בקופה מה יש בקופה?
הרכב נכסים נכון ל-30 ביוני 2026 · תשואה ודמי ניהול: אוגוסט 2026(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026

הראל גמל אשראי ואג"ח

הראל פנסיה וגמל · קופת גמל / השתלמות · מספר אוצר 1334

גמל לתגמולים אשראי ואג"ח (ללא מניות) רבעון 2 2026 + הוספה לתיק שלי השוואה למסלול אחר

במה מושקע הראל גמל אשראי ואג"ח?

בקצרה: הראל גמל אשראי ואג"ח הוא מסלול כמעט בלי מניות, בלי חשיפה לשווקים בחו"ל ולמטבע זר. כ-79% מושקע באג"ח. המסלול מנהל 305.2 מיליון ₪, נכון ל-30.6.2026, לפי הדוח הרשמי של הראל פנסיה וגמל.
0.0%חשיפה למניותכולל חוזים ואופציות · דיווח רשמינמוך מ-92% מסלולי הגמל לתגמולים
0.0%חשיפה לחו"ללפי החשיפה הכלכלית · דיווח רשמינמוך מ-91% מסלולי הגמל לתגמולים
305 מיליון ₪שווי המסלולבאוגוסט 2026: 295 מיליון ₪ (כולל הפקדות ומשיכות)נמוך מ-62% מסלולי הגמל לתגמולים
עוד נתונים
0.0%חשיפה למט"חאחרי גידור · דיווח רשמי
3.32%תשואה לפדיון של האג"חמחושבת על 100% מרכיב החוב
100.0%נכסים סחיריםלא סחיר 0.0%

תשואה ודמי ניהול

נתון רשמי, לא דירוג
דמי ניהול
0.45%
מהיתרה, בשנה · 0.06% מההפקדות
נמוך מ-94% מסלולי הגמל לתגמולים
מתחילת השנה עד אוגוסט 2026
2.7%
ממוצע שנתי, 3 שנים
4.4%
ממוצע שנתי, 5 שנים
3.2%

תנודתיות (סטיית תקן) 0.6% · מדד שארפ -0.09.

התשואה היא נתון היסטורי ואינה צופה פני עתיד. מסלולים עם חשיפה שונה למניות נושאים סיכון שונה, ולכן כדאי להשוות תשואה רק בין מסלולים בעלי הרכב דומה. התשואה נטו, אחרי דמי הניהול.

מקור: דיווח הגוף המוסדי לרשות שוק ההון (גמל-נט/פנסיה-נט, data.gov.il), נכון לאוגוסט 2026.

תשואות ודמי ניהול של כל מסלולי גמל לתגמולים ←

הניתוח מכסה את מלוא נכסי המסלול: 305.2 מיליון ₪ ב־48 שורות אחזקה, כפי שדווחו ברבעון 2 2026. הסכום אומת מול גיליון "סכום נכסים" שבקובץ המקור (פער 0.00%). 0.0% מהמסלול מוחזק בנכסים לא־סחירים (אג"ח מיועדות, אפיק מובטח תשואה, קרנות השקעה, הלוואות, זכויות מקרקעין ומוצרים מובנים), ששוויים נקבע בהערכה ולא במסחר יומי.

הקצאת הנכסים

אג"ח79.2%
מזומנים20.8%

כך מתפלג הכסף שהושקע בפועל: קרן סל על מדד מניות נספרת כמניות ולא כ"קרן".

אג"ח79.2%241.6 מיליון ₪
מזומנים20.8%63.6 מיליון ₪

לאן הכסף חשוף

ישראל מול חו"ל

0.0% מהמסלול חשוף לשווקים בחו"ל (חשיפה כלכלית, דיווח רשמי, יוני 2026).

למה בפירוט לפי נייר יוצא מספר אחר?
ישראל 100%

בפירוט לפי מקום הרישום של כל נייר, 0.0% מסווג "חו"ל", קרוב למספר הרשמי.

מטבעות

0.0% מהמסלול חשוף למטבע זר, אחרי גידור (דיווח רשמי, יוני 2026).

פירוט לפי מטבע הנייר, לפני גידור
שקל100.0%
דולר אמריקאי0.0%
אירו0.0%

0.0% מהנכסים נקובים במטבע זר, קרוב למספר הרשמי.

