בקופה מה יש בקופה?
הרכב נכסים נכון ל-30 ביוני 2026 · תשואה ודמי ניהול: אוגוסט 2026(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026

קרן פנסיה כללית מנורה מבטחים: כל 10 המסלולים, תשואות ובמה מושקע

מנורה מבטחים פנסיה וגמל · ח.פ. 512245812

בקצרה: למנורה מבטחים יש 10 מסלולי פנסיה כללית שמנהלים יחד 4.9 מיליארד ₪. הגדול שבהם הוא מנורה מבטחים משלימה מניות (1.5 מיליארד ₪). דמי הניהול הממוצעים בפועל, משוקללים לפי שווי, הם 0.26% מהיתרה בשנה, לעומת חציון של 0.18% בכל 8 החברות. בממוצע משוקלל, 79.1% מהכסף חשוף למניות ו-70.9% לחו"ל.
10מסלולים
4.9 מיליארד ₪סך נכסים
0.26%דמי ניהול ממוצעיםמשוקללים לפי שווי, מהיתרה
79.1%חשיפה למניותממוצע משוקלל, במונחי דלתא

כל מסלולי פנסיה כללית של מנורה מבטחים

תשואה ודמי ניהול עד אוגוסט 2026
מסלולי מנורה מבטחים: תשואות, דמי ניהול וחשיפה למניות
מנורה מבטחים משלימה מניותמניות0.26%11.2%20.3%—97%1.5 מיליארד ₪
מנורה מבטחים משלימה עוקב מדד S&P500עוקב מדד S&P 5000.26%5.7%11.2%—99%1.4 מיליארד ₪
מנורה מבטחים משלימה - בסיסי למקבלי קצבהמסלול קצבה (בתשלום)0.26%4.5%8.2%5.0%18%965 מיליון ₪
מנורה מבטחים משלימה עוקב מדדי מניותעוקב מדד מניות0.26%14.1%12.9%9.7%99%735 מיליון ₪
מנורה מבטחים משלימה מקבלי קצבה קיימיםמסלול קצבה (בתשלום)0.26%1.2%2.1%-0.1%0%79 מיליון ₪
מנורה מבטחים משלימה עוקב מדדים גמישעוקב מדדים (גמיש)0.26%6.5%11.5%—51%61 מיליון ₪
מנורה מבטחים משלימה אשראי ואג"חאשראי ואג"ח (ללא מניות)0.26%3.4%6.5%5.1%18%53 מיליון ₪
מנורה מבטחים משלימה מניות סחירמניות (סחיר)0.26%———99%33 מיליון ₪
מנורה מבטחים משלימה משולב סחירמשולב (מעורב)0.26%4.6%8.8%—67%25 מיליון ₪
מנורה מבטחים משלימה עוקב מדדים למקבלי קצבהמסלול קצבה (בתשלום)0.26%10.3%——66%4 מיליון ₪

התשואות נטו, אחרי דמי ניהול, כפי שהגוף מדווח לרשות שוק ההון. דמי הניהול הם הממוצע בפועל במסלול. החשיפה למניות במונחי דלתא. תשואת עבר אינה מבטיחה תשואה עתידית, והעמוד אינו המלצה.

במה הכסף מושקע: עשרת הניירות הגדולים

רבעון 2 2026
הניירות הגדולים במסלולי מנורה מבטחים
איביאיסל אינ מומנ ארהב ממקרנות סל101 מיליון ₪2.1%3 מתוך 10
קסם ETF אינדקס צמי עולמיקרנות סל83 מיליון ₪1.7%3 מתוך 10
MTF סל אנד צמיחה עולמיקרנות סל83 מיליון ₪1.7%3 מתוך 10
MTF סל אנד ערך עולמיקרנות סל79 מיליון ₪1.6%3 מתוך 10
קסם ETF אינדקס ערך עולמיקרנות סל79 מיליון ₪1.6%3 מתוך 10
תכלית סל World Quality מדקרנות סל68 מיליון ₪1.4%3 מתוך 10
מגדל סל SP500קרנות סל68 מיליון ₪1.4%2 מתוך 10
אמונדי S&P 500קרנות סל65 מיליון ₪1.3%1 מתוך 10
תכלית סל צמיחה עולמיקרנות סל64 מיליון ₪1.3%3 מתוך 10
תכלית סל ערך עולמי מדקרנות סל50 מיליון ₪1.0%3 מתוך 10

החזקה ישירה בלבד, בסוף הרבעון. בלי מזומן, פיקדונות, הלוואות, נגזרים ואג"ח מיועדות. קרן סל שמחזיקה מדד מופיעה כנייר אחד, לא לפי המניות שבתוכה.

קרן פנסיה כללית בחברות אחרות

השוואת כל מסלולי פנסיה כללית בכל החברות ←

כל המסלולים של מנורה מבטחים ← · השוואת מנורה מבטחים משלימה מניות למסלול אחר ←

שאלות נפוצות

אילו מסלולים יש בקרן פנסיה כללית של מנורה מבטחים?

למנורה מבטחים יש 10 מסלולי פנסיה כללית פעילים: מנורה מבטחים משלימה מניות, מנורה מבטחים משלימה עוקב מדד S&P500, מנורה מבטחים משלימה - בסיסי למקבלי קצבה, מנורה מבטחים משלימה עוקב מדדי מניות, מנורה מבטחים משלימה מקבלי קצבה קיימים, מנורה מבטחים משלימה עוקב מדדים גמיש ועוד 4. המסלולים נבדלים בעיקר בכמה מניות יש בהם, ולכן התשואה שלהם שונה מאוד בשנים טובות ורעות.

מה דמי הניהול בקרן פנסיה כללית של מנורה מבטחים?

דמי הניהול הממוצעים בפועל במסלולי פנסיה כללית של מנורה מבטחים הם 0.26% מהיתרה בשנה, לעומת חציון של 0.18% בכל החברות, לפי הדיווח לרשות שוק ההון עד אוגוסט 2026. זה הממוצע בכל המסלול. דמי הניהול האישיים נקבעים מול הקופה, ולרוב אפשר להוריד אותם.

במה מושקע הכסף בקרן פנסיה כללית של מנורה מבטחים?

בממוצע משוקלל 79.1% מהכסף חשוף למניות, 70.9% לחו"ל ו-48.6% למטבע חוץ, נכון לרבעון 2 2026. בכל עמוד מסלול אפשר לראות את כל הניירות שהוא מחזיק.

יש לכם קרן פנסיה כללית במנורה מבטחים?

סוכן ביטוח פנסיוני מורשה יבדוק אם המסלול ודמי הניהול מתאימים לכם, ויחזור אליכם בטלפון.

המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.