. דמי הניהול הם הממוצע בפועל במסלול. החשיפה למניות במונחי דלתא. תשואת עבר אינה מבטיחה תשואה עתידית, והעמוד אינו המלצה.

במה הכסף מושקע: עשרת הניירות הגדולים

רבעון 2 2026
הניירות הגדולים במסלולי מור
לאומימניות927 מיליון ₪1.9%8 מתוך 15
ממשל צמודה 0527אג"ח ממשלתי857 מיליון ₪1.7%5 מתוך 15
ממשל צמודה 1028אג"ח ממשלתי852 מיליון ₪1.7%6 מתוך 15
ממשל צמודה 0529אג"ח ממשלתי846 מיליון ₪1.7%6 מתוך 15
פועליםמניות763 מיליון ₪1.5%8 מתוך 15
ממשל שקלית 0327אג"ח ממשלתי617 מיליון ₪1.2%7 מתוך 15
ממשל שקלית 0927אג"ח ממשלתי551 מיליון ₪1.1%8 מתוך 15
ממשל משתנה 1130אג"ח ממשלתי532 מיליון ₪1.1%6 מתוך 15
ממשל שקלית 0229אג"ח ממשלתי526 מיליון ₪1.1%7 מתוך 15
מ.ק.מ. 317אג"ח ממשלתי439 מיליון ₪0.9%4 מתוך 15

החזקה ישירה בלבד, בסוף הרבעון. בלי מזומן, פיקדונות, הלוואות, נגזרים ואג"ח מיועדות. קרן סל שמחזיקה מדד מופיעה כנייר אחד, לא לפי המניות שבתוכה.

קרן השתלמות בחברות אחרות

השוואת כל מסלולי השתלמות בכל החברות ←

כל המסלולים של מור ← · השוואת מור השתלמות כללי למסלול אחר ←

שאלות נפוצות

אילו מסלולים יש בקרן השתלמות של מור?

למור יש 15 מסלולי השתלמות פעילים: מור השתלמות כללי, מור השתלמות מניות, מור השתלמות -עוקב מדד S&P 500, מור השתלמות מניות סחיר, מור השתלמות - אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות), מור השתלמות משולב סחיר ועוד 9. המסלולים נבדלים בעיקר בכמה מניות יש בהם, ולכן התשואה שלהם שונה מאוד בשנים טובות ורעות.

מה דמי הניהול בקרן השתלמות של מור?

דמי הניהול הממוצעים בפועל במסלולי השתלמות של מור הם 0.70% מהיתרה בשנה, לעומת חציון של 0.59% בכל החברות, לפי הדיווח לרשות שוק ההון עד אוגוסט 2026. זה הממוצע בכל המסלול. דמי הניהול האישיים נקבעים מול הקופה, ולרוב אפשר להוריד אותם.

במה מושקע הכסף בקרן השתלמות של מור?

בממוצע משוקלל 68.7% מהכסף חשוף למניות, 57.7% לחו"ל ו-24.9% למטבע חוץ, נכון לרבעון 2 2026. בכל עמוד מסלול אפשר לראות את כל הניירות שהוא מחזיק.

יש לכם קרן השתלמות במור?

סוכן ביטוח פנסיוני מורשה יבדוק אם המסלול ודמי הניהול מתאימים לכם, ויחזור אליכם בטלפון.

המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.