בקופה מה יש בקופה?
הרכב נכסים נכון ל-30 ביוני 2026 · תשואה ודמי ניהול: אוגוסט 2026(רבעון 2 2026) · עודכן באתר: 2026-10-22 · הרבעון הבא (רבעון 3 2026) צפוי להתפרסם בסביבות דצמבר 2026

מור פנסיה כללית מתמחים באפיקי השקעה סחירים אג"ח סחיר

מור גמל ופנסיה · קרן פנסיה · מספר אוצר 15271

פנסיה כללית אג"ח סחיר רבעון 2 2026 + הוספה לתיק שלי השוואה למסלול אחר

במה מושקע מור פנסיה כללית מתמחים באפיקי השקעה סחירים אג"ח סחיר?

בקצרה: מור פנסיה כללית מתמחים באפיקי השקעה סחירים אג"ח סחיר הוא מסלול כמעט בלי מניות: כ-2% מהכסף חשוף לשווקים בחו"ל וכ-3% למטבע זר. כ-95% מושקע באג"ח. המסלול מנהל 1.7 מיליון ₪, נכון ל-30.6.2026, לפי הדוח הרשמי של מור גמל ופנסיה.
3.0%חשיפה למניותכולל חוזים ואופציות · דיווח רשמי↓ 2.3% באוגוסט 2026 (-0.7 נק')נמוך מ-84% מסלולי הפנסיה הכללית
1.8%חשיפה לחו"ללפי החשיפה הכלכלית · דיווח רשמי↑ 2.3% באוגוסט 2026 (+0.5 נק')נמוך מ-88% מסלולי הפנסיה הכללית
2 מיליון ₪שווי המסלולבאוגוסט 2026: 2 מיליון ₪ (כולל הפקדות ומשיכות)נמוך מ-94% מסלולי הפנסיה הכללית
עוד נתונים
3.0%חשיפה למט"חאחרי גידור · דיווח רשמי↓ 2.9% באוגוסט 2026 (-0.1 נק')
3.94%תשואה לפדיון של האג"חמחושבת על 87% מרכיב החוב
100.0%נכסים סחיריםלא סחיר 0.0%

תשואה ודמי ניהול

נתון רשמי, לא דירוג
דמי ניהול
0.18%
מהיתרה, בשנה · 1.07% מההפקדות
גבוה מ-61% מסלולי הפנסיה הכללית
מתחילת השנה עד אוגוסט 2026
3.2%

התשואה היא נתון היסטורי ואינה צופה פני עתיד. מסלולים עם חשיפה שונה למניות נושאים סיכון שונה, ולכן כדאי להשוות תשואה רק בין מסלולים בעלי הרכב דומה. התשואה נטו, אחרי דמי הניהול.

מקור: דיווח הגוף המוסדי לרשות שוק ההון (גמל-נט/פנסיה-נט, data.gov.il), נכון לאוגוסט 2026.

תשואות ודמי ניהול של כל מסלולי פנסיה כללית ←

הניתוח מכסה את מלוא נכסי המסלול: 1.7 מיליון ₪ ב־318 שורות אחזקה, כפי שדווחו ברבעון 2 2026. הסכום אומת מול גיליון "סכום נכסים" שבקובץ המקור (פער 0.00%). 0.0% מהמסלול מוחזק בנכסים לא־סחירים (אג"ח מיועדות, אפיק מובטח תשואה, קרנות השקעה, הלוואות, זכויות מקרקעין ומוצרים מובנים), ששוויים נקבע בהערכה ולא במסחר יומי.

הקצאת הנכסים

אג"ח95.2%
מניות2.9%
מזומנים1.9%
אחר0.0%

כך מתפלג הכסף שהושקע בפועל: קרן סל על מדד מניות נספרת כמניות ולא כ"קרן".

אג"ח95.2%1.6 מיליון ₪
מניות2.9%48 אלף ₪
מזומנים1.9%33 אלף ₪
אחר<0.05%511 ₪

חשיפה למניות: מה נקנה בפועל ומה מגיע מחוזים

מניות שנקנו ישירות2.9%
מניות דרך קרנות סל ונאמנות0.0%
סך המניות שנקנו בפועל2.9%
חשיפה כוללת, כולל חוזים ואופציות (דיווח רשמי)3.0%

המניות שנקנו בפועל (2.9%) קרובות לחשיפה הכוללת שהקופה מדווחת (3.0%, יוני 2026). המסלול לא מחזיק חוזים או אופציות שמשנים את התמונה.

לאן הכסף חשוף

ישראל מול חו"ל

1.8% מהמסלול חשוף לשווקים בחו"ל (חשיפה כלכלית, דיווח רשמי, יוני 2026).

למה בפירוט לפי נייר יוצא מספר אחר?
ישראל 100%
חו"ל 0.4%

בפירוט לפי מקום הרישום של כל נייר, 0.4% מסווג "חו"ל", קרוב למספר הרשמי.

מטבעות

3.0% מהמסלול חשוף למטבע זר, אחרי גידור (דיווח רשמי, יוני 2026).

פירוט לפי מטבע הנייר, לפני גידור
שקל97.4%
דולר אמריקאי2.4%
אירו0.2%

2.6% מהנכסים נקובים במטבע זר, קרוב למספר הרשמי.

