בקופה מה יש בקופה?
הרכב נכסים נכון ל-30 ביוני 2026 · תשואה ודמי ניהול: יוני 2026(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026

מור גמל להשקעה - הלכה

מור גמל ופנסיה · קופת גמל / השתלמות · מספר אוצר 15882

גמל להשקעה הלכה / שריעה רבעון 2 2026 + הוספה לתיק שלי השוואה למסלול אחר

במה מושקע מור גמל להשקעה - הלכה?

בקצרה: מור גמל להשקעה - הלכה הוא מסלול מנייתי: כ-71% מהכסף חשוף למניות, בלי חשיפה לשווקים בחו"ל ולמטבע זר. המסלול מנהל 4.1 מיליון ₪, נכון ל-30.6.2026, לפי הדוח הרשמי של מור גמל ופנסיה.
71.5%חשיפה למניותכולל חוזים ואופציות · דיווח רשמי↑ 94.9% באוגוסט 2026 (+23.5 נק')גבוה מ-65% מסלולי הגמל להשקעה
0.0%חשיפה לחו"ללפי החשיפה הכלכלית · דיווח רשמינמוך מ-94% מסלולי הגמל להשקעה
4 מיליון ₪שווי המסלולבאוגוסט 2026: 6 מיליון ₪ (כולל הפקדות ומשיכות)נמוך מ-98% מסלולי הגמל להשקעה
עוד נתונים
0.0%חשיפה למט"חאחרי גידור · דיווח רשמי
100.0%נכסים סחיריםלא סחיר 0.0%
הניתוח מכסה את מלוא נכסי המסלול: 4.1 מיליון ₪ ב־32 שורות אחזקה, כפי שדווחו ברבעון 2 2026. הסכום אומת מול גיליון "סכום נכסים" שבקובץ המקור (פער 0.00%). 0.0% מהמסלול מוחזק בנכסים לא־סחירים (אג"ח מיועדות, אפיק מובטח תשואה, קרנות השקעה, הלוואות, זכויות מקרקעין ומוצרים מובנים), ששוויים נקבע בהערכה ולא במסחר יומי.

הקצאת הנכסים

מניות71.4%
מזומנים28.6%

כך מתפלג הכסף שהושקע בפועל: קרן סל על מדד מניות נספרת כמניות ולא כ"קרן".

מניות71.4%2.9 מיליון ₪
מזומנים28.6%1.2 מיליון ₪

חשיפה למניות: מה נקנה בפועל ומה מגיע מחוזים

מניות שנקנו ישירות32.6%
מניות דרך קרנות סל ונאמנות38.9%
סך המניות שנקנו בפועל71.4%
חשיפה כוללת, כולל חוזים ואופציות (דיווח רשמי)71.5%

המניות שנקנו בפועל (71.4%) קרובות לחשיפה הכוללת שהקופה מדווחת (71.5%, יוני 2026). המסלול לא מחזיק חוזים או אופציות שמשנים את התמונה.

לאן הכסף חשוף

ישראל מול חו"ל

0.0% מהמסלול חשוף לשווקים בחו"ל (חשיפה כלכלית, דיווח רשמי, יוני 2026).

למה בפירוט לפי נייר יוצא מספר אחר?
ישראל 100%

בפירוט לפי מקום הרישום של כל נייר, 0.0% מסווג "חו"ל", קרוב למספר הרשמי.

מטבעות

0.0% מהמסלול חשוף למטבע זר, אחרי גידור (דיווח רשמי, יוני 2026).

פירוט לפי מטבע הנייר, לפני גידור
שקל100.0%

0.0% מהנכסים נקובים במטבע זר, קרוב למספר הרשמי.

ענפים מובילים — החזקה ישירה

בנקים12.9%
ביטוח8.2%
נדל"ן מניב בישראל3.9%
מסחר3.0%
כימיה, גומי ופלסטיק2.2%
שרותים פיננסיים1.3%
נדל"ן מניב בחו"ל0.5%
השקעה ואחזקות0.4%

הענפים מחושבים מהמניות המוחזקות ישירות בלבד. במניות המוחזקות דרך קרנות, הקובץ מדווח את סיווג הקרן ולא את ענפי החברות שבתוכה.

8 האחזקות הגדולות

8 האחזקות הגדולות במסלול
בנק הבינלאומי הראשון לישראל בע"ממזומנים ושווי מזומנים28.61%1.2 מיליון ₪
IBI.כש תא 125קרנות סל7.79%319 אלף ₪
תכ.כשתא125קרנות סל7.78%319 אלף ₪
הרל.כש תא 125קרנות סל7.77%318 אלף ₪
קסם.כשר תא 125קרנות סל7.77%318 אלף ₪
MTF.כשתא125קרנות סל7.74%317 אלף ₪
רמי לוי נדל"ןמניות3.90%160 אלף ₪
קרסו מוטורסמניות2.99%123 אלף ₪

כל האחזקות במסלול (32) ←

מסלולים דומים

אותה קטגוריה וסוג חשיפה, בחברות אחרות
מסלולים דומים למור גמל להשקעה - הלכה
מור גמל להשקעה - הלכה (המסלול הזה)מור גמל ופנסיה——71.5%4 מיליון ₪
מגדל גמל להשקעה הלכהמגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל0.64%11.5%50.9%161 מיליון ₪השוואה ←
אלטשולר שחם חיסכון פלוס הלכהאלטשולר שחם גמל ופנסיה0.70%10.6%54.0%136 מיליון ₪השוואה ←
מיטב גמל להשקעה הלכהמיטב גמל ופנסיה0.67%11.4%45.5%134 מיליון ₪השוואה ←
הראל גמל להשקעה הלכההראל פנסיה וגמל0.61%10.8%44.0%117 מיליון ₪השוואה ←
מנורה מבטחים גמל להשקעה מסלול הלכהמנורה מבטחים פנסיה וגמל0.61%9.9%44.4%50 מיליון ₪השוואה ←
כלל גמל לעתיד הלכהכלל פנסיה וגמל0.65%11.4%48.8%47 מיליון ₪השוואה ←
הפניקס גמל להשקעה שריעההפניקס פנסיה וגמל0.69%11.8%90.6%32 מיליון ₪השוואה ←

ממוין לפי שווי המסלול. דמי ניהול ממוצעים מהיתרה ותשואה נטו לפי דיווח רשמי; תשואת עבר אינה צופה פני עתיד. "השוואה" פותחת את כלי ההשוואה עם שני המסלולים.

איפה המסלול עומד ביחס למסלולים אחרים

מיקום בתוך אותו סוג מוצר, לא המלצה

מחזיק נייר מסוים?

שאלות נפוצות

כמה מניות יש במור גמל להשקעה - הלכה?

כ-71% מהכסף במור גמל להשקעה - הלכה חשוף למניות, נכון ל-30.6.2026.

כמה מהכסף במור גמל להשקעה - הלכה מושקע בחו"ל?

כ-0% מהמסלול חשוף לשווקים בחו"ל, וכ-0% חשוף למטבע זר אחרי גידור, נכון ל-30.6.2026.

פרטי מקור

מספר אוצר
15882
סוג מוצר
גמל להשקעה
נכון ל-
רבעון 2 2026
מקור
דוח "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד"
כיסוי אימות
100% מסך המסלול, מאומת מול גיליון "סכום נכסים"
רישיון
CC BY 4.0, מותר להשתמש בתנאי שמציינים את בקופה כמקור

המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.