8 האחזקות הגדולות

8 האחזקות הגדולות במסלול
מ.ק.מ 617אג"ח ממשלתי20.97%64.0 מיליון ₪
מ.ק.מ 517אג"ח ממשלתי12.23%37.3 מיליון ₪
מ.ק.מ. 1116אג"ח ממשלתי8.19%25.0 מיליון ₪
ממשל משתנה 1134אג"ח ממשלתי8.10%24.7 מיליון ₪
מ.ק.מ 317אג"ח ממשלתי6.71%20.5 מיליון ₪
בנק לאומימזומנים ושווי מזומנים6.52%19.9 מיליון ₪
ממשל משתנה 1130אג"ח ממשלתי6.28%19.2 מיליון ₪
מ.ק.מ. 117אג"ח ממשלתי5.82%17.8 מיליון ₪

כל האחזקות במסלול (48) ←

רכיב החוב — 79.2% מהמסלול

התשואה השנתית שרכיב החוב צפוי להניב אם כל האג"ח יוחזקו עד מועד הפירעון.
3.32%
כיסוי 100% מרכיב החוב
משך חיים ממוצע: כמה שנים בממוצע עד שהכסף באג"ח חוזר. ככל שהוא ארוך יותר, כך האג"ח רגישה יותר לשינויי ריבית.
1.63 שנים
דירוג ממוצע
—

פילוח דירוגים, מתוך רכיב החוב

ממשלתי (RF)100.0%

לפרופיל החוב המלא: תשואה לפי סוג נכס, פילוח הצמדה וחוב בעייתי ←

מסלולים דומים

אותה קטגוריה וסוג חשיפה, בחברות אחרות
מסלולים דומים להראל גמל אשראי ואג"ח
הראל גמל אשראי ואג"ח (המסלול הזה)הראל פנסיה וגמל0.45%4.4%0.0%305 מיליון ₪
מיטב גמל אשראי ואג"חמיטב גמל ופנסיה0.56%6.0%4.2%1.7 מיליארד ₪השוואה ←
מור תגמולים אשראי ואג"חמור גמל ופנסיה0.62%8.8%4.0%1.1 מיליארד ₪השוואה ←
הפניקס גמל אשראי ואג"חהפניקס פנסיה וגמל0.59%4.9%0.3%1.1 מיליארד ₪השוואה ←
כלל תמר אשראי ואג"חכלל פנסיה וגמל0.56%6.0%5.8%965 מיליון ₪השוואה ←
אלטשולר שחם גמל אשראי ואג"חאלטשולר שחם גמל ופנסיה0.60%4.6%5.8%698 מיליון ₪השוואה ←
ילין לפידות קופת גמל אשראי ואג"חילין לפידות ניהול קופות גמל0.60%5.1%11.5%416 מיליון ₪השוואה ←
מנורה מבטחים תגמולים אשראי ואג"חמנורה מבטחים פנסיה וגמל0.47%6.8%20.5%373 מיליון ₪השוואה ←
מגדל לתגמולים ולפיצויים אשראי ואג"חמגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל0.50%5.7%4.0%290 מיליון ₪השוואה ←

ממוין לפי שווי המסלול. דמי ניהול ממוצעים מהיתרה ותשואה נטו לפי דיווח רשמי; תשואת עבר אינה צופה פני עתיד. "השוואה" פותחת את כלי ההשוואה עם שני המסלולים.

איפה המסלול עומד ביחס למסלולים אחרים

מיקום בתוך אותו סוג מוצר, לא המלצה

מחזיק נייר מסוים?

שאלות נפוצות

כמה מניות יש בהראל גמל אשראי ואג"ח?

כ-0% מהכסף בהראל גמל אשראי ואג"ח חשוף למניות, נכון ל-30.6.2026.

כמה מהכסף בהראל גמל אשראי ואג"ח מושקע בחו"ל?

כ-0% מהמסלול חשוף לשווקים בחו"ל, וכ-0% חשוף למטבע זר אחרי גידור, נכון ל-30.6.2026.

מה התשואה ודמי הניהול של הראל גמל אשראי ואג"ח?

דמי הניהול הממוצעים מהיתרה הם 0.45% בשנה, התשואה מתחילת השנה היא 2.7%, התשואה השנתית הממוצעת בשלוש השנים האחרונות היא 4.4%, לפי הדיווח לרשות שוק ההון עד אוגוסט 2026. התשואה נטו אחרי דמי ניהול, ותשואת עבר אינה מבטיחה תשואה עתידית.

פרטי מקור

מספר אוצר
1334
סוג מוצר
גמל לתגמולים
נכון ל-
רבעון 2 2026
מקור
דוח "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד"
כיסוי אימות
100% מסך המסלול, מאומת מול גיליון "סכום נכסים"
רישיון
CC BY 4.0, מותר להשתמש בתנאי שמציינים את בקופה כמקור

המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.