בקופה מה יש בקופה?
הרכב נכסים נכון ל-30 ביוני 2026 · תשואה ודמי ניהול: אוגוסט 2026(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026

קרן השתלמות מנורה מבטחים: כל 9 המסלולים, תשואות ובמה מושקע

מנורה מבטחים פנסיה וגמל · ח.פ. 512245812

בקצרה: למנורה מבטחים יש 9 מסלולי השתלמות שמנהלים יחד 22.7 מיליארד ₪. הגדול שבהם הוא מנורה השתלמות כללי (13.8 מיליארד ₪). דמי הניהול הממוצעים בפועל, משוקללים לפי שווי, הם 0.59% מהיתרה בשנה, לעומת חציון של 0.59% בכל 10 החברות. בממוצע משוקלל, 59.9% מהכסף חשוף למניות ו-53.6% לחו"ל.
9מסלולים
22.7 מיליארד ₪סך נכסים
0.59%דמי ניהול ממוצעיםמשוקללים לפי שווי, מהיתרה
59.9%חשיפה למניותממוצע משוקלל, במונחי דלתא

כל מסלולי השתלמות של מנורה מבטחים

תשואה ודמי ניהול עד אוגוסט 2026
מסלולי מנורה מבטחים: תשואות, דמי ניהול וחשיפה למניות
מנורה השתלמות כלליכללי0.63%6.9%12.1%7.6%51%13.8 מיליארד ₪
מנורה השתלמות מניותמניות0.49%11.2%20.7%11.9%98%2.9 מיליארד ₪
מנורה מבטחים השתלמות עוקב מדד S&P500עוקב מדד S&P 5000.49%5.7%11.3%—99%2.8 מיליארד ₪
מנורה מבטחים השתלמות אג"ח עד 25% מניותאג"ח עם מניות (עד 25%)0.62%2.6%4.6%2.6%0%1.5 מיליארד ₪
מנורה מבטחים השתלמות עוקב מדדי מניותעוקב מדד מניות0.60%11.5%16.7%—98%758 מיליון ₪
מנורה מבטחים השתלמות אשראי ואג"חאשראי ואג"ח (ללא מניות)0.47%4.0%6.8%5.3%22%556 מיליון ₪
מנורה השתלמות כספי (שקלי)כספי / שקלי0.51%2.6%4.3%3.0%0%169 מיליון ₪
מנורה מבטחים השתלמות הלכההלכה / שריעה0.63%5.8%9.1%—40%143 מיליון ₪
מנורה מבטחים השתלמות משולב סחירמשולב (מעורב)0.56%4.8%——65%95 מיליון ₪

התשואות נטו, אחרי דמי ניהול, כפי שהגוף מדווח לרשות שוק ההון. דמי הניהול הם הממוצע בפועל במסלול. החשיפה למניות במונחי דלתא. תשואת עבר אינה מבטיחה תשואה עתידית, והעמוד אינו המלצה.

במה הכסף מושקע: עשרת הניירות הגדולים

רבעון 2 2026
הניירות הגדולים במסלולי מנורה מבטחים
ממשל צמודה 1033אג"ח ממשלתי401 מיליון ₪1.8%4 מתוך 9
ממשל שקלית 0432אג"ח ממשלתי329 מיליון ₪1.4%4 מתוך 9
ממשל צמודה 1131אג"ח ממשלתי253 מיליון ₪1.1%4 מתוך 9
אנבידיה (NVDA)מניות231 מיליון ₪1.0%4 מתוך 9
אפל (AAPL)מניות231 מיליון ₪1.0%4 מתוך 9
לאומימניות219 מיליון ₪1.0%4 מתוך 9
פועליםמניות217 מיליון ₪1.0%4 מתוך 9
טאוארמניות200 מיליון ₪0.9%4 מתוך 9
ממשל צמודה 0529אג"ח ממשלתי200 מיליון ₪0.9%4 מתוך 9
ממשל צמודה 0431אג"ח ממשלתי190 מיליון ₪0.8%4 מתוך 9

החזקה ישירה בלבד, בסוף הרבעון. בלי מזומן, פיקדונות, הלוואות, נגזרים ואג"ח מיועדות. קרן סל שמחזיקה מדד מופיעה כנייר אחד, לא לפי המניות שבתוכה.

קרן השתלמות בחברות אחרות

השוואת כל מסלולי השתלמות בכל החברות ←

כל המסלולים של מנורה מבטחים ← · השוואת מנורה השתלמות כללי למסלול אחר ←

שאלות נפוצות

אילו מסלולים יש בקרן השתלמות של מנורה מבטחים?

למנורה מבטחים יש 9 מסלולי השתלמות פעילים: מנורה השתלמות כללי, מנורה השתלמות מניות, מנורה מבטחים השתלמות עוקב מדד S&P500, מנורה מבטחים השתלמות אג"ח עד 25% מניות, מנורה מבטחים השתלמות עוקב מדדי מניות, מנורה מבטחים השתלמות אשראי ואג"ח ועוד 3. המסלולים נבדלים בעיקר בכמה מניות יש בהם, ולכן התשואה שלהם שונה מאוד בשנים טובות ורעות.

מה דמי הניהול בקרן השתלמות של מנורה מבטחים?

דמי הניהול הממוצעים בפועל במסלולי השתלמות של מנורה מבטחים הם 0.59% מהיתרה בשנה, לעומת חציון של 0.59% בכל החברות, לפי הדיווח לרשות שוק ההון עד אוגוסט 2026. זה הממוצע בכל המסלול. דמי הניהול האישיים נקבעים מול הקופה, ולרוב אפשר להוריד אותם.

במה מושקע הכסף בקרן השתלמות של מנורה מבטחים?

בממוצע משוקלל 59.9% מהכסף חשוף למניות, 53.6% לחו"ל ו-29.6% למטבע חוץ, נכון לרבעון 2 2026. בכל עמוד מסלול אפשר לראות את כל הניירות שהוא מחזיק.

יש לכם קרן השתלמות במנורה מבטחים?

סוכן ביטוח פנסיוני מורשה יבדוק אם המסלול ודמי הניהול מתאימים לכם, ויחזור אליכם בטלפון.

המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.