הרכב נכסים נכון ל-30 ביוני 2026 · תשואה ודמי ניהול: אוגוסט 2026
(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026מגדל לתגמולים ולפיצויים עוקב מדדים - גמיש
מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל · קופת גמל / השתלמות · מספר אוצר 14228
גמל לתגמולים עוקב מדדים (גמיש) רבעון 2 2026 + הוספה לתיק שלי השוואה למסלול אחר
במה מושקע מגדל לתגמולים ולפיצויים עוקב מדדים - גמיש?
עוד נתונים
תשואה ודמי ניהול
נתון רשמי, לא דירוגהתשואה היא נתון היסטורי ואינה צופה פני עתיד. מסלולים עם חשיפה שונה למניות נושאים סיכון שונה, ולכן כדאי להשוות תשואה רק בין מסלולים בעלי הרכב דומה. התשואה נטו, אחרי דמי הניהול.
מקור: דיווח הגוף המוסדי לרשות שוק ההון (גמל-נט/פנסיה-נט, data.gov.il), נכון לאוגוסט 2026.
הקצאת הנכסים
כך מתפלג הכסף שהושקע בפועל: קרן סל על מדד מניות נספרת כמניות ולא כ"קרן".
| מניות | 58.3% | 125.4 מיליון ₪ |
| אג"ח | 38.9% | 83.6 מיליון ₪ |
| מזומנים | 4.0% | 8.7 מיליון ₪ |
כך מדווח המסלול בפועל, קרנות סל וקרנות נאמנות מופיעות כמכשיר נפרד.
| קרנות סל | 97.2% | 209.1 מיליון ₪ |
| מזומנים ושווי מזומנים | 4.0% | 8.7 מיליון ₪ |
חשיפה למניות: מה נקנה בפועל ומה מגיע מחוזים
המניות שנקנו בפועל (58.3%) קרובות לחשיפה הכוללת שהקופה מדווחת (58.3%, יוני 2026). המסלול לא מחזיק חוזים או אופציות שמשנים את התמונה.
לאן הכסף חשוף
ישראל מול חו"ל
97.2% מהמסלול חשוף לשווקים בחו"ל (חשיפה כלכלית, דיווח רשמי, יוני 2026).
למה בפירוט לפי נייר יוצא מספר אחר?
בפירוט לפי מקום הרישום של כל נייר, 97.2% מסווג "חו"ל", קרוב למספר הרשמי.
מטבעות
99.4% מהמסלול חשוף למטבע זר, אחרי גידור (דיווח רשמי, יוני 2026).
פירוט לפי מטבע הנייר, לפני גידור
99.6% מהנכסים נקובים במטבע זר, קרוב למספר הרשמי.
8 האחזקות הגדולות
| SOURCE S&P 500 UCITS ETF | קרנות סל | 19.69% | 42.4 מיליון ₪ |
| VANG USDCPBD USDD | קרנות סל | 12.24% | 26.3 מיליון ₪ |
| X S@P 500 SWAP 1D | קרנות סל | 10.51% | 22.6 מיליון ₪ |
| ISHARES MARKIT IBOXX $ HIGH | קרנות סל | 10.32% | 22.2 מיליון ₪ |
| AMUNDI MSCI EM MKT 2 | קרנות סל | 7.58% | 16.3 מיליון ₪ |
| AM S&P 500 II ETF ACC | קרנות סל | 6.36% | 13.7 מיליון ₪ |
| ISHARES USD TREASURY 3 7 | קרנות סל | 6.30% | 13.6 מיליון ₪ |
| ISHARES GLOBAL CORP | קרנות סל | 5.42% | 11.7 מיליון ₪ |
רכיב החוב — 38.9% מהמסלול
פילוח דירוגים, מתוך רכיב החוב
לפרופיל החוב המלא: תשואה לפי סוג נכס, פילוח הצמדה וחוב בעייתי ←
מסלולים דומים
אותה קטגוריה וסוג חשיפה, בחברות אחרות| מגדל לתגמולים ולפיצויים עוקב מדדים - גמיש (המסלול הזה) | מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל | 0.53% | 2.3% | 58.3% | 215 מיליון ₪ | |
