בקופה מה יש בקופה?
הרכב נכסים נכון ל-30 ביוני 2026 · תשואה ודמי ניהול: אוגוסט 2026(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026

מנורה מבטחים תגמולים מניות סחיר

מנורה מבטחים פנסיה וגמל · קופת גמל / השתלמות · מספר אוצר 15725

גמל לתגמולים מניות (סחיר) רבעון 2 2026 + הוספה לתיק שלי השוואה למסלול אחר

במה מושקע מנורה מבטחים תגמולים מניות סחיר?

בקצרה: מנורה מבטחים תגמולים מניות סחיר הוא מסלול מנייתי: כ-96% מהכסף חשוף למניות, כ-2% לשווקים בחו"ל וכ-13% למטבע זר. המסלול מנהל 73.4 מיליון ₪, נכון ל-30.6.2026, לפי הדוח הרשמי של מנורה מבטחים פנסיה וגמל.
96.1%חשיפה למניותכולל חוזים ואופציות · דיווח רשמי↑ 97.4% באוגוסט 2026 (+1.3 נק')גבוה מ-69% מסלולי הגמל לתגמולים
1.6%חשיפה לחו"ללפי החשיפה הכלכלית · דיווח רשמי↓ 1.5% באוגוסט 2026 (-0.1 נק')נמוך מ-88% מסלולי הגמל לתגמולים
73 מיליון ₪שווי המסלולבאוגוסט 2026: 80 מיליון ₪ (כולל הפקדות ומשיכות)נמוך מ-91% מסלולי הגמל לתגמולים
עוד נתונים
13.3%חשיפה למט"חאחרי גידור · דיווח רשמי↓ 11.4% באוגוסט 2026 (-1.9 נק')
99.1%נכסים סחיריםלא סחיר 0.9%

תשואה ודמי ניהול

נתון רשמי, לא דירוג
מתחילת השנה עד אוגוסט 2026
10.0%

התשואה היא נתון היסטורי ואינה צופה פני עתיד. מסלולים עם חשיפה שונה למניות נושאים סיכון שונה, ולכן כדאי להשוות תשואה רק בין מסלולים בעלי הרכב דומה. התשואה נטו, אחרי דמי הניהול.

מקור: דיווח הגוף המוסדי לרשות שוק ההון (גמל-נט/פנסיה-נט, data.gov.il), נכון לאוגוסט 2026.

תשואות ודמי ניהול של כל מסלולי גמל לתגמולים ←

הניתוח מכסה את מלוא נכסי המסלול: 73.4 מיליון ₪ ב־279 שורות אחזקה, כפי שדווחו ברבעון 2 2026. הסכום אומת מול גיליון "סכום נכסים" שבקובץ המקור (פער 0.00%). 0.9% מהמסלול מוחזק בנכסים לא־סחירים (אג"ח מיועדות, אפיק מובטח תשואה, קרנות השקעה, הלוואות, זכויות מקרקעין ומוצרים מובנים), ששוויים נקבע בהערכה ולא במסחר יומי.

הקצאת הנכסים

מניות95.2%
מזומנים4.1%
נגזרים0.6%
אג"ח0.1%
אחר0.0%
קרנות — סיווג לא זוהה0.0%

כך מתפלג הכסף שהושקע בפועל: קרן סל על מדד מניות נספרת כמניות ולא כ"קרן".

מניות95.2%69.9 מיליון ₪
מזומנים4.1%3.0 מיליון ₪
נגזרים0.6%406 אלף ₪
אג"ח0.1%57 אלף ₪
אחר<0.05%35 אלף ₪
קרנות — סיווג לא זוהה<0.05%32 אלף ₪

חשיפה למניות: מה נקנה בפועל ומה מגיע מחוזים

מניות שנקנו ישירות88.6%
מניות דרך קרנות סל ונאמנות6.6%
סך המניות שנקנו בפועל95.2%
חשיפה כוללת, כולל חוזים ואופציות (דיווח רשמי)96.1%

המניות שנקנו בפועל (95.2%) קרובות לחשיפה הכוללת שהקופה מדווחת (96.1%, יוני 2026). המסלול לא מחזיק חוזים או אופציות שמשנים את התמונה.

לאן הכסף חשוף

ישראל מול חו"ל

1.6% מהמסלול חשוף לשווקים בחו"ל (חשיפה כלכלית, דיווח רשמי, יוני 2026).

למה בפירוט לפי נייר יוצא מספר אחר?
ישראל 94%
חו"ל 6.3%

בפירוט לפי מקום הרישום של כל נייר, 6.3% מסווג "חו"ל", קרוב למספר הרשמי.

