הרכב נכסים נכון ל-30 ביוני 2026 · תשואה ודמי ניהול: אוגוסט 2026
(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026
קופת גמל להשקעה הראל: כל 16 המסלולים, תשואות ובמה מושקע
הראל פנסיה וגמל · ח.פ. 512267592
כל מסלולי גמל להשקעה של הראל
תשואה ודמי ניהול עד אוגוסט 2026| הראל גמל להשקעה מניות | מניות | 0.55% | 9.4% | 23.4% | 14.5% | 95% | 6.3 מיליארד ₪ |
| הראל גמל להשקעה כללי | כללי | 0.55% | 6.1% | 13.2% | 8.3% | 49% | 6.2 מיליארד ₪ |
| הראל גמל להשקעה עוקב מדד S&P 500 | עוקב מדד S&P 500 | 0.56% | 5.6% | 11.2% | 10.9% | 99% | 2.1 מיליארד ₪ |
| הראל גמל להשקעה מניות סחיר | מניות (סחיר) | 0.54% | 11.4% | — | — | 99% | 1.4 מיליארד ₪ |
| הראל גמל להשקעה אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | אג"ח עם מניות (עד 25%) | 0.58% | 4.1% | 8.6% | 4.8% | 18% | 409 מיליון ₪ |
| הראל גמל להשקעה עוקב מדדי מניות | עוקב מדד מניות | 0.56% | 7.3% | — | — | 99% | 267 מיליון ₪ |
| הראל גמל להשקעה- עוקב מדדים - גמיש | עוקב מדדים (גמיש) | 0.56% | 7.0% | — | — | 58% | 124 מיליון ₪ |
| הראל גמל להשקעה הלכה | הלכה / שריעה | 0.61% | 6.4% | 10.8% | 5.7% | 44% | 117 מיליון ₪ |
| הראל גמל להשקעה אשראי ואג"ח | אשראי ואג"ח (ללא מניות) | 0.54% | 3.5% | — | — | 5% | 88 מיליון ₪ |
| הראל גמל להשקעה כספי (שקלי) | כספי / שקלי | 0.57% | 2.6% | 4.3% | 3.0% | 0% | 68 מיליון ₪ |
| הראל גמל להשקעה אג"ח סחיר | אג"ח סחיר | 0.57% | 3.3% | — | — | 0% | 39 מיליון ₪ |
| הראל גמל להשקעה משולב סחיר | משולב (מעורב) | 0.56% | 0.4% | — | — | 45% | 32 מיליון ₪ |
| הראל גמל להשקעה- עוקב מדדים- אג"ח מדדים (עד 25% מניות) | עוקב מדד אג"ח | 0.56% | 4.3% | — | — | 23% | 28 מיליון ₪ |
| הראל גמל להשקעה מסלול סחיר- אג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | אג"ח עם מניות (עד 25%) | 0.58% | 4.5% | — | — | 24% | 28 מיליון ₪ |
| הראל גמל להשקעה עוקב מדדי אג"ח | עוקב מדד אג"ח | 0.57% | -5.5% | — | — | 0% | 13 מיליון ₪ |
| הראל גמל להשקעה קיימות | קיימות (ESG) | 0.57% | 4.3% | 1.2% | — | 92% | 10 מיליון ₪ |
התשואות נטו, אחרי דמי ניהול, כפי שהגוף מדווח לרשות שוק ההון. דמי הניהול הם הממוצע בפועל במסלול. החשיפה למניות במונחי דלתא. תשואת עבר אינה מבטיחה תשואה עתידית, והעמוד אינו המלצה.
במה הכסף מושקע: עשרת הניירות הגדולים
רבעון 2 2026| לאומי | מניות | 544 מיליון ₪ | 3.2% | 4 מתוך 16 |
| פועלים | מניות | 455 מיליון ₪ | 2.6% | 4 מתוך 16 |
| מגדל MTF סל STOXX Europe 600 מנוטרלת מטח | קרנות סל | 371 מיליון ₪ | 2.2% | 4 מתוך 16 |
| מור סל S&P500 | קרנות סל | 341 מיליון ₪ | 2.0% | 7 מתוך 16 |
| תכלית סל S&P 500 | קרנות סל | 267 מיליון ₪ | 1.5% | 3 מתוך 16 |
| אי בי אי סל S&P 500 | קרנות סל | 256 מיליון ₪ | 1.5% | 4 מתוך 16 |
| טבע | מניות | 252 מיליון ₪ | 1.5% | 4 מתוך 16 |
| תכלית סל S&P 500 | קרנות סל | 250 מיליון ₪ | 1.5% | 3 מתוך 16 |
| טאואר | מניות | 230 מיליון ₪ | 1.3% | 4 מתוך 16 |
| קסם סל STOXX Europe 600 | קרנות סל | 204 מיליון ₪ | 1.2% | 4 מתוך 16 |
החזקה ישירה בלבד, בסוף הרבעון. בלי מזומן, פיקדונות, הלוואות, נגזרים ואג"ח מיועדות. קרן סל שמחזיקה מדד מופיעה כנייר אחד, לא לפי המניות שבתוכה.
קופת גמל להשקעה בחברות אחרות









כל המסלולים של הראל ← · השוואת הראל גמל להשקעה מניות למסלול אחר ←
שאלות נפוצות
אילו מסלולים יש בקופת גמל להשקעה של הראל?
להראל יש 16 מסלולי גמל להשקעה פעילים: הראל גמל להשקעה מניות, הראל גמל להשקעה כללי, הראל גמל להשקעה עוקב מדד S&P 500, הראל גמל להשקעה מניות סחיר, הראל גמל להשקעה אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות), הראל גמל להשקעה עוקב מדדי מניות ועוד 10. המסלולים נבדלים בעיקר בכמה מניות יש בהם, ולכן התשואה שלהם שונה מאוד בשנים טובות ורעות.
מה דמי הניהול בקופת גמל להשקעה של הראל?
דמי הניהול הממוצעים בפועל במסלולי גמל להשקעה של הראל הם 0.55% מהיתרה בשנה, לעומת חציון של 0.61% בכל החברות, לפי הדיווח לרשות שוק ההון עד אוגוסט 2026. זה הממוצע בכל המסלול. דמי הניהול האישיים נקבעים מול הקופה, ולרוב אפשר להוריד אותם.
במה מושקע הכסף בקופת גמל להשקעה של הראל?
בממוצע משוקלל 75.5% מהכסף חשוף למניות, 54.1% לחו"ל ו-32.6% למטבע חוץ, נכון לרבעון 2 2026. בכל עמוד מסלול אפשר לראות את כל הניירות שהוא מחזיק.
יש לכם קופת גמל להשקעה בהראל?
סוכן ביטוח פנסיוני מורשה יבדוק אם המסלול ודמי הניהול מתאימים לכם, ויחזור אליכם בטלפון.
המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.