ענפים מובילים — החזקה ישירה

ביטוח1.0%
מתכת ומוצרי בניה0.8%
בנייה0.3%
פודטק0.2%
מוליכים למחצה0.1%
מלונאות ותיירות0.1%
שרותים0.1%
אנרגיה0.1%

הענפים מחושבים מהמניות המוחזקות ישירות בלבד. במניות המוחזקות דרך קרנות, הקובץ מדווח את סיווג הקרן ולא את ענפי החברות שבתוכה.

8 האחזקות הגדולות

8 האחזקות הגדולות במסלול
קסם.תלבונד 60 צקרנות סל4.57%76 אלף ₪
ממשל צמודה 0529אג"ח ממשלתי3.46%58 אלף ₪
IBI.כשתלבונד60צקרנות סל3.37%56 אלף ₪
קסם.כתלבונ 60 צקרנות סל3.33%56 אלף ₪
ממשל צמודה 1028אג"ח ממשלתי2.41%40 אלף ₪
ממשל שקלית 0928אג"ח ממשלתי2.23%37 אלף ₪
ממשל שקלית 0327אג"ח ממשלתי2.22%37 אלף ₪
ממשל שקלית 0335אג"ח ממשלתי2.01%34 אלף ₪

כל האחזקות במסלול (318) ←

רכיב החוב — 95.2% מהמסלול

התשואה השנתית שרכיב החוב צפוי להניב אם כל האג"ח יוחזקו עד מועד הפירעון.
3.94%
כיסוי 87% מרכיב החוב
משך חיים ממוצע: כמה שנים בממוצע עד שהכסף באג"ח חוזר. ככל שהוא ארוך יותר, כך האג"ח רגישה יותר לשינויי ריבית.
3.75 שנים
דירוג ממוצע
AA-
כיסוי 53% מרכיב החוב

פילוח דירוגים, מתוך רכיב החוב

ללא דירוג47.4%
AA18.1%
A15.3%
AAA14.1%
BBB5.1%

לפרופיל החוב המלא: תשואה לפי סוג נכס, פילוח הצמדה וחוב בעייתי ←

מסלולים דומים

אותה קטגוריה וסוג חשיפה, בחברות אחרות
מסלולים דומים למור פנסיה כללית מתמחים באפיקי השקעה סחירים אג"ח סחיר
מור פנסיה כללית מתמחים באפיקי השקעה סחירים אג"ח סחיר (המסלול הזה)מור גמל ופנסיה0.18%—3.0%2 מיליון ₪
כלל פנסיה משלימה אג"ח סחירכלל פנסיה וגמל0.19%—0.1%9 מיליון ₪השוואה ←
הפניקס פנסיה משלימה אג"ח סחירהפניקס פנסיה וגמל0.13%—20.4%5 מיליון ₪השוואה ←
הראל פנסיה כללית אג"ח סחירהראל פנסיה וגמל0.15%—0.0%5 מיליון ₪השוואה ←

ממוין לפי שווי המסלול. דמי ניהול ממוצעים מהיתרה ותשואה נטו לפי דיווח רשמי; תשואת עבר אינה צופה פני עתיד. "השוואה" פותחת את כלי ההשוואה עם שני המסלולים.

איפה המסלול עומד ביחס למסלולים אחרים

מיקום בתוך אותו סוג מוצר, לא המלצה

מחזיק נייר מסוים?

שאלות נפוצות

כמה מניות יש במור פנסיה כללית מתמחים באפיקי השקעה סחירים אג"ח סחיר?

כ-3% מהכסף במור פנסיה כללית מתמחים באפיקי השקעה סחירים אג"ח סחיר חשוף למניות, נכון ל-30.6.2026.

כמה מהכסף במור פנסיה כללית מתמחים באפיקי השקעה סחירים אג"ח סחיר מושקע בחו"ל?

כ-2% מהמסלול חשוף לשווקים בחו"ל, וכ-3% חשוף למטבע זר אחרי גידור, נכון ל-30.6.2026.

מה התשואה ודמי הניהול של מור פנסיה כללית מתמחים באפיקי השקעה סחירים אג"ח סחיר?

דמי הניהול הממוצעים מהיתרה הם 0.18% בשנה, התשואה מתחילת השנה היא 3.2%, לפי הדיווח לרשות שוק ההון עד אוגוסט 2026. התשואה נטו אחרי דמי ניהול, ותשואת עבר אינה מבטיחה תשואה עתידית.

פרטי מקור

מספר אוצר
15271
סוג מוצר
פנסיה כללית
נכון ל-
רבעון 2 2026
מקור
דוח "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד"
כיסוי אימות
100% מסך המסלול, מאומת מול גיליון "סכום נכסים"
רישיון
CC BY 4.0, מותר להשתמש בתנאי שמציינים את בקופה כמקור

המידע מוצג לצורך השוואה והבנה בלבד, ואינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני. ביצועי עבר והרכב נכסים אינם מבטיחים תשואה עתידית. הנתונים מבוססים על דוחות "רשימת נכסים ברמת הנכס הבודד" שמפרסמים הגופים המוסדיים מכוח חוזר גופים מוסדיים 2015-9-14.