בקופה מה יש בקופה?
הרכב נכסים נכון ל-30 ביוני 2026 · תשואה ודמי ניהול: אוגוסט 2026(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026

קופת גמל להשקעה מנורה מבטחים: כל 12 המסלולים, תשואות ובמה מושקע

מנורה מבטחים פנסיה וגמל · ח.פ. 512245812

בקצרה: למנורה מבטחים יש 12 מסלולי גמל להשקעה שמנהלים יחד 3.6 מיליארד ₪. הגדול שבהם הוא מנורה מבטחים גמל להשקעה כללי (1.6 מיליארד ₪). דמי הניהול הממוצעים בפועל, משוקללים לפי שווי, הם 0.57% מהיתרה בשנה, לעומת חציון של 0.61% בכל 10 החברות. בממוצע משוקלל, 70.1% מהכסף חשוף למניות ו-59.2% לחו"ל.
12מסלולים
3.6 מיליארד ₪סך נכסים
0.57%דמי ניהול ממוצעיםמשוקללים לפי שווי, מהיתרה
70.1%חשיפה למניותממוצע משוקלל, במונחי דלתא

כל מסלולי גמל להשקעה של מנורה מבטחים

תשואה ודמי ניהול עד אוגוסט 2026
מסלולי מנורה מבטחים: תשואות, דמי ניהול וחשיפה למניות
מנורה מבטחים גמל להשקעה כלליכללי0.59%6.9%12.4%7.6%50%1.6 מיליארד ₪
מנורה מבטחים גמל להשקעה עוקב מדד S&P500עוקב מדד S&P 5000.52%5.8%11.3%—99%648 מיליון ₪
מנורה מבטחים גמל להשקעה עוקב מדדי מניותעוקב מדד מניות0.57%11.5%17.1%11.6%99%549 מיליון ₪
מנורה מבטחים גמל להשקעה מניות סחירמניות (סחיר)0.59%14.1%14.7%10.6%100%249 מיליון ₪
מנורה מבטחים גמל להשקעה מסלול מניותמניות—9.8%——95%204 מיליון ₪
מנורה מבטחים גמל להשקעה עוקב מדדים גמישעוקב מדדים (גמיש)0.67%6.3%10.9%—50%106 מיליון ₪
מנורה מבטחים גמל להשקעה אשראי ואג"חאשראי ואג"ח (ללא מניות)0.54%4.0%6.9%5.5%19%78 מיליון ₪
מנורה מבטחים גמל להשקעה עוקב מדדי אג"ח עם מניות (עד 25% מניות)עוקב מדד אג"ח0.60%3.9%7.5%4.1%23%65 מיליון ₪
מנורה מבטחים גמל להשקעה אג"ח עד 25% מניותאג"ח עם מניות (עד 25%)0.57%3.3%5.4%2.6%15%58 מיליון ₪
מנורה מבטחים גמל להשקעה מסלול הלכההלכה / שריעה0.61%6.0%9.9%5.1%44%50 מיליון ₪
מנורה מבטחים גמל להשקעה כספי (שקלי)כספי / שקלי0.55%2.6%4.3%3.0%0%35 מיליון ₪
מנורה מבטחים גמל להשקעה משולב סחירמשולב (מעורב)0.64%4.9%——66%23 מיליון ₪

התשואות נטו, אחרי דמי ניהול, כפי שהגוף מדווח לרשות שוק ההון. דמי הניהול הם הממוצע בפועל במסלול. החשיפה למניות במונחי דלתא. תשואת עבר אינה מבטיחה תשואה עתידית, והעמוד אינו המלצה.

במה הכסף מושקע: עשרת הניירות הגדולים

רבעון 2 2026
הניירות הגדולים במסלולי מנורה מבטחים
MTF סל אנד צמיחה עולמיקרנות סל69 מיליון ₪1.9%4 מתוך 12
קסם ETF אינדקס צמי עולמיקרנות סל68 מיליון ₪1.9%4 מתוך 12
הראל סל אינ ישר 100משקל שקרנות סל66 מיליון ₪1.8%3 מתוך 12
איביאיסל אינ מומנ ארהב ממקרנות סל59 מיליון ₪1.6%3 מתוך 12
תכלית סל צמיחה עולמיקרנות סל58 מיליון ₪1.6%4 מתוך 12
MTF סל אינדקס 120 ישראלקרנות סל52 מיליון ₪1.4%3 מתוך 12
MTF סל אנד ערך עולמיקרנות סל47 מיליון ₪1.3%3 מתוך 12
קסם ETF אינדקס ערך עולמיקרנות סל46 מיליון ₪1.3%3 מתוך 12
איביאיסל אינד צמיחה עולמיקרנות סל45 מיליון ₪1.2%4 מתוך 12
ממשל צמודה 1033אג"ח ממשלתי41 מיליון ₪1.1%4 מתוך 12

החזקה ישירה בלבד, בסוף הרבעון. בלי מזומן, פיקדונות, הלוואות, נגזרים ואג"ח מיועדות. קרן סל שמחזיקה מדד מופיעה כנייר אחד, לא לפי המניות שבתוכה.

קופת גמל להשקעה בחברות אחרות

השוואת כל מסלולי גמל להשקעה בכל החברות ←

כל המסלולים של מנורה מבטחים ← · השוואת מנורה מבטחים גמל להשקעה כללי למסלול אחר ←

שאלות נפוצות

אילו מסלולים יש בקופת גמל להשקעה של מנורה מבטחים?

למנורה מבטחים יש 12 מסלולי גמל להשקעה פעילים: מנורה מבטחים גמל להשקעה כללי, מנורה מבטחים גמל להשקעה עוקב מדד S&P500, מנורה מבטחים גמל להשקעה עוקב מדדי מניות, מנורה מבטחים גמל להשקעה מניות סחיר, מנורה מבטחים גמל להשקעה מסלול מניות, מנורה מבטחים גמל להשקעה עוקב מדדים גמיש ועוד 6. המסלולים נבדלים בעיקר בכמה מניות יש בהם, ולכן התשואה שלהם שונה מאוד בשנים טובות ורעות.

מה דמי הניהול בקופת גמל להשקעה של מנורה מבטחים?

דמי הניהול הממוצעים בפועל במסלולי גמל להשקעה של מנורה מבטחים הם 0.57% מהיתרה בשנה, לעומת חציון של 0.61% בכל החברות, לפי הדיווח לרשות שוק ההון עד אוגוסט 2026. זה הממוצע בכל המסלול. דמי הניהול האישיים נקבעים מול הקופה, ולרוב אפשר להוריד אותם.

במה מושקע הכסף בקופת גמל להשקעה של מנורה מבטחים?

בממוצע משוקלל 70.1% מהכסף חשוף למניות, 59.2% לחו"ל ו-40.0% למטבע חוץ, נכון לרבעון 2 2026. בכל עמוד מסלול אפשר לראות את כל הניירות שהוא מחזיק.

יש לכם קופת גמל להשקעה במנורה מבטחים?

סוכן ביטוח פנסיוני מורשה יבדוק אם המסלול ודמי הניהול מתאימים לכם, ויחזור אליכם בטלפון.

המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.