הרכב נכסים נכון ל-30 ביוני 2026 · תשואה ודמי ניהול: אוגוסט 2026
(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026
קרן השתלמות מגדל: כל 13 המסלולים, תשואות ובמה מושקע
מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל · ח.פ. 512237744
כל מסלולי השתלמות של מגדל
תשואה ודמי ניהול עד אוגוסט 2026| מגדל השתלמות כללי | כללי | 0.54% | 7.0% | 11.8% | 7.7% | 51% | 20.7 מיליארד ₪ |
| מגדל השתלמות מניות | מניות | 0.49% | 11.1% | 20.6% | 12.1% | 99% | 4.0 מיליארד ₪ |
| מגדל השתלמות עוקב מדד S&P 500 | עוקב מדד S&P 500 | 0.50% | 5.7% | 11.4% | — | 100% | 3.6 מיליארד ₪ |
| מגדל השתלמות מניות סחיר | מניות (סחיר) | 0.51% | 10.2% | — | — | 100% | 851 מיליון ₪ |
| מגדל השתלמות מסלול עוקב מדדי מניות | עוקב מדד מניות | 0.54% | 5.5% | — | — | 100% | 610 מיליון ₪ |
| מגדל השתלמות הלכה | הלכה / שריעה | 0.59% | 6.2% | 11.4% | 6.6% | 50% | 551 מיליון ₪ |
| מגדל השתלמות אשראי ואג"ח | אשראי ואג"ח (ללא מניות) | 0.56% | 2.9% | 5.4% | 2.6% | 4% | 468 מיליון ₪ |
| מגדל השתלמות עוקב מדדים - גמיש | עוקב מדדים (גמיש) | 0.54% | -0.0% | 2.6% | 1.5% | 59% | 318 מיליון ₪ |
| מגדל השתלמות אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | אג"ח עם מניות (עד 25%) | 0.46% | 4.6% | — | — | 24% | 212 מיליון ₪ |
| מגדל השתלמות כספי (שקלי) | כספי / שקלי | 0.50% | 2.8% | 4.5% | 3.1% | 0% | 178 מיליון ₪ |
| מגדל השתלמות אג"ח ממשלות | אג"ח ממשלתי | 0.61% | 2.1% | 3.5% | 0.7% | 0% | 138 מיליון ₪ |
| מגדל השתלמות משולב סחיר | משולב (מעורב) | 0.52% | 7.1% | — | — | 57% | 91 מיליון ₪ |
| מגדל השתלמות עוקב מדדי אג"ח | עוקב מדד אג"ח | 0.48% | -5.8% | — | — | 0% | 15 מיליון ₪ |
התשואות נטו, אחרי דמי ניהול, כפי שהגוף מדווח לרשות שוק ההון. דמי הניהול הם הממוצע בפועל במסלול. החשיפה למניות במונחי דלתא. תשואת עבר אינה מבטיחה תשואה עתידית, והעמוד אינו המלצה.
במה הכסף מושקע: עשרת הניירות הגדולים
רבעון 2 2026| סורס S&P 500 | קרנות סל | 769 מיליון ₪ | 2.4% | 8 מתוך 13 |
| איישרס S&P 500 סווופ | קרנות סל | 556 מיליון ₪ | 1.7% | 2 מתוך 13 |
| אמונדי S&P 500 | קרנות סל | 491 מיליון ₪ | 1.5% | 8 מתוך 13 |
| ממשל שקלית 0335 | אג"ח ממשלתי | 445 מיליון ₪ | 1.4% | 6 מתוך 13 |
| אמונדי S&P 500 סווופ | קרנות סל | 350 מיליון ₪ | 1.1% | 3 מתוך 13 |
| ממשל צמודה 1028 | אג"ח ממשלתי | 326 מיליון ₪ | 1.0% | 6 מתוך 13 |
| לייקסור יורוסטוקס 600 | קרנות סל | 303 מיליון ₪ | 1.0% | 7 מתוך 13 |
| טאואר | מניות | 299 מיליון ₪ | 0.9% | 6 מתוך 13 |
| לאומי | מניות | 285 מיליון ₪ | 0.9% | 6 מתוך 13 |
| אלביט מערכות | מניות | 278 מיליון ₪ | 0.9% | 6 מתוך 13 |
החזקה ישירה בלבד, בסוף הרבעון. בלי מזומן, פיקדונות, הלוואות, נגזרים ואג"ח מיועדות. קרן סל שמחזיקה מדד מופיעה כנייר אחד, לא לפי המניות שבתוכה.
קרן השתלמות בחברות אחרות









כל המסלולים של מגדל ← · השוואת מגדל השתלמות כללי למסלול אחר ←
שאלות נפוצות
אילו מסלולים יש בקרן השתלמות של מגדל?
למגדל יש 13 מסלולי השתלמות פעילים: מגדל השתלמות כללי, מגדל השתלמות מניות, מגדל השתלמות עוקב מדד S&P 500, מגדל השתלמות מניות סחיר, מגדל השתלמות מסלול עוקב מדדי מניות, מגדל השתלמות הלכה ועוד 7. המסלולים נבדלים בעיקר בכמה מניות יש בהם, ולכן התשואה שלהם שונה מאוד בשנים טובות ורעות.
מה דמי הניהול בקרן השתלמות של מגדל?
דמי הניהול הממוצעים בפועל במסלולי השתלמות של מגדל הם 0.53% מהיתרה בשנה, לעומת חציון של 0.59% בכל החברות, לפי הדיווח לרשות שוק ההון עד אוגוסט 2026. זה הממוצע בכל המסלול. דמי הניהול האישיים נקבעים מול הקופה, ולרוב אפשר להוריד אותם.
במה מושקע הכסף בקרן השתלמות של מגדל?
בממוצע משוקלל 63.9% מהכסף חשוף למניות, 51.7% לחו"ל ו-29.6% למטבע חוץ, נכון לרבעון 2 2026. בכל עמוד מסלול אפשר לראות את כל הניירות שהוא מחזיק.
יש לכם קרן השתלמות במגדל?
סוכן ביטוח פנסיוני מורשה יבדוק אם המסלול ודמי הניהול מתאימים לכם, ויחזור אליכם בטלפון.
המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.