הרכב נכסים נכון ל-30 ביוני 2026 · תשואה ודמי ניהול: אוגוסט 2026
(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026
קרן השתלמות מיטב: כל 13 המסלולים, תשואות ובמה מושקע
מיטב גמל ופנסיה · ח.פ. 512065202
כל מסלולי השתלמות של מיטב
תשואה ודמי ניהול עד אוגוסט 2026| מיטב השתלמות כללי | כללי | 0.60% | 6.9% | 12.6% | 8.1% | 47% | 35.6 מיליארד ₪ |
| מיטב השתלמות מניות | מניות | 0.55% | 11.2% | 21.0% | 12.2% | 97% | 7.7 מיליארד ₪ |
| מיטב השתלמות אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | אג"ח עם מניות (עד 25%) | 0.57% | 4.7% | 9.3% | 5.6% | 24% | 3.8 מיליארד ₪ |
| מיטב השתלמות עוקב מדד S&P500 | עוקב מדד S&P 500 | 0.54% | 5.8% | 11.7% | 10.9% | 99% | 3.4 מיליארד ₪ |
| מיטב השתלמות משולב סחיר | משולב (מעורב) | 0.52% | 11.4% | — | — | 98% | 3.1 מיליארד ₪ |
| מיטב השתלמות אשראי ואג"ח | אשראי ואג"ח (ללא מניות) | 0.59% | 3.1% | 5.9% | 4.3% | 4% | 1.1 מיליארד ₪ |
| מיטב השתלמות כהלכה | הלכה / שריעה | 0.72% | 6.0% | 11.1% | 6.6% | 46% | 482 מיליון ₪ |
| מיטב השתלמות מניות סחיר | מניות (סחיר) | 0.57% | 10.2% | — | — | 100% | 481 מיליון ₪ |
| מיטב השתלמות קיימות | קיימות (ESG) | 0.55% | 12.1% | — | — | 99% | 456 מיליון ₪ |
| מיטב השתלמות כספי (שקלי) | כספי / שקלי | 0.52% | 2.6% | 4.5% | 3.2% | 0% | 216 מיליון ₪ |
| מיטב השתלמות אג"ח ממשלות | אג"ח ממשלתי | 0.62% | 2.3% | 4.8% | 2.9% | 0% | 191 מיליון ₪ |
| מיטב השתלמות סחיר - אג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | אג"ח עם מניות (עד 25%) | 0.53% | 5.0% | — | — | 21% | 149 מיליון ₪ |
| מיטב השתלמות אג"ח סחיר | אג"ח סחיר | 0.57% | -5.2% | — | — | 0% | 25 מיליון ₪ |
התשואות נטו, אחרי דמי ניהול, כפי שהגוף מדווח לרשות שוק ההון. דמי הניהול הם הממוצע בפועל במסלול. החשיפה למניות במונחי דלתא. תשואת עבר אינה מבטיחה תשואה עתידית, והעמוד אינו המלצה.
במה הכסף מושקע: עשרת הניירות הגדולים
רבעון 2 2026| ממשל צמודה 1131 | אג"ח ממשלתי | 1.6 מיליארד ₪ | 2.9% | 8 מתוך 13 |
| ממשל שקלית 0829 | אג"ח ממשלתי | 1.6 מיליארד ₪ | 2.8% | 7 מתוך 13 |
| מ.ק.מ. 317 | אג"ח ממשלתי | 940 מיליון ₪ | 1.7% | 5 מתוך 13 |
| ואנגארד S&P 500 (VOO) | קרנות סל | 904 מיליון ₪ | 1.6% | 4 מתוך 13 |
| לאומי | מניות | 864 מיליון ₪ | 1.5% | 6 מתוך 13 |
| ממשל שקלית 0229 | אג"ח ממשלתי | 834 מיליון ₪ | 1.5% | 7 מתוך 13 |
| ממשל צמודה 0529 | אג"ח ממשלתי | 734 מיליון ₪ | 1.3% | 8 מתוך 13 |
| אינווסקו נאסד"ק 100 | קרנות סל | 702 מיליון ₪ | 1.2% | 4 מתוך 13 |
| פועלים | מניות | 643 מיליון ₪ | 1.1% | 6 מתוך 13 |
| הראל סל (4A) תא 125 | קרנות סל | 598 מיליון ₪ | 1.1% | 6 מתוך 13 |
החזקה ישירה בלבד, בסוף הרבעון. בלי מזומן, פיקדונות, הלוואות, נגזרים ואג"ח מיועדות. קרן סל שמחזיקה מדד מופיעה כנייר אחד, לא לפי המניות שבתוכה.
קרן השתלמות בחברות אחרות









כל המסלולים של מיטב ← · השוואת מיטב השתלמות כללי למסלול אחר ←
שאלות נפוצות
אילו מסלולים יש בקרן השתלמות של מיטב?
למיטב יש 13 מסלולי השתלמות פעילים: מיטב השתלמות כללי, מיטב השתלמות מניות, מיטב השתלמות אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות), מיטב השתלמות עוקב מדד S&P500, מיטב השתלמות משולב סחיר, מיטב השתלמות אשראי ואג"ח ועוד 7. המסלולים נבדלים בעיקר בכמה מניות יש בהם, ולכן התשואה שלהם שונה מאוד בשנים טובות ורעות.
מה דמי הניהול בקרן השתלמות של מיטב?
דמי הניהול הממוצעים בפועל במסלולי השתלמות של מיטב הם 0.58% מהיתרה בשנה, לעומת חציון של 0.59% בכל החברות, לפי הדיווח לרשות שוק ההון עד אוגוסט 2026. זה הממוצע בכל המסלול. דמי הניהול האישיים נקבעים מול הקופה, ולרוב אפשר להוריד אותם.
במה מושקע הכסף בקרן השתלמות של מיטב?
בממוצע משוקלל 58.1% מהכסף חשוף למניות, 49.8% לחו"ל ו-24.0% למטבע חוץ, נכון לרבעון 2 2026. בכל עמוד מסלול אפשר לראות את כל הניירות שהוא מחזיק.
יש לכם קרן השתלמות במיטב?
סוכן ביטוח פנסיוני מורשה יבדוק אם המסלול ודמי הניהול מתאימים לכם, ויחזור אליכם בטלפון.
המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.