הרכב נכסים נכון ל-30 ביוני 2026 · תשואה ודמי ניהול: אוגוסט 2026
(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026
קופת גמל להשקעה מגדל: כל 13 המסלולים, תשואות ובמה מושקע
מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל · ח.פ. 512237744
כל מסלולי גמל להשקעה של מגדל
תשואה ודמי ניהול עד אוגוסט 2026| מגדל גמל להשקעה כללי | כללי | 0.62% | 6.7% | 12.5% | 7.7% | 52% | 1.4 מיליארד ₪ |
| מגדל גמל להשקעה מניות | מניות | 0.59% | 10.5% | 20.7% | 12.1% | 99% | 1.2 מיליארד ₪ |
| מגדל גמל להשקעה עוקב מדד S&P500 | עוקב מדד S&P 500 | 0.57% | 5.7% | 11.4% | 10.9% | 100% | 888 מיליון ₪ |
| מגדל גמל להשקעה מניות סחיר | מניות (סחיר) | 0.61% | 10.2% | — | — | 100% | 306 מיליון ₪ |
| מגדל גמל להשקעה מסלול עוקב מדדי מניות | עוקב מדד מניות | 0.62% | 5.5% | — | — | 100% | 200 מיליון ₪ |
| מגדל גמל להשקעה הלכה | הלכה / שריעה | 0.64% | 6.2% | 11.5% | 6.7% | 51% | 161 מיליון ₪ |
| מגדל גמל להשקעה אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | אג"ח עם מניות (עד 25%) | 0.62% | 5.2% | 8.6% | 4.5% | 24% | 123 מיליון ₪ |
| מגדל גמל להשקעה עוקב מדדים - גמיש | עוקב מדדים (גמיש) | 0.63% | -0.4% | — | — | 59% | 44 מיליון ₪ |
| מגדל גמל להשקעה מסלול אשראי ואג"ח | אשראי ואג"ח (ללא מניות) | 0.62% | 2.9% | — | — | 4% | 42 מיליון ₪ |
| מגדל גמל להשקעה כספי (שקלי) | כספי / שקלי | 0.60% | 2.8% | 4.5% | 3.1% | 0% | 29 מיליון ₪ |
| מגדל גמל להשקעה משולב סחיר | משולב (מעורב) | 0.62% | 7.1% | — | — | 58% | 27 מיליון ₪ |
| מגדל גמל להשקעה אג"ח ממשלות | אג"ח ממשלתי | 0.64% | 2.1% | 3.6% | 0.8% | 0% | 18 מיליון ₪ |
| מגדל גמל להשקעה עוקב מדדי אג"ח | עוקב מדד אג"ח | 0.64% | -5.9% | — | — | 0% | 4 מיליון ₪ |
התשואות נטו, אחרי דמי ניהול, כפי שהגוף מדווח לרשות שוק ההון. דמי הניהול הם הממוצע בפועל במסלול. החשיפה למניות במונחי דלתא. תשואת עבר אינה מבטיחה תשואה עתידית, והעמוד אינו המלצה.
במה הכסף מושקע: עשרת הניירות הגדולים
רבעון 2 2026| סורס S&P 500 | קרנות סל | 180 מיליון ₪ | 4.1% | 8 מתוך 13 |
| איישרס S&P 500 סווופ | קרנות סל | 137 מיליון ₪ | 3.1% | 2 מתוך 13 |
| אמונדי S&P 500 | קרנות סל | 102 מיליון ₪ | 2.3% | 8 מתוך 13 |
| אמונדי S&P 500 סווופ | קרנות סל | 82 מיליון ₪ | 1.9% | 3 מתוך 13 |
| טאואר | מניות | 49 מיליון ₪ | 1.1% | 6 מתוך 13 |
| לאומי | מניות | 47 מיליון ₪ | 1.1% | 6 מתוך 13 |
| INVESCO US TECHNOLOGY S&P | קרנות סל | 46 מיליון ₪ | 1.1% | 1 מתוך 13 |
| אלביט מערכות | מניות | 46 מיליון ₪ | 1.0% | 6 מתוך 13 |
| טבע פארמצבטיקלס (ADR) | מניות | 45 מיליון ₪ | 1.0% | 6 מתוך 13 |
| פועלים | מניות | 42 מיליון ₪ | 1.0% | 6 מתוך 13 |
החזקה ישירה בלבד, בסוף הרבעון. בלי מזומן, פיקדונות, הלוואות, נגזרים ואג"ח מיועדות. קרן סל שמחזיקה מדד מופיעה כנייר אחד, לא לפי המניות שבתוכה.
קופת גמל להשקעה בחברות אחרות









כל המסלולים של מגדל ← · השוואת מגדל גמל להשקעה כללי למסלול אחר ←
שאלות נפוצות
אילו מסלולים יש בקופת גמל להשקעה של מגדל?
למגדל יש 13 מסלולי גמל להשקעה פעילים: מגדל גמל להשקעה כללי, מגדל גמל להשקעה מניות, מגדל גמל להשקעה עוקב מדד S&P500, מגדל גמל להשקעה מניות סחיר, מגדל גמל להשקעה מסלול עוקב מדדי מניות, מגדל גמל להשקעה הלכה ועוד 7. המסלולים נבדלים בעיקר בכמה מניות יש בהם, ולכן התשואה שלהם שונה מאוד בשנים טובות ורעות.
מה דמי הניהול בקופת גמל להשקעה של מגדל?
דמי הניהול הממוצעים בפועל במסלולי גמל להשקעה של מגדל הם 0.60% מהיתרה בשנה, לעומת חציון של 0.61% בכל החברות, לפי הדיווח לרשות שוק ההון עד אוגוסט 2026. זה הממוצע בכל המסלול. דמי הניהול האישיים נקבעים מול הקופה, ולרוב אפשר להוריד אותם.
במה מושקע הכסף בקופת גמל להשקעה של מגדל?
בממוצע משוקלל 77.9% מהכסף חשוף למניות, 55.8% לחו"ל ו-39.5% למטבע חוץ, נכון לרבעון 2 2026. בכל עמוד מסלול אפשר לראות את כל הניירות שהוא מחזיק.
יש לכם קופת גמל להשקעה במגדל?
סוכן ביטוח פנסיוני מורשה יבדוק אם המסלול ודמי הניהול מתאימים לכם, ויחזור אליכם בטלפון.
המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.