הרכב נכסים נכון ל-30 ביוני 2026 · תשואה ודמי ניהול: יוני 2026
(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026מור השתלמות הלכה
מור גמל ופנסיה · קופת גמל / השתלמות · מספר אוצר 15883
השתלמות הלכה / שריעה רבעון 2 2026 + הוספה לתיק שלי השוואה למסלול אחר
במה מושקע מור השתלמות הלכה?
הקצאת הנכסים
כך מתפלג הכסף שהושקע בפועל: קרן סל על מדד מניות נספרת כמניות ולא כ"קרן".
| מניות | 74.6% | 7.2 מיליון ₪ |
| מזומנים | 25.4% | 2.4 מיליון ₪ |
| אחר | 0.1% | 5 אלף ₪ |
כך מדווח המסלול בפועל, קרנות סל וקרנות נאמנות מופיעות כמכשיר נפרד.
| קרנות סל | 42.7% | 4.1 מיליון ₪ |
| מניות | 31.9% | 3.1 מיליון ₪ |
| מזומנים ושווי מזומנים | 25.4% | 2.4 מיליון ₪ |
| נכסים אחרים | 0.1% | 5 אלף ₪ |
| כתבי אופציה | <0.05% | 2 אלף ₪ |
חשיפה למניות: מה נקנה בפועל ומה מגיע מחוזים
המניות שנקנו בפועל (74.6%) קרובות לחשיפה הכוללת שהקופה מדווחת (74.5%, יוני 2026). המסלול לא מחזיק חוזים או אופציות שמשנים את התמונה.
לאן הכסף חשוף
ישראל מול חו"ל
0.0% מהמסלול חשוף לשווקים בחו"ל (חשיפה כלכלית, דיווח רשמי, יוני 2026).
למה בפירוט לפי נייר יוצא מספר אחר?
בפירוט לפי מקום הרישום של כל נייר, 0.0% מסווג "חו"ל", קרוב למספר הרשמי.
מטבעות
0.0% מהמסלול חשוף למטבע זר, אחרי גידור (דיווח רשמי, יוני 2026).
פירוט לפי מטבע הנייר, לפני גידור
0.0% מהנכסים נקובים במטבע זר, קרוב למספר הרשמי.
ענפים מובילים — החזקה ישירה
הענפים מחושבים מהמניות המוחזקות ישירות בלבד. במניות המוחזקות דרך קרנות, הקובץ מדווח את סיווג הקרן ולא את ענפי החברות שבתוכה.
8 האחזקות הגדולות
| בנק הבינלאומי הראשון לישראל בע"מ | מזומנים ושווי מזומנים | 25.38% | 2.4 מיליון ₪ |
| IBI.כש תא 125 | קרנות סל | 8.55% | 822 אלף ₪ |
| תכ.כשתא125 | קרנות סל | 8.55% | 822 אלף ₪ |
| הרל.כש תא 125 | קרנות סל | 8.54% | 821 אלף ₪ |
| קסם.כשר תא 125 | קרנות סל | 8.52% | 819 אלף ₪ |
| MTF.כשתא125 | קרנות סל | 8.51% | 818 אלף ₪ |
| לאומי | מניות | 3.26% | 313 אלף ₪ |
| פועלים | מניות | 3.24% | 311 אלף ₪ |
מסלולים דומים
אותה קטגוריה וסוג חשיפה, בחברות אחרות| מור השתלמות הלכה (המסלול הזה) | מור גמל ופנסיה | — | — | 74.5% | 10 מיליון ₪ | |
| הראל השתלמות מסלול הלכה | הראל פנסיה וגמל | 0.67% | 11.8% | 57.0% | 691 מיליון ₪ | השוואה ← |
| מגדל השתלמות הלכה | מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | 0.59% | 11.4% | 50.5% | 551 מיליון ₪ | השוואה ← |
| מיטב השתלמות כהלכה | מיטב גמל ופנסיה | 0.72% | 11.1% | 45.7% | 482 מיליון ₪ | השוואה ← |
| הפניקס השתלמות הלכה | הפניקס פנסיה וגמל | 0.66% | 11.9% | 52.7% | 381 מיליון ₪ | השוואה ← |
| כלל השתלמות הלכה | כלל פנסיה וגמל | 0.56% | 11.5% | 49.4% | 358 מיליון ₪ | השוואה ← |
| אלטשולר שחם השתלמות הלכה | אלטשולר שחם גמל ופנסיה | 0.74% | 10.9% | 53.8% | 289 מיליון ₪ | השוואה ← |
| הפניקס השתלמות שריעה | הפניקס פנסיה וגמל | 0.67% | 11.9% | 89.5% | 196 מיליון ₪ | השוואה ← |
| מנורה מבטחים השתלמות הלכה | מנורה מבטחים פנסיה וגמל | 0.63% | 9.1% | 40.3% | 143 מיליון ₪ | השוואה ← |
ממוין לפי שווי המסלול. דמי ניהול ממוצעים מהיתרה ותשואה נטו לפי דיווח רשמי; תשואת עבר אינה צופה פני עתיד. "השוואה" פותחת את כלי ההשוואה עם שני המסלולים.
איפה המסלול עומד ביחס למסלולים אחרים
מיקום בתוך אותו סוג מוצר, לא המלצה- חשיפה למט"ח: בשליש התחתון מבין 120 מסלולי השתלמות
- חשיפה לחו"ל: בשליש התחתון מבין 120 מסלולי השתלמות
- תנודתיות צפויה: בינונית ביחס ל-120 מסלולי השתלמות
- נכסים לא סחירים: בשליש התחתון מבין 120 מסלולי השתלמות
מחזיק נייר מסוים?
שאלות נפוצות
כמה מניות יש במור השתלמות הלכה?
כ-75% מהכסף במור השתלמות הלכה חשוף למניות, נכון ל-30.6.2026.
כמה מהכסף במור השתלמות הלכה מושקע בחו"ל?
כ-0% מהמסלול חשוף לשווקים בחו"ל, וכ-0% חשוף למטבע זר אחרי גידור, נכון ל-30.6.2026.
פרטי מקור
- מספר אוצר
- 15883
- חברה
- מור גמל ופנסיה
- סוג מוצר
- השתלמות
- נכון ל-
- רבעון 2 2026
- מקור
- דוח "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד"
- כיסוי אימות
- 100% מסך המסלול, מאומת מול גיליון "סכום נכסים"
- רישיון
- CC BY 4.0, מותר להשתמש בתנאי שמציינים את בקופה כמקור
המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.