בקופה מה יש בקופה?
הרכב נכסים נכון ל-30 ביוני 2026 · תשואה ודמי ניהול: אוגוסט 2026(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026

אנליסט גמל כספי (שקלי)

אנליסט קופות גמל · קופת גמל / השתלמות · מספר אוצר 815

גמל לתגמולים כספי / שקלי רבעון 2 2026 + הוספה לתיק שלי השוואה למסלול אחר

במה מושקע אנליסט גמל כספי (שקלי)?

בקצרה: אנליסט גמל כספי (שקלי) הוא מסלול כמעט בלי מניות, בלי חשיפה לשווקים בחו"ל ולמטבע זר. כ-92% מושקע באג"ח. המסלול מנהל 70.7 מיליון ₪, נכון ל-30.6.2026, לפי הדוח הרשמי של אנליסט קופות גמל.
0.0%חשיפה למניותכולל חוזים ואופציות · דיווח רשמינמוך מ-92% מסלולי הגמל לתגמולים
0.0%חשיפה לחו"ללפי החשיפה הכלכלית · דיווח רשמינמוך מ-95% מסלולי הגמל לתגמולים
71 מיליון ₪שווי המסלולבאוגוסט 2026: 66 מיליון ₪ (כולל הפקדות ומשיכות)נמוך מ-92% מסלולי הגמל לתגמולים
עוד נתונים
0.0%חשיפה למט"חאחרי גידור · דיווח רשמי
3.34%תשואה לפדיון של האג"חמחושבת על 100% מרכיב החוב
100.0%נכסים סחיריםלא סחיר 0.0%

תשואה ודמי ניהול

נתון רשמי, לא דירוג
דמי ניהול
0.59%
מהיתרה, בשנה · 0.00% מההפקדות
גבוה מ-62% מסלולי הגמל לתגמולים
מתחילת השנה עד אוגוסט 2026
2.7%
ממוצע שנתי, 3 שנים
4.4%
ממוצע שנתי, 5 שנים
3.2%

תנודתיות (סטיית תקן) 0.6% · מדד שארפ -0.14.

התשואה היא נתון היסטורי ואינה צופה פני עתיד. מסלולים עם חשיפה שונה למניות נושאים סיכון שונה, ולכן כדאי להשוות תשואה רק בין מסלולים בעלי הרכב דומה. התשואה נטו, אחרי דמי הניהול.

מקור: דיווח הגוף המוסדי לרשות שוק ההון (גמל-נט/פנסיה-נט, data.gov.il), נכון לאוגוסט 2026.

תשואות ודמי ניהול של כל מסלולי גמל לתגמולים ←

הניתוח מכסה את מלוא נכסי המסלול: 70.7 מיליון ₪ ב־29 שורות אחזקה, כפי שדווחו ברבעון 2 2026. הסכום אומת מול גיליון "סכום נכסים" שבקובץ המקור (פער 0.00%). 0.0% מהמסלול מוחזק בנכסים לא־סחירים (אג"ח מיועדות, אפיק מובטח תשואה, קרנות השקעה, הלוואות, זכויות מקרקעין ומוצרים מובנים), ששוויים נקבע בהערכה ולא במסחר יומי.

הקצאת הנכסים

אג"ח92.4%
מזומנים7.2%
מוצרים מובנים0.5%

כך מתפלג הכסף שהושקע בפועל: קרן סל על מדד מניות נספרת כמניות ולא כ"קרן".

אג"ח92.4%65.3 מיליון ₪
מזומנים7.2%5.1 מיליון ₪
מוצרים מובנים0.5%365 אלף ₪

לאן הכסף חשוף

ישראל מול חו"ל

0.0% מהמסלול חשוף לשווקים בחו"ל (חשיפה כלכלית, דיווח רשמי, יוני 2026).

למה בפירוט לפי נייר יוצא מספר אחר?
ישראל 100%

בפירוט לפי מקום הרישום של כל נייר, 0.0% מסווג "חו"ל", קרוב למספר הרשמי.

מטבעות

0.0% מהמסלול חשוף למטבע זר, אחרי גידור (דיווח רשמי, יוני 2026).

פירוט לפי מטבע הנייר, לפני גידור
שקל100.0%

0.0% מהנכסים נקובים במטבע זר, קרוב למספר הרשמי.

