הרכב נכסים נכון ל-30 ביוני 2026 · תשואה ודמי ניהול: אוגוסט 2026
(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026מנורה מבטחים תגמולים כספי (שקלי)
מנורה מבטחים פנסיה וגמל · קופת גמל / השתלמות · מספר אוצר 1343
גמל לתגמולים כספי / שקלי רבעון 2 2026 + הוספה לתיק שלי השוואה למסלול אחר
במה מושקע מנורה מבטחים תגמולים כספי (שקלי)?
תשואה ודמי ניהול
נתון רשמי, לא דירוגתנודתיות (סטיית תקן) 0.6% · מדד שארפ -0.49.
התשואה היא נתון היסטורי ואינה צופה פני עתיד. מסלולים עם חשיפה שונה למניות נושאים סיכון שונה, ולכן כדאי להשוות תשואה רק בין מסלולים בעלי הרכב דומה. התשואה נטו, אחרי דמי הניהול.
מקור: דיווח הגוף המוסדי לרשות שוק ההון (גמל-נט/פנסיה-נט, data.gov.il), נכון לאוגוסט 2026.
הקצאת הנכסים
כך מתפלג הכסף שהושקע בפועל: קרן סל על מדד מניות נספרת כמניות ולא כ"קרן".
| מזומנים | 57.3% | 73.9 מיליון ₪ |
| אג"ח | 42.7% | 55.0 מיליון ₪ |
כך מדווח המסלול בפועל, קרנות סל וקרנות נאמנות מופיעות כמכשיר נפרד.
| מזומנים ושווי מזומנים | 57.3% | 73.9 מיליון ₪ |
| אג"ח ממשלתי | 42.7% | 55.0 מיליון ₪ |
לאן הכסף חשוף
ישראל מול חו"ל
0.0% מהמסלול חשוף לשווקים בחו"ל (חשיפה כלכלית, דיווח רשמי, יוני 2026).
למה בפירוט לפי נייר יוצא מספר אחר?
בפירוט לפי מקום הרישום של כל נייר, 0.0% מסווג "חו"ל", קרוב למספר הרשמי.
מטבעות
0.0% מהמסלול חשוף למטבע זר, אחרי גידור (דיווח רשמי, יוני 2026).
פירוט לפי מטבע הנייר, לפני גידור
0.0% מהנכסים נקובים במטבע זר, קרוב למספר הרשמי.
8 האחזקות הגדולות
| מקמ 816 | אג"ח ממשלתי | 21.87% | 28.2 מיליון ₪ |
| מ.ק.מ 726 | אג"ח ממשלתי | 16.63% | 21.4 מיליון ₪ |
| בנק לאומי לישראל בע"מ | מזומנים ושווי מזומנים | 15.79% | 20.3 מיליון ₪ |
| בנק דיסקונט לישראל בע"מ | מזומנים ושווי מזומנים | 7.88% | 10.2 מיליון ₪ |
| בנק מזרחי טפחות בע"מ | מזומנים ושווי מזומנים | 6.91% | 8.9 מיליון ₪ |
| הבנק הבינלאומי הראשון לישראל בע"מ | מזומנים ושווי מזומנים | 5.88% | 7.6 מיליון ₪ |
| מקמ 916 | אג"ח ממשלתי | 4.16% | 5.4 מיליון ₪ |
| הבנק הבינלאומי הראשון לישראל בע"מ | מזומנים ושווי מזומנים | 3.94% | 5.1 מיליון ₪ |
רכיב החוב — 42.7% מהמסלול
פילוח דירוגים, מתוך רכיב החוב
לפרופיל החוב המלא: תשואה לפי סוג נכס, פילוח הצמדה וחוב בעייתי ←
מסלולים דומים
אותה קטגוריה וסוג חשיפה, בחברות אחרות| מנורה מבטחים תגמולים כספי (שקלי) (המסלול הזה) | מנורה מבטחים פנסיה וגמל | 0.45% | 4.3% | 0.0% | 129 מיליון ₪ | |
| אלטשולר שחם גמל כספי (שקלי) | אלטשולר שחם גמל ופנסיה | 0.58% | 4.7% | 0.0% | 290 מיליון ₪ | השוואה ← |
| כלל תמר כספי (שקלי) | כלל פנסיה וגמל | 0.45% | 5.0% | 0.0% | 275 מיליון ₪ | השוואה ← |
| מיטב גמל כספי (שקלי) | מיטב גמל ופנסיה | 0.54% | 3.9% | 0.0% | 247 מיליון ₪ | השוואה ← |
| הפניקס גמל כספי (שקלי) | הפניקס פנסיה וגמל | 0.57% | 4.4% | 0.0% | 186 מיליון ₪ | השוואה ← |
| מור תגמולים - כספי (שקלי) | מור גמל ופנסיה | 0.65% | 4.4% | 0.0% | 122 מיליון ₪ | השוואה ← |
| מגדל לתגמולים ולפיצויים כספי (שקלי) | מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | 0.51% | 4.4% | 0.0% | 83 מיליון ₪ | השוואה ← |
| אנליסט גמל כספי (שקלי) | אנליסט קופות גמל | 0.59% | 4.4% | 0.0% | 71 מיליון ₪ | השוואה ← |
ממוין לפי שווי המסלול. דמי ניהול ממוצעים מהיתרה ותשואה נטו לפי דיווח רשמי; תשואת עבר אינה צופה פני עתיד. "השוואה" פותחת את כלי ההשוואה עם שני המסלולים.
איפה המסלול עומד ביחס למסלולים אחרים
מיקום בתוך אותו סוג מוצר, לא המלצה- חשיפה למט"ח: בשליש התחתון מבין 126 מסלולי גמל לתגמולים
- חשיפה לחו"ל: בשליש התחתון מבין 126 מסלולי גמל לתגמולים
- תשואה לפדיון של האג"ח: בשליש האמצעי מבין 100 מסלולי גמל לתגמולים
- תנודתיות צפויה: נמוכה ביחס ל-126 מסלולי גמל לתגמולים
- נכסים לא סחירים: בשליש התחתון מבין 126 מסלולי גמל לתגמולים
מחזיק נייר מסוים?
שאלות נפוצות
כמה מניות יש במנורה מבטחים תגמולים כספי (שקלי)?
כ-0% מהכסף במנורה מבטחים תגמולים כספי (שקלי) חשוף למניות, נכון ל-30.6.2026.
כמה מהכסף במנורה מבטחים תגמולים כספי (שקלי) מושקע בחו"ל?
כ-0% מהמסלול חשוף לשווקים בחו"ל, וכ-0% חשוף למטבע זר אחרי גידור, נכון ל-30.6.2026.
מה התשואה ודמי הניהול של מנורה מבטחים תגמולים כספי (שקלי)?
דמי הניהול הממוצעים מהיתרה הם 0.45% בשנה, התשואה מתחילת השנה היא 2.6%, התשואה השנתית הממוצעת בשלוש השנים האחרונות היא 4.3%, לפי הדיווח לרשות שוק ההון עד אוגוסט 2026. התשואה נטו אחרי דמי ניהול, ותשואת עבר אינה מבטיחה תשואה עתידית.
פרטי מקור
- מספר אוצר
- 1343
- סוג מוצר
- גמל לתגמולים
- נכון ל-
- רבעון 2 2026
- מקור
- דוח "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד"
- כיסוי אימות
- 100% מסך המסלול, מאומת מול גיליון "סכום נכסים"
- רישיון
- CC BY 4.0, מותר להשתמש בתנאי שמציינים את בקופה כמקור
המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.