הרכב נכסים נכון ל-30 ביוני 2026 · תשואה ודמי ניהול: אוגוסט 2026
(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026
קרן השתלמות הראל: כל 16 המסלולים, תשואות ובמה מושקע
הראל פנסיה וגמל · ח.פ. 512267592
כל מסלולי השתלמות של הראל
תשואה ודמי ניהול עד אוגוסט 2026| הראל השתלמות כללי | כללי | 0.60% | 6.8% | 11.1% | 7.2% | 51% | 15.7 מיליארד ₪ |
| הראל השתלמות - עוקב מדד S&P 500 | עוקב מדד S&P 500 | 0.50% | 5.6% | 11.2% | 10.9% | 100% | 7.4 מיליארד ₪ |
| הראל השתלמות מסלול מניות | מניות | 0.53% | 11.9% | 20.2% | 12.1% | 99% | 4.6 מיליארד ₪ |
| הראל השתלמות אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | אג"ח עם מניות (עד 25%) | 0.55% | 3.0% | 5.7% | 3.8% | 15% | 2.6 מיליארד ₪ |
| הראל השתלמות מניות סחיר | מניות (סחיר) | 0.49% | 9.1% | — | — | 98% | 2.0 מיליארד ₪ |
| הראל השתלמות מסלול הלכה | הלכה / שריעה | 0.67% | 7.2% | 11.8% | 7.1% | 57% | 691 מיליון ₪ |
| הראל השתלמות משולב סחיר | משולב (מעורב) | 0.54% | 4.8% | 6.3% | 5.7% | 58% | 583 מיליון ₪ |
| הראל השתלמות עוקב מדדי מניות | עוקב מדד מניות | 0.51% | 7.2% | — | — | 99% | 447 מיליון ₪ |
| הראל השתלמות עוקב מדדים - גמיש | עוקב מדדים (גמיש) | 0.47% | 7.0% | — | — | 58% | 396 מיליון ₪ |
| הראל השתלמות אשראי ואג"ח | אשראי ואג"ח (ללא מניות) | 0.60% | 2.7% | 5.4% | 2.5% | 7% | 375 מיליון ₪ |
| הראל השתלמות מסלול כספי (שקלי) | כספי / שקלי | 0.50% | 2.7% | 4.4% | — | 0% | 135 מיליון ₪ |
| הראל השתלמות אג"ח סחיר | אג"ח סחיר | 0.50% | 3.3% | — | — | 0% | 133 מיליון ₪ |
| הראל השתלמות מסלול סחיר- אג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | אג"ח עם מניות (עד 25%) | 0.41% | 4.6% | — | — | 24% | 119 מיליון ₪ |
| הראל השתלמות עוקב מדדי אג"ח- עם מניות (עד 25% מניות) | עוקב מדד אג"ח | 0.47% | 4.3% | — | — | 23% | 39 מיליון ₪ |
| הראל השתלמות עוקב מדדי אג"ח | עוקב מדד אג"ח | 0.52% | -5.4% | — | — | 0% | 34 מיליון ₪ |
| הראל השתלמות קיימות | קיימות (ESG) | 0.57% | 4.4% | — | — | 91% | 17 מיליון ₪ |
התשואות נטו, אחרי דמי ניהול, כפי שהגוף מדווח לרשות שוק ההון. דמי הניהול הם הממוצע בפועל במסלול. החשיפה למניות במונחי דלתא. תשואת עבר אינה מבטיחה תשואה עתידית, והעמוד אינו המלצה.
במה הכסף מושקע: עשרת הניירות הגדולים
רבעון 2 2026| תכלית סל S&P 500 | קרנות סל | 731 מיליון ₪ | 2.1% | 1 מתוך 16 |
| מ.ק.מ 617 | אג"ח ממשלתי | 587 מיליון ₪ | 1.7% | 11 מתוך 16 |
| ממשל צמודה 1033 | אג"ח ממשלתי | 492 מיליון ₪ | 1.4% | 5 מתוך 16 |
| טבע פארמצבטיקלס (ADR) | מניות | 408 מיליון ₪ | 1.2% | 6 מתוך 16 |
| מ.ק.מ. 517 | אג"ח ממשלתי | 393 מיליון ₪ | 1.1% | 12 מתוך 16 |
| מור סל S&P 500 | קרנות סל | 389 מיליון ₪ | 1.1% | 1 מתוך 16 |
| נובה | מניות | 376 מיליון ₪ | 1.1% | 6 מתוך 16 |
| ממשל צמודה 1131 | אג"ח ממשלתי | 337 מיליון ₪ | 1.0% | 5 מתוך 16 |
| לאומי | מניות | 333 מיליון ₪ | 0.9% | 6 מתוך 16 |
| אלביט מערכות | נכסים אחרים | 325 מיליון ₪ | 0.9% | 6 מתוך 16 |
החזקה ישירה בלבד, בסוף הרבעון. בלי מזומן, פיקדונות, הלוואות, נגזרים ואג"ח מיועדות. קרן סל שמחזיקה מדד מופיעה כנייר אחד, לא לפי המניות שבתוכה.
קרן השתלמות בחברות אחרות









כל המסלולים של הראל ← · השוואת הראל השתלמות כללי למסלול אחר ←
שאלות נפוצות
אילו מסלולים יש בקרן השתלמות של הראל?
להראל יש 16 מסלולי השתלמות פעילים: הראל השתלמות כללי, הראל השתלמות - עוקב מדד S&P 500, הראל השתלמות מסלול מניות, הראל השתלמות אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות), הראל השתלמות מניות סחיר, הראל השתלמות מסלול הלכה ועוד 10. המסלולים נבדלים בעיקר בכמה מניות יש בהם, ולכן התשואה שלהם שונה מאוד בשנים טובות ורעות.
מה דמי הניהול בקרן השתלמות של הראל?
דמי הניהול הממוצעים בפועל במסלולי השתלמות של הראל הם 0.56% מהיתרה בשנה, לעומת חציון של 0.59% בכל החברות, לפי הדיווח לרשות שוק ההון עד אוגוסט 2026. זה הממוצע בכל המסלול. דמי הניהול האישיים נקבעים מול הקופה, ולרוב אפשר להוריד אותם.
במה מושקע הכסף בקרן השתלמות של הראל?
בממוצע משוקלל 67.2% מהכסף חשוף למניות, 66.5% לחו"ל ו-38.6% למטבע חוץ, נכון לרבעון 2 2026. בכל עמוד מסלול אפשר לראות את כל הניירות שהוא מחזיק.
יש לכם קרן השתלמות בהראל?
סוכן ביטוח פנסיוני מורשה יבדוק אם המסלול ודמי הניהול מתאימים לכם, ויחזור אליכם בטלפון.
המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.