הרכב נכסים נכון ל-30 ביוני 2026 · תשואה ודמי ניהול: אוגוסט 2026
(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026
קופת גמל להשקעה מיטב: כל 16 המסלולים, תשואות ובמה מושקע
מיטב גמל ופנסיה · ח.פ. 512065202
כל מסלולי גמל להשקעה של מיטב
תשואה ודמי ניהול עד אוגוסט 2026| מיטב גמל להשקעה כללי | כללי | 0.61% | 6.9% | 12.7% | 7.9% | 48% | 3.6 מיליארד ₪ |
| מיטב גמל להשקעה מניות | מניות | 0.59% | 11.3% | 21.1% | 12.3% | 97% | 1.9 מיליארד ₪ |
| מיטב גמל להשקעה עוקב מדדי מניות | עוקב מדד מניות | 0.65% | 14.5% | 22.6% | 16.4% | 99% | 1.6 מיליארד ₪ |
| מיטב גמל להשקעה עוקב מדד S&P 500 | עוקב מדד S&P 500 | 0.60% | 5.8% | 11.7% | 10.9% | 100% | 1.2 מיליארד ₪ |
| מיטב גמל להשקעה משולב סחיר | משולב (מעורב) | 0.58% | 11.4% | — | — | 99% | 879 מיליון ₪ |
| מיטב גמל להשקעה אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | אג"ח עם מניות (עד 25%) | 0.61% | 4.5% | 8.9% | 5.5% | 24% | 428 מיליון ₪ |
| מיטב גמל להשקעה אשראי ואג"ח | אשראי ואג"ח (ללא מניות) | 0.63% | 3.1% | 5.9% | 3.5% | 4% | 209 מיליון ₪ |
| מיטב גמל להשקעה עוקב מדדים גמיש | עוקב מדדים (גמיש) | 0.67% | 3.4% | 7.3% | 4.8% | 56% | 153 מיליון ₪ |
| מיטב גמל להשקעה הלכה | הלכה / שריעה | 0.67% | 6.7% | 11.4% | 7.0% | 46% | 134 מיליון ₪ |
| מיטב גמל להשקעה מניות סחיר | מניות (סחיר) | 0.62% | 10.2% | — | — | 101% | 113 מיליון ₪ |
| מיטב גמל להשקעה קיימות | קיימות (ESG) | 0.60% | 12.2% | 11.6% | — | 99% | 98 מיליון ₪ |
| מיטב גמל להשקעה כספי (שקלי) | כספי / שקלי | 0.58% | 2.7% | 4.4% | 3.1% | 0% | 54 מיליון ₪ |
| מיטב גמל להשקעה סחיר - אג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | אג"ח עם מניות (עד 25%) | 0.63% | 5.0% | — | — | 22% | 48 מיליון ₪ |
| מיטב גמל להשקעה מדדי אג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | עוקב מדד אג"ח | 0.63% | -2.3% | — | — | 23% | 16 מיליון ₪ |
| מיטב גמל להשקעה אג"ח סחיר | אג"ח סחיר | 0.65% | -5.4% | — | — | 0% | 8 מיליון ₪ |
| מיטב גמל להשקעה אג"ח ממשלות | אג"ח ממשלתי | — | — | — | — | 0% | 0 אלף ₪ |
התשואות נטו, אחרי דמי ניהול, כפי שהגוף מדווח לרשות שוק ההון. דמי הניהול הם הממוצע בפועל במסלול. החשיפה למניות במונחי דלתא. תשואת עבר אינה מבטיחה תשואה עתידית, והעמוד אינו המלצה.
במה הכסף מושקע: עשרת הניירות הגדולים
רבעון 2 2026| מ.ק.מ. 317 | אג"ח ממשלתי | 413 מיליון ₪ | 3.9% | 7 מתוך 16 |
| מ.ק.מ. 1116 | אג"ח ממשלתי | 261 מיליון ₪ | 2.5% | 8 מתוך 16 |
| מ.ק.מ. 1216 | אג"ח ממשלתי | 261 מיליון ₪ | 2.5% | 7 מתוך 16 |
| מ.ק.מ 617 | אג"ח ממשלתי | 214 מיליון ₪ | 2.0% | 7 מתוך 16 |
| ממשל שקלית 0829 | אג"ח ממשלתי | 212 מיליון ₪ | 2.0% | 6 מתוך 16 |
| מ.ק.מ. 117 | אג"ח ממשלתי | 208 מיליון ₪ | 2.0% | 12 מתוך 16 |
| ממשל צמודה 1131 | אג"ח ממשלתי | 201 מיליון ₪ | 1.9% | 6 מתוך 16 |
| מ.ק.מ. 1016 | אג"ח ממשלתי | 199 מיליון ₪ | 1.9% | 7 מתוך 16 |
| מ.ק.מ. 417 | אג"ח ממשלתי | 196 מיליון ₪ | 1.9% | 8 מתוך 16 |
| הראל סל (4D) S 50 | קרנות סל | 153 מיליון ₪ | 1.5% | 7 מתוך 16 |
החזקה ישירה בלבד, בסוף הרבעון. בלי מזומן, פיקדונות, הלוואות, נגזרים ואג"ח מיועדות. קרן סל שמחזיקה מדד מופיעה כנייר אחד, לא לפי המניות שבתוכה.
קופת גמל להשקעה בחברות אחרות









כל המסלולים של מיטב ← · השוואת מיטב גמל להשקעה כללי למסלול אחר ←
שאלות נפוצות
אילו מסלולים יש בקופת גמל להשקעה של מיטב?
למיטב יש 16 מסלולי גמל להשקעה פעילים: מיטב גמל להשקעה כללי, מיטב גמל להשקעה מניות, מיטב גמל להשקעה עוקב מדדי מניות, מיטב גמל להשקעה עוקב מדד S&P 500, מיטב גמל להשקעה משולב סחיר, מיטב גמל להשקעה אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) ועוד 10. המסלולים נבדלים בעיקר בכמה מניות יש בהם, ולכן התשואה שלהם שונה מאוד בשנים טובות ורעות.
מה דמי הניהול בקופת גמל להשקעה של מיטב?
דמי הניהול הממוצעים בפועל במסלולי גמל להשקעה של מיטב הם 0.61% מהיתרה בשנה, לעומת חציון של 0.61% בכל החברות, לפי הדיווח לרשות שוק ההון עד אוגוסט 2026. זה הממוצע בכל המסלול. דמי הניהול האישיים נקבעים מול הקופה, ולרוב אפשר להוריד אותם.
במה מושקע הכסף בקופת גמל להשקעה של מיטב?
בממוצע משוקלל 73.9% מהכסף חשוף למניות, 60.1% לחו"ל ו-26.8% למטבע חוץ, נכון לרבעון 2 2026. בכל עמוד מסלול אפשר לראות את כל הניירות שהוא מחזיק.
יש לכם קופת גמל להשקעה במיטב?
סוכן ביטוח פנסיוני מורשה יבדוק אם המסלול ודמי הניהול מתאימים לכם, ויחזור אליכם בטלפון.
המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.