בקופה מה יש בקופה?
נכון ל-30 ביוני 2026(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026

מי מחזיק F 7.122 11/07/33

ISIN US345397D674 · רכב · חו"ל

בקצרה: F 7.122 11/07/33 (ISIN US345397D674) מוחזק ב־25 מסלולי השקעה ב־1 חברות, בשווי כולל של 11.8 מיליון ₪ נכון לרבעון 2 2026. השיעור הגבוה ביותר הוא בהראל השתלמות משולב סחיר של הראל פנסיה וגמל: 0.18% משווי המסלול.

הרשימה כוללת מסלולים שמחזיקים את הנייר ישירות. מסלולים שחשופים אליו דרך קרנות סל, קרנות נאמנות או חוזים על מדדים (למשל מסלולי עוקב מדד) אינם נספרים כאן, ולכן החשיפה בפועל רחבה יותר.

25מסלולים מחזיקים
1חברות
12 מיליון ₪שווי מוחזק
0.18%השיעור הגבוה ביותר

לפי חברה

ממוין לפי ריכוזיות בחברה

"% מנכסי החברה" מציין איזה חלק מסך נכסי החברה (בסינון שנבחר למעלה) מושקע בנייר הזה — לא כמה מהנייר היא מחזיקה ביחס לחברות האחרות. מיון לפי הריכוזיות הגבוהה ביותר, לא לפי השווי המוחלט הגדול ביותר.

ריכוז ההחזקה בנייר לפי חברה
הראל פנסיה וגמל2511.8 מיליון ₪0.0%

כל המסלולים שמחזיקים

ממוין לפי שיעור מהמסלול

"% מהמסלול" מחושב מול שווי המסלול המחזיק, כך שהוא ניתן להשוואה בין חברות. "סחיר במסלול" מציין איזה חלק מאותו מסלול מוחזק בנכסים סחירים: מסלול עם שיעור סחיר נמוך אינו בר-השוואה מלאה למסלול סחיר כמעט לגמרי.

כל המסלולים שמחזיקים את F 7.122 11/07/33
הראל פנסיה וגמלהראל השתלמות משולב סחירהשתלמותקופת גמל / השתלמות0.18%1.0 מיליון ₪99%
הראל פנסיה וגמלהראל גמל- משולב סחירגמל לתגמוליםקופת גמל / השתלמות0.17%242 אלף ₪99%
הראל פנסיה וגמלהראל פנסיה כללית משולב סחירפנסיה כלליתקרן פנסיה0.16%18 אלף ₪99%
הראל פנסיה וגמלהראל פנסיה כללית אשראי ואג"חפנסיה כלליתקרן פנסיה0.06%5 אלף ₪100%
הראל פנסיה וגמלהראל פנסיה משולב סחירפנסיה מקיפהקרן פנסיה0.06%105 אלף ₪72%
הראל פנסיה וגמלהראל השתלמות אשראי ואג"חהשתלמותקופת גמל / השתלמות0.05%181 אלף ₪72%
הראל פנסיה וגמלהראל השתלמות מסלול סחיר- אג"ח עם מניות (עד 25% מניות)השתלמותקופת גמל / השתלמות0.05%54 אלף ₪99%
הראל פנסיה וגמלהראל פנסיה אשראי ואג"חפנסיה מקיפהקרן פנסיה0.04%124 אלף ₪48%
הראל פנסיה וגמלהראל השתלמות אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות)השתלמותקופת גמל / השתלמות0.04%961 אלף ₪70%
הראל פנסיה וגמלהראל פנסיה כללית גילאי 60 ומעלהפנסיה כלליתקרן פנסיה0.03%105 אלף ₪75%
הראל פנסיה וגמלהראל פנסיה כללית בסיסי למקבלי קצבהפנסיה כלליתקרן פנסיה0.03%103 אלף ₪77%
הראל פנסיה וגמלהראל פנסיה גילאי 60 ומעלהפנסיה מקיפהקרן פנסיה0.02%1.5 מיליון ₪50%
הראל פנסיה וגמלהראל פנסיה כללית גילאי 50-60פנסיה כלליתקרן פנסיה0.02%125 אלף ₪78%
הראל פנסיה וגמלהראל גמל- ומעלה 60גמל לתגמוליםקופת גמל / השתלמות0.02%2.4 מיליון ₪67%
הראל פנסיה וגמלהראל גמל מסלול לגילאי 60 ומעלהגמל לתגמוליםקופת גמל / השתלמות0.01%1.0 מיליון ₪73%
הראל פנסיה וגמלהראל פנסיה כללית - כלליפנסיה כלליתקרן פנסיה0.01%117 אלף ₪73%
הראל פנסיה וגמלהראל השתלמות כלליהשתלמותקופת גמל / השתלמות0.01%1.7 מיליון ₪72%
הראל פנסיה וגמלהראל פנסיה כללית גילאי 50 ומטהפנסיה כלליתקרן פנסיה0.01%126 אלף ₪76%
הראל פנסיה וגמלהראל גמל- לגילאי 50 ומטהגמל לתגמוליםקופת גמל / השתלמות0.01%144 אלף ₪76%
הראל פנסיה וגמלהראל פנסיה בסיס למקבלי קצבהפנסיה מקיפהקרן פנסיה<0.01%657 אלף ₪29%
הראל פנסיה וגמלהראל פנסיה גילאי 50-60פנסיה מקיפהקרן פנסיה<0.01%521 אלף ₪58%
הראל פנסיה וגמלהראל פנסיה מנוף כלליפנסיה מקיפהקרן פנסיה<0.01%149 אלף ₪55%
הראל פנסיה וגמלהראל - גילעד כלליפנסיה מקיפהקרן פנסיה<0.01%492 אלף ₪54%
הראל פנסיה וגמלהראל פנסיה גילאי 50 ומטהפנסיה מקיפהקרן פנסיה<0.01%19 אלף ₪58%
הראל פנסיה וגמלהראל פנסיה מקבלי קצבה קיימיםפנסיה מקיפהקרן פנסיה<0.01%0 ₪29%

ניירות קשורים

עוד ניירות של FORD MOTOR CREDIT CO LLC

ניירות שמוחזקים לרוב יחד איתו

מסלולים שמחזיקים את הנייר הזה נוטים להחזיק גם את אלה, יותר מהצפוי לפי הפופולריות הכללית שלהם. אין בכך המלצה.

המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.