8 האחזקות הגדולות

8 האחזקות הגדולות במסלול
מקמ 317אג"ח ממשלתי19.85%14.0 מיליון ₪
מקמ 417אג"ח ממשלתי12.46%8.8 מיליון ₪
מלווה קצר מועד 217אג"ח ממשלתי8.75%6.2 מיליון ₪
מלווה קצר מועד 916אג"ח ממשלתי7.86%5.6 מיליון ₪
בנק לאומי לישראל בע"ממזומנים ושווי מזומנים7.17%5.1 מיליון ₪
מלווה קצר מועד 517אג"ח ממשלתי6.89%4.9 מיליון ₪
מלווה קצר מועד 1116אג"ח ממשלתי6.72%4.7 מיליון ₪
מקמ 617אג"ח ממשלתי6.03%4.3 מיליון ₪

כל האחזקות במסלול (29) ←

רכיב החוב — 92.4% מהמסלול

התשואה השנתית שרכיב החוב צפוי להניב אם כל האג"ח יוחזקו עד מועד הפירעון.
3.34%
כיסוי 100% מרכיב החוב
משך חיים ממוצע: כמה שנים בממוצע עד שהכסף באג"ח חוזר. ככל שהוא ארוך יותר, כך האג"ח רגישה יותר לשינויי ריבית.
0.54 שנים
דירוג ממוצע
—
מעט מדי אג"ח מדורגות (6% מהחוב)

פילוח דירוגים, מתוך רכיב החוב

ממשלתי (RF)93.7%
AAA2.5%
AA1.8%
A1.4%
ללא דירוג0.6%

הדירוג הממוצע מוצג רק כשלפחות מחצית מרכיב החוב מדורגת. אג"ח ממשלתיות ואג"ח מגובות מדינה אינן נושאות דירוג קונצרני ואינן נכללות בו.

לפרופיל החוב המלא: תשואה לפי סוג נכס, פילוח הצמדה וחוב בעייתי ←

מסלולים דומים

אותה קטגוריה וסוג חשיפה, בחברות אחרות
מסלולים דומים לאנליסט גמל כספי (שקלי)
אנליסט גמל כספי (שקלי) (המסלול הזה)אנליסט קופות גמל0.59%4.4%0.0%71 מיליון ₪
אלטשולר שחם גמל כספי (שקלי)אלטשולר שחם גמל ופנסיה0.58%4.7%0.0%290 מיליון ₪השוואה ←
כלל תמר כספי (שקלי)כלל פנסיה וגמל0.45%5.0%0.0%275 מיליון ₪השוואה ←
מיטב גמל כספי (שקלי)מיטב גמל ופנסיה0.54%3.9%0.0%247 מיליון ₪השוואה ←
הפניקס גמל כספי (שקלי)הפניקס פנסיה וגמל0.57%4.4%0.0%186 מיליון ₪השוואה ←
מנורה מבטחים תגמולים כספי (שקלי)מנורה מבטחים פנסיה וגמל0.45%4.3%0.0%129 מיליון ₪השוואה ←
מור תגמולים - כספי (שקלי)מור גמל ופנסיה0.65%4.4%0.0%122 מיליון ₪השוואה ←
מגדל לתגמולים ולפיצויים כספי (שקלי)מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל0.51%4.4%0.0%83 מיליון ₪השוואה ←

ממוין לפי שווי המסלול. דמי ניהול ממוצעים מהיתרה ותשואה נטו לפי דיווח רשמי; תשואת עבר אינה צופה פני עתיד. "השוואה" פותחת את כלי ההשוואה עם שני המסלולים.

איפה המסלול עומד ביחס למסלולים אחרים

מיקום בתוך אותו סוג מוצר, לא המלצה

מחזיק נייר מסוים?

שאלות נפוצות

כמה מניות יש באנליסט גמל כספי (שקלי)?

כ-0% מהכסף באנליסט גמל כספי (שקלי) חשוף למניות, נכון ל-30.6.2026.

כמה מהכסף באנליסט גמל כספי (שקלי) מושקע בחו"ל?

כ-0% מהמסלול חשוף לשווקים בחו"ל, וכ-0% חשוף למטבע זר אחרי גידור, נכון ל-30.6.2026.

מה התשואה ודמי הניהול של אנליסט גמל כספי (שקלי)?

דמי הניהול הממוצעים מהיתרה הם 0.59% בשנה, התשואה מתחילת השנה היא 2.7%, התשואה השנתית הממוצעת בשלוש השנים האחרונות היא 4.4%, לפי הדיווח לרשות שוק ההון עד אוגוסט 2026. התשואה נטו אחרי דמי ניהול, ותשואת עבר אינה מבטיחה תשואה עתידית.

פרטי מקור

מספר אוצר
815
סוג מוצר
גמל לתגמולים
נכון ל-
רבעון 2 2026
מקור
דוח "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד"
כיסוי אימות
100% מסך המסלול, מאומת מול גיליון "סכום נכסים"
רישיון
CC BY 4.0, מותר להשתמש בתנאי שמציינים את בקופה כמקור

המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.