| אנליסט גמל עוקב מדדים - גמיש | אנליסט קופות גמל | 0.61% | 31.4% | 100.2% | 1.5 מיליארד ₪ | השוואה ← |
| הראל גמל- עוקב מדדים גמיש | הראל פנסיה וגמל | 0.43% | 12.5% | 57.8% | 1.1 מיליארד ₪ | השוואה ← |
| מנורה מבטחים תגמולים עוקב מדדים גמיש | מנורה מבטחים פנסיה וגמל | 0.58% | 11.1% | 49.6% | 518 מיליון ₪ | השוואה ← |
| מיטב גמל עוקב מדדים גמיש | מיטב גמל ופנסיה | 0.61% | 8.2% | 56.0% | 344 מיליון ₪ | השוואה ← |
| ילין לפידות קופת גמל עוקב מדדים גמיש | ילין לפידות ניהול קופות גמל | 0.61% | 5.4% | 53.3% | 328 מיליון ₪ | השוואה ← |
| הפניקס גמל עוקב מדדים - גמיש | הפניקס פנסיה וגמל | 0.62% | — | 51.3% | 215 מיליון ₪ | השוואה ← |
| כלל תמר עוקב מדדים גמיש | כלל פנסיה וגמל | 0.45% | 3.7% | 52.9% | 128 מיליון ₪ | השוואה ← |
| אלטשולר שחם גמל עוקב מדדים- גמיש | אלטשולר שחם גמל ופנסיה | 0.57% | 6.6% | 51.3% | 122 מיליון ₪ | השוואה ← |
ממוין לפי שווי המסלול. דמי ניהול ממוצעים מהיתרה ותשואה נטו לפי דיווח רשמי; תשואת עבר אינה צופה פני עתיד. "השוואה" פותחת את כלי ההשוואה עם שני המסלולים.
איפה המסלול עומד ביחס למסלולים אחרים
מיקום בתוך אותו סוג מוצר, לא המלצה- חשיפה למט"ח: בשליש העליון מבין 126 מסלולי גמל לתגמולים
- חשיפה לחו"ל: בשליש העליון מבין 126 מסלולי גמל לתגמולים
- תנודתיות צפויה: בינונית ביחס ל-126 מסלולי גמל לתגמולים
- נכסים לא סחירים: בשליש התחתון מבין 126 מסלולי גמל לתגמולים
מחזיק נייר מסוים?
שאלות נפוצות
כמה מניות יש במגדל לתגמולים ולפיצויים עוקב מדדים - גמיש?
כ-58% מהכסף במגדל לתגמולים ולפיצויים עוקב מדדים - גמיש חשוף למניות, נכון ל-30.6.2026.
כמה מהכסף במגדל לתגמולים ולפיצויים עוקב מדדים - גמיש מושקע בחו"ל?
כ-97% מהמסלול חשוף לשווקים בחו"ל, וכ-99% חשוף למטבע זר אחרי גידור, נכון ל-30.6.2026.
מה התשואה ודמי הניהול של מגדל לתגמולים ולפיצויים עוקב מדדים - גמיש?
דמי הניהול הממוצעים מהיתרה הם 0.53% בשנה, התשואה מתחילת השנה היא -0.2%, התשואה השנתית הממוצעת בשלוש השנים האחרונות היא 2.3%, לפי הדיווח לרשות שוק ההון עד אוגוסט 2026. התשואה נטו אחרי דמי ניהול, ותשואת עבר אינה מבטיחה תשואה עתידית.
פרטי מקור
- מספר אוצר
- 14228
- סוג מוצר
- גמל לתגמולים
- נכון ל-
- רבעון 2 2026
- מקור
- דוח "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד"
- כיסוי אימות
- 100% מסך המסלול, מאומת מול גיליון "סכום נכסים"
- רישיון
- CC BY 4.0, מותר להשתמש בתנאי שמציינים את בקופה כמקור
המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.