הרכב נכסים נכון ל-30 ביוני 2026 · תשואה ודמי ניהול: אוגוסט 2026
(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026
קופת גמל לתגמולים מנורה מבטחים: כל 14 המסלולים, תשואות ובמה מושקע
מנורה מבטחים פנסיה וגמל · ח.פ. 512245812
כל מסלולי גמל לתגמולים של מנורה מבטחים
תשואה ודמי ניהול עד אוגוסט 2026| מנורה מבטחים תגמולים לבני 50-60 | תלוי גיל — גילאי 50 עד 60 | 0.59% | 6.7% | 11.5% | 7.2% | 51% | 5.4 מיליארד ₪ |
| מנורה מבטחים תגמולים לבני 50 ומטה | תלוי גיל — עד גיל 50 | 0.39% | 7.7% | 13.8% | 8.3% | 61% | 4.8 מיליארד ₪ |
| מנורה מבטחים תגמולים לבני 60 ומעלה | תלוי גיל — גיל 60 ומעלה | 0.45% | 5.4% | 9.1% | 5.3% | 31% | 3.4 מיליארד ₪ |
| מנורה מבטחים תגמולים מסלול מניות | מניות | 0.46% | 11.1% | 20.7% | 11.9% | 97% | 1.3 מיליארד ₪ |
| מנורה מבטחים תגמולים עוקב מדד S&P500 | עוקב מדד S&P 500 | 0.48% | 5.7% | 11.3% | — | 98% | 886 מיליון ₪ |
| מנורה מבטחים תגמולים עוקב מדדי מניות | עוקב מדד מניות | 0.59% | 14.2% | 13.0% | 9.6% | 99% | 747 מיליון ₪ |
| מנורה מבטחים תגמולים עוקב מדדים גמיש | עוקב מדדים (גמיש) | 0.58% | 6.5% | 11.1% | — | 50% | 518 מיליון ₪ |
| מנורה מבטחים תגמולים אשראי ואג"ח | אשראי ואג"ח (ללא מניות) | 0.47% | 4.0% | 6.8% | 5.1% | 20% | 373 מיליון ₪ |
| מנורה מבטחים תגמולים משולב סחיר | משולב (מעורב) | 0.58% | 4.8% | 9.4% | — | 67% | 179 מיליון ₪ |
| מנורה מבטחים תגמולים כספי (שקלי) | כספי / שקלי | 0.45% | 2.6% | 4.3% | 3.1% | 0% | 129 מיליון ₪ |
| מנורה מבטחים תגמולים הלכה | הלכה / שריעה | 0.56% | 6.1% | 10.1% | 5.0% | 41% | 95 מיליון ₪ |
| מנורה מבטחים תגמולים עוקב מדדי אג"ח | עוקב מדד אג"ח | 0.57% | 1.9% | 4.6% | — | 0% | 79 מיליון ₪ |
| מנורה מבטחים תגמולים מניות סחיר | מניות (סחיר) | — | 10.0% | — | — | 96% | 73 מיליון ₪ |
| מנורה מבטחים תגמולים קיימות | קיימות (ESG) | 0.48% | 7.6% | 4.0% | — | 96% | 1 מיליון ₪ |
התשואות נטו, אחרי דמי ניהול, כפי שהגוף מדווח לרשות שוק ההון. דמי הניהול הם הממוצע בפועל במסלול. החשיפה למניות במונחי דלתא. תשואת עבר אינה מבטיחה תשואה עתידית, והעמוד אינו המלצה.
במה הכסף מושקע: עשרת הניירות הגדולים
רבעון 2 2026| ממשל צמודה 1033 | אג"ח ממשלתי | 290 מיליון ₪ | 1.6% | 5 מתוך 14 |
| ממשל שקלית 0432 | אג"ח ממשלתי | 238 מיליון ₪ | 1.3% | 5 מתוך 14 |
| אנבידיה (NVDA) | מניות | 184 מיליון ₪ | 1.0% | 5 מתוך 14 |
| אפל (AAPL) | מניות | 183 מיליון ₪ | 1.0% | 5 מתוך 14 |
| ממשל צמודה 1131 | אג"ח ממשלתי | 183 מיליון ₪ | 1.0% | 5 מתוך 14 |
| לאומי | מניות | 182 מיליון ₪ | 1.0% | 6 מתוך 14 |
| פועלים | מניות | 181 מיליון ₪ | 1.0% | 6 מתוך 14 |
| טאואר | מניות | 167 מיליון ₪ | 0.9% | 6 מתוך 14 |
| אלפאבית / גוגל (GOOGL) | מניות | 146 מיליון ₪ | 0.8% | 5 מתוך 14 |
| ממשל צמודה 0529 | אג"ח ממשלתי | 144 מיליון ₪ | 0.8% | 5 מתוך 14 |
החזקה ישירה בלבד, בסוף הרבעון. בלי מזומן, פיקדונות, הלוואות, נגזרים ואג"ח מיועדות. קרן סל שמחזיקה מדד מופיעה כנייר אחד, לא לפי המניות שבתוכה.
קופת גמל לתגמולים בחברות אחרות









כל המסלולים של מנורה מבטחים ← · השוואת מנורה מבטחים תגמולים לבני 50-60 למסלול אחר ←
שאלות נפוצות
אילו מסלולים יש בקופת גמל לתגמולים של מנורה מבטחים?
למנורה מבטחים יש 14 מסלולי גמל לתגמולים פעילים: מנורה מבטחים תגמולים לבני 50-60, מנורה מבטחים תגמולים לבני 50 ומטה, מנורה מבטחים תגמולים לבני 60 ומעלה, מנורה מבטחים תגמולים מסלול מניות, מנורה מבטחים תגמולים עוקב מדד S&P500, מנורה מבטחים תגמולים עוקב מדדי מניות ועוד 8. המסלולים נבדלים בעיקר בכמה מניות יש בהם, ולכן התשואה שלהם שונה מאוד בשנים טובות ורעות.
מה דמי הניהול בקופת גמל לתגמולים של מנורה מבטחים?
דמי הניהול הממוצעים בפועל במסלולי גמל לתגמולים של מנורה מבטחים הם 0.49% מהיתרה בשנה, לעומת חציון של 0.57% בכל החברות, לפי הדיווח לרשות שוק ההון עד אוגוסט 2026. זה הממוצע בכל המסלול. דמי הניהול האישיים נקבעים מול הקופה, ולרוב אפשר להוריד אותם.
במה מושקע הכסף בקופת גמל לתגמולים של מנורה מבטחים?
בממוצע משוקלל 56.3% מהכסף חשוף למניות, 48.1% לחו"ל ו-24.6% למטבע חוץ, נכון לרבעון 2 2026. בכל עמוד מסלול אפשר לראות את כל הניירות שהוא מחזיק.
יש לכם קופת גמל לתגמולים במנורה מבטחים?
סוכן ביטוח פנסיוני מורשה יבדוק אם המסלול ודמי הניהול מתאימים לכם, ויחזור אליכם בטלפון.
המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.