הרכב נכסים נכון ל-30 ביוני 2026 · תשואה ודמי ניהול: אוגוסט 2026
(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026
קופת גמל לתגמולים הראל: כל 12 המסלולים, תשואות ובמה מושקע
הראל פנסיה וגמל · ח.פ. 512267592
כל מסלולי גמל לתגמולים של הראל
תשואה ודמי ניהול עד אוגוסט 2026| הראל גמל- ומעלה 60 | תלוי גיל — גיל 60 ומעלה | 0.56% | 5.0% | 7.9% | 4.8% | 33% | 13.5 מיליארד ₪ |
| הראל גמל מסלול לגילאי 60 ומעלה | תלוי גיל — גיל 60 ומעלה | 0.41% | 6.7% | 11.0% | 7.1% | 51% | 7.1 מיליארד ₪ |
| הראל גמל- עוקב מדד S&P 500 | עוקב מדד S&P 500 | 0.50% | 5.6% | 11.2% | 10.9% | 99% | 3.1 מיליארד ₪ |
| הראל גמל- לגילאי 50 ומטה | תלוי גיל — עד גיל 50 | 0.56% | 7.9% | 12.6% | 8.0% | 59% | 2.8 מיליארד ₪ |
| הראל גמל- מניות סחיר | מניות (סחיר) | 0.46% | 9.1% | — | — | 99% | 1.4 מיליארד ₪ |
| הראל גמל- עוקב מדדים גמיש | עוקב מדדים (גמיש) | 0.43% | 7.0% | 12.5% | — | 58% | 1.1 מיליארד ₪ |
| הראל גמל- עוקב מדדי מניות | עוקב מדד מניות | 0.50% | 7.2% | — | — | 99% | 333 מיליון ₪ |
| הראל גמל אשראי ואג"ח | אשראי ואג"ח (ללא מניות) | 0.45% | 2.7% | 4.4% | 3.2% | 0% | 305 מיליון ₪ |
| הראל גמל- אג"ח סחיר | אג"ח סחיר | 0.51% | 3.3% | — | — | 0% | 225 מיליון ₪ |
| הראל גמל- משולב סחיר | משולב (מעורב) | 0.51% | 4.9% | 4.1% | — | 58% | 139 מיליון ₪ |
| הראל גמל- עוקב מדדי אג"ח | עוקב מדד אג"ח | 0.43% | -5.4% | — | — | 0% | 52 מיליון ₪ |
| הראל גמל- קיימות | קיימות (ESG) | 0.55% | 4.3% | — | — | 92% | 8 מיליון ₪ |
התשואות נטו, אחרי דמי ניהול, כפי שהגוף מדווח לרשות שוק ההון. דמי הניהול הם הממוצע בפועל במסלול. החשיפה למניות במונחי דלתא. תשואת עבר אינה מבטיחה תשואה עתידית, והעמוד אינו המלצה.
במה הכסף מושקע: עשרת הניירות הגדולים
רבעון 2 2026| ממשל צמודה 1033 | אג"ח ממשלתי | 625 מיליון ₪ | 2.1% | 3 מתוך 12 |
| ממשל צמודה 1131 | אג"ח ממשלתי | 425 מיליון ₪ | 1.4% | 3 מתוך 12 |
| ממשל שקלית 0537 | אג"ח ממשלתי | 395 מיליון ₪ | 1.3% | 3 מתוך 12 |
| ממשל צמודה 0529 | אג"ח ממשלתי | 361 מיליון ₪ | 1.2% | 3 מתוך 12 |
| ממשל שקלית 0432 | אג"ח ממשלתי | 333 מיליון ₪ | 1.1% | 3 מתוך 12 |
| ממשל שקלית 0347 | אג"ח ממשלתי | 329 מיליון ₪ | 1.1% | 3 מתוך 12 |
| מ.ק.מ 617 | אג"ח ממשלתי | 313 מיליון ₪ | 1.0% | 8 מתוך 12 |
| תכלית סל S&P 500 | קרנות סל | 305 מיליון ₪ | 1.0% | 1 מתוך 12 |
| טבע פארמצבטיקלס (ADR) | מניות | 293 מיליון ₪ | 1.0% | 4 מתוך 12 |
| נובה | מניות | 270 מיליון ₪ | 0.9% | 4 מתוך 12 |
החזקה ישירה בלבד, בסוף הרבעון. בלי מזומן, פיקדונות, הלוואות, נגזרים ואג"ח מיועדות. קרן סל שמחזיקה מדד מופיעה כנייר אחד, לא לפי המניות שבתוכה.
קופת גמל לתגמולים בחברות אחרות









כל המסלולים של הראל ← · השוואת הראל גמל- ומעלה 60 למסלול אחר ←
שאלות נפוצות
אילו מסלולים יש בקופת גמל לתגמולים של הראל?
להראל יש 12 מסלולי גמל לתגמולים פעילים: הראל גמל- ומעלה 60, הראל גמל מסלול לגילאי 60 ומעלה, הראל גמל- עוקב מדד S&P 500, הראל גמל- לגילאי 50 ומטה, הראל גמל- מניות סחיר, הראל גמל- עוקב מדדים גמיש ועוד 6. המסלולים נבדלים בעיקר בכמה מניות יש בהם, ולכן התשואה שלהם שונה מאוד בשנים טובות ורעות.
מה דמי הניהול בקופת גמל לתגמולים של הראל?
דמי הניהול הממוצעים בפועל במסלולי גמל לתגמולים של הראל הם 0.51% מהיתרה בשנה, לעומת חציון של 0.57% בכל החברות, לפי הדיווח לרשות שוק ההון עד אוגוסט 2026. זה הממוצע בכל המסלול. דמי הניהול האישיים נקבעים מול הקופה, ולרוב אפשר להוריד אותם.
במה מושקע הכסף בקופת גמל לתגמולים של הראל?
בממוצע משוקלל 50.7% מהכסף חשוף למניות, 53.5% לחו"ל ו-26.9% למטבע חוץ, נכון לרבעון 2 2026. בכל עמוד מסלול אפשר לראות את כל הניירות שהוא מחזיק.
יש לכם קופת גמל לתגמולים בהראל?
סוכן ביטוח פנסיוני מורשה יבדוק אם המסלול ודמי הניהול מתאימים לכם, ויחזור אליכם בטלפון.
המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.