הרכב נכסים נכון ל-30 ביוני 2026 · תשואה ודמי ניהול: אוגוסט 2026
(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026
קופת גמל לתגמולים אלטשולר שחם: כל 13 המסלולים, תשואות ובמה מושקע
אלטשולר שחם גמל ופנסיה · ח.פ. 513173393
כל מסלולי גמל לתגמולים של אלטשולר שחם
תשואה ודמי ניהול עד אוגוסט 2026| אלטשולר שחם גמל לבני 50 עד 60 | תלוי גיל — גילאי 50 עד 60 | 0.64% | 6.3% | 10.8% | 5.8% | 51% | 25.0 מיליארד ₪ |
| אלטשולר שחם גמל לבני 60 ומעלה | תלוי גיל — גיל 60 ומעלה | 0.61% | 4.5% | 7.8% | 4.4% | 29% | 9.2 מיליארד ₪ |
| אלטשולר שחם גמל לבני 50 ומטה | תלוי גיל — עד גיל 50 | 0.66% | 7.6% | 12.8% | 6.8% | 60% | 4.2 מיליארד ₪ |
| אלטשולר שחם גמל מניות | מניות | 0.61% | 10.6% | 18.3% | 9.3% | 98% | 2.8 מיליארד ₪ |
| אלטשולר שחם גמל עוקב מדדי מניות | עוקב מדד מניות | 0.56% | 12.9% | 16.6% | 9.5% | 100% | 895 מיליון ₪ |
| אלטשולר שחם גמל אשראי ואג"ח | אשראי ואג"ח (ללא מניות) | 0.60% | 2.5% | 4.6% | 3.0% | 6% | 698 מיליון ₪ |
| אלטשולר שחם גמל משולב סחיר | משולב (מעורב) | 0.54% | 5.0% | 11.3% | — | 53% | 636 מיליון ₪ |
| אלטשולר שחם גמל עוקב מדד S&P 500 | עוקב מדד S&P 500 | 0.59% | 5.2% | — | — | 100% | 436 מיליון ₪ |
| אלטשולר שחם גמל כספי (שקלי) | כספי / שקלי | 0.58% | 2.8% | 4.7% | 3.6% | 0% | 290 מיליון ₪ |
| אלטשולר שחם גמל מניות סחיר | מניות (סחיר) | — | 6.1% | — | — | 100% | 217 מיליון ₪ |
| אלטשולר שחם גמל הלכה | הלכה / שריעה | 0.67% | 6.5% | 11.0% | 6.5% | 53% | 216 מיליון ₪ |
| אלטשולר שחם גמל אג"ח ממשלות | אג"ח ממשלתי | 0.62% | 2.8% | 4.9% | 2.8% | 0% | 206 מיליון ₪ |
| אלטשולר שחם גמל עוקב מדדים- גמיש | עוקב מדדים (גמיש) | 0.57% | 2.6% | 6.6% | — | 51% | 122 מיליון ₪ |
התשואות נטו, אחרי דמי ניהול, כפי שהגוף מדווח לרשות שוק ההון. דמי הניהול הם הממוצע בפועל במסלול. החשיפה למניות במונחי דלתא. תשואת עבר אינה מבטיחה תשואה עתידית, והעמוד אינו המלצה.
במה הכסף מושקע: עשרת הניירות הגדולים
רבעון 2 2026| מ.ק.מ. 726 | אג"ח ממשלתי | 2.7 מיליארד ₪ | 6.0% | 11 מתוך 13 |
| ממשל שקלית 0142 | אג"ח ממשלתי | 2.0 מיליארד ₪ | 4.4% | 8 מתוך 13 |
| ממשל שקלית 1152 | אג"ח ממשלתי | 1.9 מיליארד ₪ | 4.2% | 8 מתוך 13 |
| ממשל צמודה 1033 | אג"ח ממשלתי | 1.4 מיליארד ₪ | 3.2% | 7 מתוך 13 |
| מ.ק.מ. 1016 | אג"ח ממשלתי | 1.1 מיליארד ₪ | 2.4% | 11 מתוך 13 |
| מ.ק.מ. 916 | אג"ח ממשלתי | 974 מיליון ₪ | 2.2% | 11 מתוך 13 |
| ממשל שקלית 0537 | אג"ח ממשלתי | 974 מיליון ₪ | 2.2% | 8 מתוך 13 |
| מ.ק.מ. 417 | אג"ח ממשלתי | 889 מיליון ₪ | 2.0% | 11 מתוך 13 |
| פועלים | מניות | 863 מיליון ₪ | 1.9% | 7 מתוך 13 |
| ממשל צמודה 0527 | אג"ח ממשלתי | 760 מיליון ₪ | 1.7% | 6 מתוך 13 |
החזקה ישירה בלבד, בסוף הרבעון. בלי מזומן, פיקדונות, הלוואות, נגזרים ואג"ח מיועדות. קרן סל שמחזיקה מדד מופיעה כנייר אחד, לא לפי המניות שבתוכה.
קופת גמל לתגמולים בחברות אחרות









כל המסלולים של אלטשולר שחם ← · השוואת אלטשולר שחם גמל לבני 50 עד 60 למסלול אחר ←
שאלות נפוצות
אילו מסלולים יש בקופת גמל לתגמולים של אלטשולר שחם?
לאלטשולר שחם יש 13 מסלולי גמל לתגמולים פעילים: אלטשולר שחם גמל לבני 50 עד 60, אלטשולר שחם גמל לבני 60 ומעלה, אלטשולר שחם גמל לבני 50 ומטה, אלטשולר שחם גמל מניות, אלטשולר שחם גמל עוקב מדדי מניות, אלטשולר שחם גמל אשראי ואג"ח ועוד 7. המסלולים נבדלים בעיקר בכמה מניות יש בהם, ולכן התשואה שלהם שונה מאוד בשנים טובות ורעות.
מה דמי הניהול בקופת גמל לתגמולים של אלטשולר שחם?
דמי הניהול הממוצעים בפועל במסלולי גמל לתגמולים של אלטשולר שחם הם 0.63% מהיתרה בשנה, לעומת חציון של 0.57% בכל החברות, לפי הדיווח לרשות שוק ההון עד אוגוסט 2026. זה הממוצע בכל המסלול. דמי הניהול האישיים נקבעים מול הקופה, ולרוב אפשר להוריד אותם.
במה מושקע הכסף בקופת גמל לתגמולים של אלטשולר שחם?
בממוצע משוקלל 50.9% מהכסף חשוף למניות, 44.3% לחו"ל ו-23.3% למטבע חוץ, נכון לרבעון 2 2026. בכל עמוד מסלול אפשר לראות את כל הניירות שהוא מחזיק.
יש לכם קופת גמל לתגמולים באלטשולר שחם?
סוכן ביטוח פנסיוני מורשה יבדוק אם המסלול ודמי הניהול מתאימים לכם, ויחזור אליכם בטלפון.
המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.