מטבעות

13.3% מהמסלול חשוף למטבע זר, אחרי גידור (דיווח רשמי, יוני 2026).

פירוט לפי מטבע הנייר, לפני גידור
שקל93.6%
דולר אמריקאי6.3%
אירו0.0%
ליש"ט0.0%

6.4% מהנכסים נקובים במטבע זר. חוזים ונגזרים מוסיפים חשיפה למטבע זר מעבר לנכסים עצמם.

ענפים מובילים — החזקה ישירה

בנקים15.2%
מוליכים למחצה10.4%
נדל"ן מניב בישראל8.1%
פארמה6.5%
בנייה6.5%
ביטוח6.3%
אנרגיה מתחדשת5.6%
ביטחוניות5.5%

הענפים מחושבים מהמניות המוחזקות ישירות בלבד. במניות המוחזקות דרך קרנות, הקובץ מדווח את סיווג הקרן ולא את ענפי החברות שבתוכה.

8 האחזקות הגדולות

8 האחזקות הגדולות במסלול
לאומימניות5.71%4.2 מיליון ₪
פועליםמניות5.66%4.2 מיליון ₪
טאוארמניות5.22%3.8 מיליון ₪
Teva US-Teva Pharmacuticalמניות4.29%3.1 מיליון ₪
אלביט מערכותמניות3.84%2.8 מיליון ₪
בנק לאומי לישראל בע"ממזומנים ושווי מזומנים3.83%2.8 מיליון ₪
נובהמניות3.45%2.5 מיליון ₪
הפניקסמניות3.01%2.2 מיליון ₪

כל האחזקות במסלול (279) ←

מסלולים דומים

אותה קטגוריה וסוג חשיפה, בחברות אחרות
מסלולים דומים למנורה מבטחים תגמולים מניות סחיר
מנורה מבטחים תגמולים מניות סחיר (המסלול הזה)מנורה מבטחים פנסיה וגמל——96.1%73 מיליון ₪
מור תגמולים מניות סחירמור גמל ופנסיה0.63%—97.8%1.9 מיליארד ₪השוואה ←
הראל גמל- מניות סחירהראל פנסיה וגמל0.46%—98.6%1.4 מיליארד ₪השוואה ←
הפניקס גמל מניות סחירהפניקס פנסיה וגמל0.51%—97.3%1.2 מיליארד ₪השוואה ←
אנליסט גמל מניות סחיראנליסט קופות גמל0.59%11.3%101.5%1.0 מיליארד ₪השוואה ←
מגדל לתגמולים ולפיצויים מניות סחירמגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל0.53%—100.2%719 מיליון ₪השוואה ←
מיטב גמל מניות סחירמיטב גמל ופנסיה0.59%—99.9%435 מיליון ₪השוואה ←
כלל תמר מניות סחירכלל פנסיה וגמל——98.7%395 מיליון ₪השוואה ←
אלטשולר שחם גמל מניות סחיראלטשולר שחם גמל ופנסיה——99.5%217 מיליון ₪השוואה ←

ממוין לפי שווי המסלול. דמי ניהול ממוצעים מהיתרה ותשואה נטו לפי דיווח רשמי; תשואת עבר אינה צופה פני עתיד. "השוואה" פותחת את כלי ההשוואה עם שני המסלולים.

איפה המסלול עומד ביחס למסלולים אחרים

מיקום בתוך אותו סוג מוצר, לא המלצה

מחזיק נייר מסוים?

שאלות נפוצות

כמה מניות יש במנורה מבטחים תגמולים מניות סחיר?

כ-96% מהכסף במנורה מבטחים תגמולים מניות סחיר חשוף למניות, נכון ל-30.6.2026.

כמה מהכסף במנורה מבטחים תגמולים מניות סחיר מושקע בחו"ל?

כ-2% מהמסלול חשוף לשווקים בחו"ל, וכ-13% חשוף למטבע זר אחרי גידור, נכון ל-30.6.2026.

מה התשואה ודמי הניהול של מנורה מבטחים תגמולים מניות סחיר?

התשואה מתחילת השנה היא 10.0%, לפי הדיווח לרשות שוק ההון עד אוגוסט 2026. התשואה נטו אחרי דמי ניהול, ותשואת עבר אינה מבטיחה תשואה עתידית.

פרטי מקור

מספר אוצר
15725
סוג מוצר
גמל לתגמולים
נכון ל-
רבעון 2 2026
מקור
דוח "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד"
כיסוי אימות
100% מסך המסלול, מאומת מול גיליון "סכום נכסים"
רישיון
CC BY 4.0, מותר להשתמש בתנאי שמציינים את בקופה כמקור

המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.